О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 252-V "Об утверждении районного бюджета на 2014-2016 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23 июля 2014 года № 314-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 августа 2014 года № 2955. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 3 февраля 2015 года N 375-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.02.2015 N 375-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 252-V "Об утверждении районного бюджета на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2836, опубликовано 20 февраля 2014 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 002 619" заменить цифрами "6 764 449";
цифры "1 133 035" заменить цифрами "1 146 035";
цифры "4 852 619" заменить цифрами "5 601 449";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 023 278" заменить цифрами "6 785 108";
3) пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 1 602 314 тысяч тенге, из них:
295 085 тысяч тенге - на строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных линий;
214 552 тысяч тенге - на реконструкцию водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных линий;
375 958 тысяч тенге – на строительство внутрипоселковых водопроводных линий;
89 719 тысяч тенге – на строительство насосной станции 1-го подъема;
566 000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
55 000 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для строительства 3 (трех) пешеходных переходов."
4) в пункте 19:
цифры "6 299" заменить цифрами "39 709";
5) пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 72 168 тысяч тенге на подготовку к зимнему периоду бюджетных учреждений, из них:

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V "Ауданнық 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 шілдедегі № 314-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 тамызда № 2955 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 375-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 375-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасы және аудан әкімдігінің ұсынысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V "Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2836 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2014 жылғы 20 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1- тармақтың 1) тармақшасында:
"6 002 619" сандары "6 764 449" сандарымен ауыстырылсын;
"1 133 035" сандары "1 146 035" сандарымен ауыстырылсын;
"4 852 619" сандары "5 601 449" сандарымен ауыстырылсын;
2) 1- тармақтың 2) тармақшасында:
"6 023 278" сандары "6 785 108" сандарымен ауыстырылсын;
3) 13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 1 602 314 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферті көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
су тазарту ғимараттары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 295 085 мың теңге;
су тазарту ғимараттары мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға 214 552 мың теңге:
кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 375 958 мың теңге;
1-ші көтеру сорғы стансасының құрылысына 89 719 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 566 000 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 55 000 мың теңге;
3 (үш) жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттарын жасақтауға 6 000 теңге."
19-тармақта:
"6 299" сандары "39 709" сандарымен ауыстырылсын;
31-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"31. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бюджеттік мекемелердің қысқы дайындық жұмыстарына 72 168 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

15 969 тысяч тенге - по программе "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" сельских округов;
14 700 тысяч тенге - по программе "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" учреждений образования;
37 792 тысяч тенге – по программе "Капитальные расходы государственного органа" государственных учреждений;
2 159 тысяч тенге – по программе "Общеобразовательное обучение" учреждений образования;
1 383 тысяч тенге – по программе "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" сельских округов;
165 тысяч тенге – по программе "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" сельских округов".
6) решение дополнить пунктами 35, 36, 37, 38, 39 следующего содержания:
"35. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 12 291 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.
36. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 6 000 тысяч тенге на организацию бесплатного подвоза учащихся детей в учреждениях образования.
37. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 526 тысяч тенге на возмещение коммунальных расходов ветеранам Великой Отечественной Войны
38. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 25 000 тысяч тенге на благоустройство района.

ауылдық округтердің "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша 15 969 мың теңге;
білім беру мекемелерінің "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша 14 700 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша 37 792 мың теңге;
білім беру мекемелерінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша 2 159 мың теңге;
ауылдық округтердің "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы бойынша 1 383 мың теңге;
ауылдық округтердің "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасы бойынша 165 мың теңге".
6) шешім келесі мазмұндағы 35, 36, 37, 38, 39 тармақтармен толықтырылсын:
"35. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен негізгі орта және жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 12 291 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
36. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен білім беру мекемелеріне балаларды тегін тасымалын ұйымдастыруға 6 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
37. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Ұлы Отан Соғысының ардагерлеріне коммуналдық шығындарын өтеуге 1 526 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
38. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ауданды абаттандыруға 25 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

39. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 7 982 тысяч тенге по программе "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020", из них:
2 696 тысяч тенге - учреждениям образования;
5 286 тысяч тенге - учреждениям культуры".
2. Приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

39. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша "қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасы бойынша 7 982 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
білім беру мекемелеріне - 2 696 мың теңге;
мәдениет мекемелеріне - 5 286 мың теңге".
2. 1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политике.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель ХХХ сессии
районного маслихата
Н. Хусайнов
Секретарь районного маслихата
Р. Султанияев
Приложение 1 к решению районного маслихата № 314-V от 23 июля 2014 года
Приложение 1 к решению районного маслихата № 252-V от 11 декабря 2013 года
О районном бюджете на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б.Жүгінісов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың қаңтар айының 1-нен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХ сессиясының төрағасы Н. Хұсайнов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 шілдедегі № 314-V шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті туралы
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
3
4
5
І. Кірістер

011
Трансферты из республиканского бюджета
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных линий в населенных пунктах Шагырлы, Жасарал, Куйген
93 112
Всего по программе 467 006 011
93 112
467
003
015
За счет средств местного бюджета
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
566 000
467
004
015
За счет средств местного бюджета
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
55 000
467
005
015
За счет средств местного бюджета
Развитие коммунального хозяйства
6 000
467
006
015
За счет средств местного бюджета
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных линий в населенных пунктах Шагырлы, Жасарал, Куйген
170226
Строительство внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте А. Иманова
86168
На строительство водоочистного сооружения в населенном пункте Нуржау
59207
На строительство водоочистного сооружения в населенном пункте Орлы
42517
На строительство водоочистного сооружения в населенном пункте Дашино
54868
На строительство водоочистного сооружения в населенном пункте Акколь
74920
На строительство насосной станции 1-го подъема в населенном пункте Ганюшкино
89719
На строительство водопроводных линий в населенном пункте Ганюшкино
36536
На строительство водоочистного сооружения в населенном пункте Приморье
31307
На строительство внутрипоселковых водопроводных линий в с.Ганюшкино
21742
На строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте Д. Нурпейсова
10320
На строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте Кадырка
27304
На реконструкцию водоочистного сооружения в населенном пункте Ганюшкино
22522
На реконструкцию водоочистного сооружения в населенном пункте Жумекен
144814
На реконструкцию водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в селе Шортанбай
47216
На строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в населенных пунктах Шестой, Каспий
49966
На строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте Афанасьева
5962
Всего по программе 467 006 015
975314
Всего
1 695 426

011
республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі су тазарту имараттары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
93112
Барлығы 467006011 бағдарламасы бойынша
93112
467
003
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
566000
467
004
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
55000
467
005
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
6000
467
006
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі су тазарту ғимараттары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
170226
А.Иманов елді мекеніндегі кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
86168
Нұржау елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
59207
Орлы елді мекенніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
42517
Дәшін елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
54868
Ақкөл елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
74920
Ганюшкин елді мекеніндегі 1-ші көтеру сорғы стансасының құрылысына
89719
Ганюшкин елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
36536
Приморье елді мекеніндегі су тазарту қондырғысының құрылысына
31307
Ганюшкин елді мекеніндегі кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
21742
Д.Нұрпейісова елді мекеніндегі су тазарту имараты мен кентішілік су желілерінің құрылысына
10320
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту имараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
27304
Ганюшкин елді мекеніндегі су тазарту имаратын жаңғыртуға
22522
Жұмекен елді мекеніндегі су тазарту имаратын жаңғыртуға
144814
Шортанбай елді мекеніндегі су тазарту имараты мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға
47216
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту имараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
49966
Афанасьев елді мекеніндегі су тазарту имараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
5962
Барлығы 467006015 бағдарламасы бойынша
975314
Барлығы
1695426