О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 156-V "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 04 февраля 2014 года № 168-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2014 года № 2866. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2015 года № 250-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 250-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетого кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 31 января 2014 года № 15 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 156-V "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2841, опубликованное 23 января 2014 года в газете "Нарын таңы) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 243 264" заменить цифрами "4 358 954";
цифры "1 147 521" заменить цифрами "1 199 439";
цифры "2 085 264" заменить цифрами "3 149 036";
в подпункте 2):
цифры "3 243 264" заменить цифрами "4 394 400";
в подпункте 5):
цифры "-30 558" заменить цифрами "-66 004";
подпункт 6) изложить в следующей редакций:
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66 004 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 004 тысяч тенге;
2) в пункте 3:
цифры "8 194" заменить цифрами "16 388";
3) пункт 5:
дополнить строками следующего содержания:
1 965 тысяч тенге – на увелечение заработной платы политических государственных служащих и административных государственных служащих корпуса "А";
753 512 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог;
500 тысяч тенге – на приобретение необходимых полиграфических продукции для проведение семинара в связи с 20 летием маслихатов Республики Казахстан;
6 397 тысяч тенге – на приобретение и содержание программы для системы "Казначейство клиент";

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 ақпандағы № 168-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2866 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 250-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 250-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының  1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 15 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156-V "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2841 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2014 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3 243 264" деген сандар "4 358 954" деген сандармен  ауыстырылсын;
"1 147 521" деген сандар "1 199 439" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 085 264" деген сандар "3 149 036" деген сандармен  ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 243 264" деген сандар "4 394 400" деген сандармен  ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-30 558" деген сандар "-66 004" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 004 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 004 мың теңге;
2) 3-тармақта:
"8 194" деген сандар "16 388" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 5-тармақ:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
мемлекеттік саяси қызметшілер мен "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жалақысын өсіруге – 1 965 мың теңге;
автомобиль жолдарды күрделі және орташа жөндеуге – 753 512 мың теңге;
Қазақстан Республикасының мәслихаттарының 20 жылдығына орай өткізілетін семинар үшін қажетті полиграфиялық өнімдер сатып алуға – 500 мың теңге;
"Қазынашылық клиент" жүйесі үшін бағдарлама сатып алуға және ұстауға – 6 397 мың теңге;

100 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документаций и капитальный ремонт объектов культуры;
43 840 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
4) в пункте 6:
цифры "301 034" заменить цифрами "467 798";
цифры "478 000" заменить цифрами "460 600";
2. Приложение 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на  постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (С. Кабделов).

мәдениет нысандарын күрделі жөндеуге және жобалық-сметалық құжаттама дайындауға – 100 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындалу жұмыстарын жүргізуге – 43 840 мың теңге;
4) 6-тармақта:
"301 034" деген сандар "467 798" деген сандармен ауыстырылсын;
"478 000" деген сандар "460 600" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Қабделов) жүктелсін.