О внесении изменений и дополнении в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 161-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 17 апреля 2014 года № 191-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 мая 2014 года № 2913
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением областного акимата от 11 апреля 2014 года "О внесении изменений и дополнений в постановление областного акимата от 10 декабря 2013 года № 422 "О реализации решения ХІХ сессии областного маслихата V созыва от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" районный маслихат на очередной XХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIХ сессии районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 161-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2843, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Дендер) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 246 270" заменить цифрами "5 388 291";
цифры "4 646 270" заменить цифрами "4 788 291";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 262 753" заменить цифрами "5 404 774";
в пункте 6:
дополнить строками следующего содержания:
"2 000 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
2 493 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
99 176 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемые из местного бюджета;
27 662 тысяч тенге - на увеличение государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования";
в пункте 8:
дополнить строками следующего содержания:
"20 000 тысяч тенге - на приобретение специальной техники для жилищно-коммунального хозяйства;
24 845 тысяч тенге – на текущий и капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 161-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 191-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 мамырда № 2913 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына және облыс әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Облыс әкімдігінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 442 "V шақырылған облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімін іске асыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" сәйкес, аудандық мәслихат кезекті ХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 161-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2843 санымен енгізілген, 2014 жылы 23 қаңтарда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"5 246 270" деген сандар "5 388 291" деген сандармен алмастырылсын;
"4 646 270" деген сандар "4 788 291" деген сандармен алмастырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"5 262 753" деген сандар "5 404 774" деген сандармен алмастырылсын.
6-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 2 000 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге –  2 493 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 99 176 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға – 27 662 мың теңге";
8-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға – 20 000 мың теңге;
Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді ағымдағы және күрделі жөндеуге – 24 845 мың теңге;

3 585 тысяч тенге – на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;
24 350 тысяч тенге - на подготовку к зимнему периоду;"
в пункте 10:
цифры "20 000" заменить цифрами "15 400";
в пункте 11:
цифры "938 000" заменить цифрами "1 158 400";
дополнить строками следующего содержания:
"110 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на строительство объекта образования;".
2. Приложения 17 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 3 585 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындалу үшін – 24 350 мың теңге";
10-тармақта:
"20 000" деген сандар "15 400" деген сандармен алмастырылсын;
11-тармақта:
"938 000" деген сандар "1 158 400" деген сандармен алмастырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру нысанының құрылысын салуға жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 110 мың теңге".
2. Шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің № 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии(А. Умиткалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
ХХІІ сессии  районного маслихата           Ж. Амантурлин
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров
Приложение 1 к решению
№ 161-V внеочередной ХIХ
сессии районного маслихата

3. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (А. Үмітқалиев).
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХІІ сессиясының төрағасы                  Ж. Амантурлин
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың

от 17 апреля 2014 года
Объем финансирования бюджетных программ на 2014 год аппаратов акимов поселка, сельских округов (тысяч тенге)
Код программы
Наименование поселка, сельских округов
Наименование бюджетных программ
Поселок Индербор
Жарсуатский сельский округ
Буденевский сельский округ
Коктогайский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

2014 жылғы 17 сәуірдегі
кезекті ХXІІ сессиясының
№ 191-V шешiмiне 7 қосымша
Кенттiк, ауылдық округтер әкiмдерi аппараттарының 2014 жылға арналған бюджеттiк бағдарламаларын қаржыландыру мөлшерi (мың теңге)
Бағдарламалардың коды
Кенттiң, ауылдық округтердiң атауы
Бюджеттiк бағдарламалардың атауы
Индербор кенті
Жарсуат ауылдық округi
Бөдене ауылдық округi
Көктоғай ауылдық округi
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер