О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 156-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 15 октября 2014 года № 210-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 октября 2014 года № 3023. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2015 года № 250-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 250-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановления районного акимата от 10 октября 2014 года № 198 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 156-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2841, опубликованное 23 января 2014 года в газете "Нарын таңы) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 715 434" заменить цифрами "4 705 148";
цифры "3 480 184" заменить цифрами "3 469 898";
в подпункте 2):
цифры "4 750 880" заменить цифрами "4 740 594";
2) в пункте 5:
цифры "100 000" заменить цифрами "24 000";
цифры "3 369" заменить цифрами "2 812";
цифры "30 000" заменить цифрами "15 661";
цифры "6 000" заменить цифрами "5 948";
цифры "849" заменить цифрами "565";
слова "на возмещение коммунальных расходов ветеранам Великой Отечественной Войны" заменить словами "на возмещение коммунальных расходов участников и инвалидов Великой Отечественной Войны, вдовам воинов погибших в Великой Отечественной Войне и участникам войны в Афганистане и семьям погибших";
дополнить строками следующего содержания:
17 749 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;
3) в пункте 6:
цифры "519 424" заменить цифрами "605 709";
цифры "8 000" заменить цифрами "6 912";
цифры "36 000" заменить цифрами "14 000";
2. Приложение 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы № 210-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қазанда № 3023 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 250-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 250-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2014 жылғы 10 қазандағы № 198 қаулысын қарай келіп, аудандық маслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156-V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2841 санымен тіркелген, «Нарын таңы» газетінің 2014 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1)тармақшасында:
«4 715 434» деген сандар «4 705 148» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 480 184» деген сандар «3 469 898» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«4 750 880» деген сандар «4 740 594» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 5-тармағында:
«100 000» деген сандар «24 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 369» деген сандар «2 812» деген сандармен ауыстырылсын;
«30 000» деген сандар «15 661» деген сандармен ауыстырылсын;
«6 000» деген сандар «5 948» деген сандармен ауыстырылсын;
«849» деген сандар «565» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ұлы Отан Соғысының ардагерлеріне коммуналдық шығындарын өтеуге» деген сөздер «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне және Ауғаныстандағы ұрыс қимылдарға қатысушыларға, қаза тапқандардың отбасыларына коммуналдық шығындарын өтеуге» деген сөздермен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«жалпы білім беретін білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу -әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге - 17 749 мың теңге»
3) 6-тармақта:
«519 424» деген сандар «605 709» деген сандармен ауыстырылсын;
«8 000» деген сандар «6 912» деген сандармен ауыстырылсын;
«36 000» деген сандар «14 000» деген сандармен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (С. Кабделов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной XXV
сессии районного маслихата:                С. Мендигазиев
Секретарь районного маслихата:             Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению
сессии районного маслихата от
10 декабря 2013 года № 156-V
Приложение 1 к решению
сессии районного маслихата
от 15 октября 2014 года № 210–V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Қабделов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХXV сессиясының төрағасы:              С. Меңдіғазиев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Кадимов
Исатай аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156-V шешімімен бекітілген 1 қосымша
Исатай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 15 қазандағы № 210-V шешімімен бекітілген 1 қосымша
Исатай ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер