О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 252-V "Об утверждении районного бюджета на 2014 - 2016 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 3 декабря 2014 года № 345-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2014 года № 3055. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 3 февраля 2015 года N 375-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.02.2015 N 375-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 252-V "Об утверждении районного бюджета на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2836, опубликовано 20 февраля 2014 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнение:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 751 518" заменить цифрами "6 761 826";
цифры "1 146 759" заменить цифрами "1 123 737";
цифры "7 039 ц" заменить ифрами "18 868";
цифры "9 202" заменить цифрами "20 395";
цифры "5 588 518" заменить цифрами "5 598 826";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 772 177" заменить цифрами "6 782 496";
3) в подпункте 3) пункта 1:
цифры "30 417" заменить цифрами "21 580";
цифры "30 417" заменить цифрами "30 256";
цифру "0" заменить цифрами "8 676";
4) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-51 076" заменить цифрами "-42 250";
5) в подпункте 6) пункта 1:
цифры "51 076" заменить цифрами "42 250";
цифры "30 417" заменить цифрами "30 256";
цифру "0" заменить цифрами "8 665";
6) в пункте 8:
цифры "23 000" заменить цифрами "21 523";
7) в пункте 10:
цифры "30 417" заменить цифрами "30 256";
8) в пункте 13:
цифры "1 547 282" заменить цифрами "1 537 037";
цифры "536 000" заменить цифрами "535 161";
цифры "55 000" заменить цифрами "48 594";
цифры "6 000" заменить цифрами "3 000";
9) в пункте 26:
цифры "167 647" заменить цифрами "173 447";
10) в пункте 31:
цифры "72 168" заменить цифрами "63 917";
цифры "15 969" заменить цифрами "15 160";

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V "Ауданның 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 345-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда № 3055 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 375-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 375-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V "Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2836 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2014 жылғы 20 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"6 751 518" сандары "6 761 826" сандарымен ауыстырылсын;
"1 146 759" сандары "1 123 737" сандарымен ауыстырылсын;
"7 039" сандары "18 868" сандарымен ауыстырылсын;
"9 202" сандары "20 395" сандарымен ауыстырылсын;
"5 588 518" сандары "5 598 826" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"6 772 177" сандары "6 782 496" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасында:
"30 417" сандары "21 580" сандарымен ауыстырылсын;
"30 417" сандары "30 256" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "8 676" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасында:
"-51 076" сандары "-42 250" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасында:
"51 076" сандары "42 250" сандарымен ауыстырылсын;
"30 417" сандары "30 256" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "8 665" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"23 000" сандары "21 523" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"30 417" сандары "30 256" сандарымен ауыстырылсын;
8) 13-тармақта:
"1 547 282" сандары "1 537 037" сандарымен ауыстырылсын;
"536 000" сандары "535 161" сандарымен ауыстырылсын;
"55 000" сандары "48 594" сандарымен ауыстырылсын;
"6 000" сандары "3 000" сандарымен ауыстырылсын;
9)26-тармақта:
"167 647" сандары "173 447" сандарымен ауыстырылсын;
10) 31-тармақта:
"72 168" сандары "63 917" сандарымен ауыстырылсын;
"15 969" сандары "15 160" сандарымен ауыстырылсын;

16) решение дополнить пунктом 42 следующего содержания:
"42. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 50 965 тысяч тенге на выплату заработной платы учителям, заменяющих учителей, которые проходят повышение квалификации по трехуровневой системе."
2. Приложения 1, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной ХХХІІ
сессии районного маслихата
М. Куаншалиев
Секретарь районного маслихата Р. Султанияев

16) шешім келесі мазмұндағы 42-тармақпен толықтырылсын:
"42. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттыруға кеткен мұғалімдерді алмастырған мұғалімдерге еңбек ақы төлеуге 50 965 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін."
Көрсетілген 1, 5, 6-қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.
Осы шешім 2014 жылдың қаңтар айының 1-нен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХІІ сессиясының төрағасы
М. Қуаншалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев