О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 161-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 21 октября 2014 года № 229-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 октября 2014 года № 3026
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014-2016 годы, районный маслихат на внеочередной XХVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIХ сессии районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 161-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2843, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Дендер) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 621 405" заменить цифрами "5 880 835";
цифры "5 021 405" заменить цифрами "5 280 835";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 637 588" заменить цифрами "5 897 018";
в пункте 8:
цифры "34 927" заменить цифрами "14 479";
цифры "8 805" заменить цифрами "7 315";
в пункте 10:
цифры " 1 340" заменить цифрами "1 050";
цифры "51 000" заменить цифрами "50 411";
дополнить строками следующего содержания:
"24 438 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района";
"60 000 тысяч тенге - на капитальный ремонт внутрисельских автомобильных дорог в селах Будене, Жарсуат, Курылыс Индерского района";
в пункте 11:
цифры "645 958" заменить цифрами "844 467";
цифры "1 164 400" заменить цифрами "1 163 800".
2. Приложения 17 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 161-V "2014 -2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қазандағы № 229-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қазанда № 3026 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс ХХVІ сессияда ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 161-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2843 санымен енгізілген, 2014 жылы 23 қаңтарда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"5 621 405" деген сандар "5 880 835" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 021 405" деген сандар "5 280 835" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"5 637 588" деген сандар "5 897 018" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"34 927" деген сандар "14 479" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 805" деген сандар "7 315" деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"1 340" деген сандар "1 050" деген сандармен ауыстырылсын;
"51 000" деген сандар "50 411" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуға және жеткізуге – 24 438 мың теңге";
"Индер ауданының Бөдене, Жарсуат, Құрылыс ауылдарындағы ауылішілік автокөлік жолдарын күрделі жөндеуге – 60 000 мың теңге";
11-тармақта:
"645 958" деген сандар "844 467" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 164 400" деген сандар "1 163 800" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии (А. Умиткалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
ХХVІ сессии районного маслихата            А. Умиткалиев
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров
Приложение 1 к решению
№ 161-V внеочередной ХIХ
сессии районного маслихата

3. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға  жүктелсін (А. Үмітқалиев).
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХVІ сессиясының төрағасы              А. Үмітқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың

391
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 012
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
117 851
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20 909
037
Строительство и реконструкция объектов образования
20 909
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
170 881
2
Социальная помощь
149 285
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 968
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 968
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
133 317
002
Программа занятости
56 122
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 100
005
Государственная адресная социальная помощь
9 212
006
Оказание жилищной помощи
1 338
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15 176
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 601
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
38 593
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 175
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 596
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 758
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 138
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 789
021
Капитальные расходы государственных органов
831
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
838
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
838
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 906 814
1
Жилищное хозяйство
1 224 269
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 809
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа

391
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына   (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 012
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
117 851
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)  құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
20 909
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
20 909
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
170 881
2
Әлеуметтiк көмек
149 285
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 968
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
15 968
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)  жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар  бөлімі
133 317
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
56 122
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 212
006
Тұрғын үй көмегі
1 338
007
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15 176
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 601
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
38 593
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 175
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 596
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 758
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 138
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 789
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
831
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
838
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
838
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
2 906 814
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 224 269
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 809
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру