О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 156-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 3 декабря 2014 года № 220-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2014 года № 3054. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2015 года № 250-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 250-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 156-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2841, опубликованное 23 января 2014 года в газете "Нарын таңы ) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 705 148" заменить цифрами "4 678 134";
цифры "1 203 650" заменить цифрами "1 159 189";
цифры "30 669" заменить цифрами "71 323";
цифры "931" заменить цифрами "4 738";
цифры "3 469 898" заменить цифрами "3 442 884";
в подпункте 2):
цифры "4 740 594" заменить цифрами "4 713 580";
в подпункте 3):
цифры "28 518" заменить цифрами "23 321";
цифры "2 040" заменить цифрами "7 237";
в подпункте 5):
цифры "-63 964" заменить цифрами "-58 767";
в подпункте 6):
цифры "63 964" заменить цифрами "58 767";
цифры "2 040" заменить цифрами "7 237";
2) в пункте 3:
цифры "15 149" заменить цифрами "11 647";
цифры "746" заменить цифрами "667";
3) в пункте 5:
цифры "32 310" заменить цифрами "16 392";
цифры "2 812" заменить цифрами "1 407";
цифры "15 661" заменить цифрами "13 275";
цифры "345" заменить цифрами "330";
дополнить строками следующего содержания:
"8 800 тысяч тенге – на командировочные расходы учителей;
6 900 тысяч тенге – на выплату заработной платы учителям, заменяющих учителей которые проходят повышение квалификации по трехуровневой системе;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 220-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда № 3054 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 250-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 250-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық маслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2841 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2014 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"4 705 148" деген сандар "4 678 134" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 203 650" деген сандар "1 159 189" деген сандармен ауыстырылсын;
"30 669" деген сандар "71 323" деген сандармен ауыстырылсын;
"931" деген сандар "4 738" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 469 898" деген сандар "3 442 884" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"4 740 594" деген сандар "4 713 580" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"28 518" деген сандар "23 321" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 040" деген сандар "7 237" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-63 964" деген сандар "-58 767" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"63 964" деген сандар "58 767" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 040" деген сандар "7 237" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
"15 149" деген сандар "11 647" деген сандармен ауыстырылсын;
"746" деген сандар "667" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 5-тармақта:
"32 310" деген сандар "16 392" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 812" деген сандар "1 407" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 661" деген сандар "13 275" деген сандармен ауыстырылсын;
"345" деген сандар "330" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мұғалімдердің іс-сапар шығындарына – 8 800 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттыруға кеткен мұғалімдерді алмастырған мұғалімдердің еңбек ақысын төлеуге – 6 900 мың теңге;

3 685 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;";
4) в пункте 6:
цифры "464 392" заменить цифрами "458 210";
цифры "14 000" заменить цифрами "4 000";
строки "6 912 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для жилищного строительство" исключить;
5) дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13.Произведенные кассовые расходы по программе 459 022 000  "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета" в сумме 2 039 943 тенге 18 тиын перенести на программу 459 005 000 "Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом".
2. Приложение 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (С. Кабделов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной XXVI
сессии районного маслихата:                С. Мендигазиев
Секретарь районного маслихата:             Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению
сессии районного маслихата
"О районном бюджете на 2014-2016 годы"

үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге – 3 685 мың теңге;";
4) 6-тармақта:
"464 392" деген сандар "458 210" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 000" деген сандар "4 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"тұрғын үй құрылысы үшін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға – 6 912 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын.
келесі мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
"13. 459 022 000 "Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару" бағдарламасы бойынша жұмсалған 2 039 943 теңге 18 тиын кассалық шығындары 459 005 000 "Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу" бағдарламасына ауыстырылсын".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет,қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Қабделов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХXVI сессиясының төрағасы:             С. Меңдіғазиев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Кадимов
Исатай аудандық мәслихаттың

109 077
464
Отдел образования района (города областного значения)
109 077
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 670
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
35 247
012
Капитальные расходы государственного органа
390
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 316
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
288
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
56 166
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
114 023
02
Социальная помощь
96 479
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 986
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 986
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81 493
002
Программа занятости
50 611
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 055
005
Государственная адресная социальная помощь
1 838
006
Оказание жилищной помощи
444
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 031
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
689
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 671
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
154
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17 544
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 710
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 863
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 067
021
Капитальные расходы государственного органа
390
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

109 077
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
109 077
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 670
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
35 247
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5 316
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
288
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
56 166
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
114 023
02
Әлеуметтiк көмек
96 479
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 986
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14 986
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81 493
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
50 611
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 055
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 838
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
444
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 031
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
689
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 671
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
154
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17 544
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 710
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 863
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 067
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі