О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 144 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 25 июля 2014 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 августа 2014 года № 2957. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 февраля 2015 года № 262
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26.02.2015 № 262.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014-2016 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 144 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированое в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2834, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете "Жайык шугыласы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 086 125" заменить цифрами "5 212 907";
цифры "13 876" заменить цифрами "17 689";
цифры "3 606 125" заменить цифрами "3 729 094";
в подпункте 2):
цифры "5 095 737" заменить цифрами "5 222 819";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 700 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 31 700 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;";
2) в пункте 2:
в первом абзаце цифры "2 653 012" заменить цифрами "2 775 981";
в третьем абзаце цифры "105 096" заменить цифрами "125 691";
в шестом абзаце цифры "19 873" заменить цифрами "73 011";
в восьмом абзаце цифры "124 661" заменить цифрами "129 340";
в девятом абзаце цифры "794 295" заменить цифрами "826 249";
в четырнадцатом абзаце цифры "76 128" заменить цифрами "75 304";
в девятнадцатом абзаце цифры "9 775" заменить цифрами "5 930";
дополнить абзацами следующего содержания:

Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 144 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 215 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 тамызда № 2957 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 262 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы №144 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2834 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"5 086 125" деген сандар "5 212 907" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 876" деген сандар "17 689" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 606 125" деген сандар "3 729 094" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 095 737" деген сандар "5 222 819" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 31 700 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31 700 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;";
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "2 653 012" деген сандары "2 775 981" деген сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "105 096" деген сандары "125 691" деген сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "19 873" деген сандары "73 011" деген сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "124 661" деген сандары "129 340" деген сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "794 295" деген сандары "826 249" деген сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "76 128" деген сандары "75 304" деген сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "9 775" деген сандары "5 930" деген сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

"1 137 тысяча тенге – на возмещение коммунальных расходов ветеранам Великой Отечественной Войны;
4 000 тысяча тенге – на разработку проектно-сметной документации строительство 2-х шлюзов для водоотводного канала;
8 290 тысяча тенге - на материально-техническое оснащение организаций образования;
3 845 тысяча тенге - на установку пожарной сигнализации в организациях культуры".
в пункте 6:
цифры "29 600" заменить цифрами "25 600".
2. Приложения 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне коммуналдық шығындарын өтеуге -1 137 мың теңге;
су бұрғыш каналы үшін 2 шлюз құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға - 4 000 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 8 290 мың теңге;
мәдениет ұйымдарында өрттік дабыл қаққыш орнатуға - 3 845 мың теңге".
6-тармақта:
"29 600" деген сандар "25 600" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Ш. Торбаева).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной 25-
сессии районного маслихата
В. Розинов
Секретарь районного маслихата
А. Курманбаев
Приложение 1 к решению № 215 очередной 25-сессии Махамбетского районного маслихата от 25 июля 2014 года
Бюджет района на 2014 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
25-сессиясының төрағасы
В. Розинов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
А. Құрманбаев
Махамбет аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 шілдедегі кезекті 25–cессиясының № 215 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

464
Отдел образования района (города областного значения)
28406
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28406
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
260
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
260
464
Отдел образования района (города областного значения)
1470243
003
Общеобразовательное обучение
1357477
006
Дополнительное образование для детей
33722
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9750
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17235
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8646
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
39662
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
137382
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22710
003
Оказание cоциальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22710
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
113790
002
Программа занятости
29367
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6100
005
Государственная адресная социальная помощь
1684
006
Оказание жилищной помощи

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28406
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
28406
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
260
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
260
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1470243
003
Жалпы білім беру
1357477
006
Балаларға қосымша білім беру
33722
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9750
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17235
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8646
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
39662
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
137382
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22710
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
22710
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
113790
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29367
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1684
006
Тұрғын үйге көмек көрсету

519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19510
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27078
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9051
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17986
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
46
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
882
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
882
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1277568
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10470
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1344
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9126
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54325
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2500
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
51825
464
Отдел образования района (города областного значения)
12060
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12060
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
129340
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
129340
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19510
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27078
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9051
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
230
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17986
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
46
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
882
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
882
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
1277568
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10470
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1344
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9126
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54325
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2500
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
51825
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12060
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12060
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
129340
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
129340
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
8318
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7615
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
703
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8199
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7854
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
007
Капитальные расходы государственного органа
345
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
27347
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27347
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12944
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12944
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12779
015
Капитальные расходы государственного органа
165
12
Транспорт и коммуникации
1233820
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1112
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1232708
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1232708
13
Прочие
71339
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9466
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
8318
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7615
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
703
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8199
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7854
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
345
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
27347
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27347
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12944
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12944
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12779
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
165
12
Көлік және коммуникация
1233820
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1112
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1232708
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1232708
13
Басқалар
71339
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9466
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер