О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 169-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 15 апреля 2014 года № 194-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 мая 2014 года № 2922. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2015 года № 288-V
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 288-V (вводится в действие со дня его подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014-2016 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХІХ сессии районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 169-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2842, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "2 863 560" заменить цифрами "2 976 752";
цифры "1 300 919" заменить цифрами "1 414 111".
2) в подпункте 2) пункта 1:

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 169-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 194-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 мамырда № 2922 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 288-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 288-V шешімімен (қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы ХІХ сессиясының № 169-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2842 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"2 863 560" сандары "2 976 752" сандарымен ауыстырылсын;
"1 300 919" сандары "1 414 111 " сандарымен ауыстырылсын.
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:

цифры "2 863 560" заменить цифрами "2 976 752".
2. Приложения 145 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности (Д. Алтаева).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной ХХІІІ
сессии районного маслихата                 И. Тасбаев
Секретарь районного маслихата              Т. Жолмагамбетов
Приложение 1 к решению
районного маслихата от
15 апреля 2014 года № 194-V
Приложение 1 к решению
районного маслихата от
11 декабря 2013 года № 169-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма  (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"2 863 560" сандары "2 976 752" сандарымен ауыстырылсын.
2. 145 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану, табиғатты қорғау, және заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына (Д. Алтаева) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХIІІ сессиясының төрағасы:                І. Тасбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Жолмағамбетов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 15 сәуірдегі
№ 194-V шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 169-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санат
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Кіші сынып
Түсімдердің атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер