О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 11 декабря 2013 года № ХХ-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 11 февраля 2014 года № XXI-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2014 года № 2864. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № ХХХ-7
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № ХХХ-7.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 5 февраля 2014 года № 49 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № ХХ-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2837, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 6 февраля 2014 года) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 930 569 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 737 332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 875 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 169 793 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 998 790 тысяч тенге;
2) затраты – 3 930 569 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33 003 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 33 003 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 22 224 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 779 тысяч тенге.
2) в пункте 4:
дополнить подпунктами 9), 10), 11) следующего содержания:
"9) на увеличение заработной платы политических государственных служащих и административных государственных служащих корпуса "А" – 1 965 тысяч тенге.";

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 ақпандағы № XXI-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2864 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № ХХХ-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 27.03.2015 № ХХХ-7 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2014 жылғы 5 ақпандағы № 49 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № ХХ-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2837 тіркелген, 2014 жылы 6 ақпандағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2014 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3930569 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 737332 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13875 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 169793 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2998790 мың теңге;
2) шығындар – 3930569 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33033 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33033 мың теңге, оның ішінде;
қарыздар түсімі – 22224 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10779 мың теңге.
2) 4-тармақта:
келесі мазмұнда 9), 10), 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) мемлекеттік саяси қызметшілер мен "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жалақысын өсіруге – 1965 мың теңге.";

"10) на приобретение полиграфической продукции для проведения семинара в связи с 20 летием маслихатов Республики Казахстан - 300 тысяч тенге.";
"11) на приобретение и содержание программы для системы "Казначейство-клиент" – 7 920 тысяч тенге.".
3) в пункте 5:
в подпункте 2):
цифры "360 119" заменить цифрами "390 665";
в подпункте 3):
цифры "138 000" заменить цифрами "128 800".
2. Приложения 15 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

"10) Қазақстан Республикасы мәслихаттарының 20 жылдығына байланысты семинар өткізу үшін полиграфиялық өнімдер сатып алуға – 300 мың теңге.";
"11) "Қазынашылық-клиент" жүйесі үшін бағдарлама сатып алуға және ұстауға – 7 920 мың теңге.".
3) 5-тармақта
2) тармақшада:
"360 119" деген сандар "390 665" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"138 000" деген сандар "128 800" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 15-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитии предпринимательства и экологии (О. Жаныкулов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Т. Бейскали
Утверждено решением
Кызылкогинского районного маслихата
от 11 февраля 2014 года № ХХІ-1
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Жанықұлов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                        Т. Бейсқали
Қызылқоға аудандық мәслихатының
2014 жылғы 11 ақпандағы
№ ХХІ-1 шешімімен бекітілген
1 қосымша
2014 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР