О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 11 декабря 2013 года № ХХ-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 05 декабря 2014 года № XXVIII-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2014 года № 3053. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № ХХХ-7
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № ХХХ-7.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат на внеочередной XXVIII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № ХХ-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2837, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 6 февраля 2014 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "4 196 349" заменить цифрами "4 066 714";
цифры "3 264 570" заменить цифрами "3 199 952".
2) в пункте 2:
абзац "по социальному налогу – 50%" изложить в следующей редакции: "по социальному налогу – 100%".
3) в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "22 224" заменить цифрами "21 796";
в подпункте 3):
цифры "8 194" заменить цифрами "7 374";
в подпункте 5):
цифры "499" заменить цифрами "400";
в подпункте 6):
цифры "75 191" заменить цифрами "56 719";
подпункт "8) на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой – 38 114 тысяч тенге", исключить;
в подпункте 14):
цифры "115 667" заменить цифрами "108 363";
в подпункте 19):
цифры "1 200" заменить цифрами "1 100";
в подпункте 21):
цифры "596" заменить цифрами "570";
подпункт "22) на приобретение автотранспорта для перевоза детей - 7 139 тысяч тенге", исключить.
4) в пункте 5:
в подпункте 2):
цифры "450 182" заменить цифрами "436 625";
в подпункте 3):
цифры "128 800" заменить цифрами "99 813".
2. Приложения 15 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № ХХ-2 "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № XXVIII-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда № 3053 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № ХХХ-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 27.03.2015 № ХХХ-7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат кезектен тыс XXVIII сессияда ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № ХХ-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2837 тіркелген, 2014 жылы 6 ақпандағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта 1) тармақшада:
"4 196 349" деген сандар "4 066 714" деген сандармен ауыстырылсын.
"3 264 570" деген сандар "3 199 952" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша – 50%" деген абзац келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша – 100%".
3) 4-тармақта:
1) тармақшада:
"22 224" деген сандар "21 796" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"8 194" деген сандар "7 374" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"499" деген сандар "400" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"75 191" деген сандар "56 719" деген сандармен ауыстырылсын;
"8) Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге – 38 114 мың теңге", деген тармақшасы алынып тасталсын;
14) тармақшада:
"115 667" деген сандар "108 363" деген сандармен ауыстырылсын;
19) тармақшада:
"1 200" деген сандар "1 100" деген сандармен ауыстырылсын;
21) тармақшада:
"596" деген сандар "570" деген сандармен ауыстырылсын;
"22) Балаларды тасымалдау үшін автокөлік сатып алуға – 7 139 мың теңге", деген тармақшасы алынып тасталсын.
4) 5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"450 182" деген сандар "436 625" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"128 800" деген сандар "99 813" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитии предпринимательства и экологии (О. Жаныкулов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата:                       А. Карабалин
Секретарь районного маслихата:             Т. Бейскали
Утверждено решением
Кызылкогинского районного
маслихата от 5 декабря
2014 года № ХХVІIІ-1 Приложение 1
Утверждено решением
Кызылкогинского районного

3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Жанықұлов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      А. Қарабалин
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали
Қызылқоға аудандық мәслихатының
2014 жылғы "5" желтоқсандағы
№ ХХVІІІ-1 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Қызылқоға аудандық мәслихатының

1570
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6038
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7974
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
182968
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5589
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5589
451
Отдел занятости и социальных программ района
153910
002
Программа занятости
86307
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6245
005
Государственная адресная социальная помощь
1441
006
Жилищная помощь
929
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15084
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
756
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
40459
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2689
451
Отдел занятости и социальных программ района
23013
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20863
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
456
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
456
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1130468
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2698
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2698
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
6788
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6788
464
Отдел образования района
11869
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

1570
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6038
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7974
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
182968
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5589
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5589
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
153910
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
86307
004
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6245
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1441
006
Тұрғын үй көмегі
929
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15084
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
756
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
40459
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2689
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23013
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20863
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
456
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
456
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1130468
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2698
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2698
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6788
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6788
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11869
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу