О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 252-V "Об утверждении районного бюджета на 2014 - 2016 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 16 октября 2014 года № 333-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 октября 2014 года № 3025. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 3 февраля 2015 года N 375-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.02.2015 N 375-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 252-V "Об утверждении районного бюджета на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2836, опубликовано 20 февраля 2014 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 764 449" заменить цифрами "6 751 518";
цифры "1 146 035" заменить цифрами "1 146 759";
цифры "7 763" заменить цифрами "7 039";
цифры "5 601 449" заменить цифрами "5 588 518";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 785 108" заменить цифрами "6 772 177";
3) в пункте 13:
цифры "1 602 314" заменить цифрами "1 547 282";
цифры "295 085" заменить цифрами "284 482";
цифры "214 552" заменить цифрами "200 123";
цифры "566 000" заменить цифрами "536 000";
4) в пункте 28:
цифры "125 000" заменить цифрами "118 561";
5) в пункте 30:
цифры "228 410" заменить цифрами "218 008";
6) пункт 37 изложить в новой редакции:

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V "Ауданның 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы № 333-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қазанда № 3025 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 375-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 375-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 375-V шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V "Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2836 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2014 жылғы 20 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"6 764 449" сандары "6 751 518" сандарымен ауыстырылсын;
"1 146 035" сандары "1 146 759" сандарымен ауыстырылсын;
"7 763" сандары "7 039" сандарымен ауыстырылсын;
"5 601 449" сандары "5 588 518" сандарымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"6 785 108" сандары "6 772 177" сандарымен ауыстырылсын;
3) 13-тармақта:
"1 602 314" сандары "1 547 282" сандарымен ауыстырылсын;
"295 085" сандары "284 482" сандарымен ауыстырылсын;
"214 552" сандары "200 123" сандарымен ауыстырылсын;
"566 000" сандары "536 000" сандарымен ауыстырылсын;
4) 28-тармақта:
"125 000" сандары "118 561" сандарымен ауыстырылсын;
5) 30-тармақта:
"228 410" сандары "218 008" сандарымен ауыстырылсын;
6) 37-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"37. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 410 тысяч тенге на возмещение коммунальных расходов участников и инвалидов Великой Отечественной Войны, вдовам воинов погибших в Великой Отечественной Войне и участникам войны в Афганистане и семьям погибших."
7) решение дополнить пунктами 40, 41 следующего содержания:
"40. Учесть что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 39 058 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования.

"37. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан Соғысында қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне және Ауғанстандағы ұрыс қимылдарға қатысушыларға, қаза тапқандардың отбасыларына коммуналдық шығындарын өтеуге 1 410 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін."
7) шешім келесі мазмұндағы 40, 41 тармақтармен толықтырылсын:
"40. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен жалпы білім беретін білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алуға және жеткізуге 39 058 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

41. Учесть что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 20 000 тысяч тенге на капитальный ремонт автомобильных дорог."
2. Приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.

41. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге 20 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін."
2. 1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.

8115
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
61246
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
677
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18188
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
910
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
334298
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
294780
2
Социальная помощь
264106
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25222
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25222
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
238884
002
Программа занятости
67621
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8560
005
Государственная адресная социальная помощь
32902
006
Оказание жилищной помощи
4923
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32410
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2858
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
83818
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5638
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
154
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30674
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26141
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2722
021
Капитальные расходы государственного органа
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1421
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

8115
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
61246
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
677
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
18188
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
910
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
334298
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
294780
2
Әлеуметтiк көмек
264106
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
25222
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
25222
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
238884
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
67621
004
Ауылдық жерлерде тұратын бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
8560
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
32902
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4923
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
32410
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2858
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
83818
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5638
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
154
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30674
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
29253
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26141
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2722
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1421
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

536000
467
004
015
За счет средств местного бюджета
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
55000
467
005
015
За счет средств местного бюджета
Развитие коммунального хозяйства
6000
467
006
015
За счет средств местного бюджета
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных линий в населенных пунктах Шагырлы, Жасарал, Куйген
170226
Строительство внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте А. Иманова
86168
На строительство водопроводных линий в населенном пункте Нуржау
59207
На строительство водопроводных линий в населенном пункте Орлы
42517
На строительство водопроводных линий в населенном пункте Дашино
54868
На строительство водопроводных линий в населенном пункте Акколь
74920
На строительство насосной станции 1-го подъема в ауле Ганюшкино
89719
На строительство водопроводных линий в населенном пункте Ганюшкино
36536
На строительство водоочистного сооружения в населенном пункте Приморье
31307
На строительство внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте Ганюшкино
21742
На строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте Д. Нурпейсова
8141
На строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте Кадырка
23535
На реконструкцию водоочистного сооружения в населенном пункте Ганюшкино
19280
На реконструкцию водоочистного сооружения в населенном пункте Жумекен
137048
На реконструкцию водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте Шортанбай
43795
На строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных линий в населенных пунктах Шестой, Каспий
46958
На строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте Афанасьева
4315
Всего по программе 467 006 015
950282
Всего
1640394

536000
467
004
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
55000
467
005
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
6000
467
006
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі су тазарту имараттары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
170226
А. Иманов елді мекеніндегі кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
86168
Нұржау елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
59207
Орлы елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
42517
Дәшін елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
54868
Ақкөл елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
74920
Ганюшкин елді мекеніндегі 1-ші көтеру сорғы стансасының құрылысына
89719
Ганюшкин елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына
36536
Приморье елді мекеніндегі су тазарту қондырғысының құрылысына
31307
Ганюшкин елді мекеніндегі кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
21742
Д. Нұрпейісова елді мекеніндегі су тазарту имараты мен кентішілік су желілерінің құрылысына
8141
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту имараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
23535
Ганюшкин елді мекеніндегі су тазарту имаратын жаңғыртуға
19280
Жұмекен елді мекеніндегі су тазарту имаратын жаңғыртуға
137048
Шортанбай елді мекеніндегі су тазарту имараты мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға
43795
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту имараттары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
46958
Афанасьев елді мекеніндегі су тазарту имараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
4315
Барлығы 467006015 бағдарламасы бойынша
950282
Барлығы
1640394