О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июля 2014 года № 29/226-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 июля 2014 года № 2747. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 141-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.02.2015  № 141-1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года №21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, опубликовано 25 декабря 2013 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 390 856 359 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 925 337 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 353 574 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 308 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 377 572 140 тысяч тенге;
2) затраты – 389 049 448 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 275 020 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 439 712 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 164 692 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 468 109 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 468 109 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Установить на 2014 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Мактааральского, Сайрамского, Сузакского и Толебийского, городов Шымкент, Арысь и Кентау – 50 процентов;
в бюджеты:

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 29/226-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде № 2747 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 141-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 19.02.2015 № 141-1 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына111 бабының 1 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2441-нөмірмен тіркелген, 2013 жылғы 25 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 390 856 359 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 11 925 337 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 353 574 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 308 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 377 572 140 мың теңге;
2) шығындар – 389 049 448 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 275 020 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 439 712 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 164 692 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 5 468 109 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 468 109 мың теңге.»;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2014 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Бәйдібек, Мақтаарал, Сайрам, Созақ және Төлеби аудандары, Шымкент, Арыс және Кентау қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 пайыз;
бюджеттеріне:

района Байдибек – 64,2 процента;
Мактааральского района – 56,6 процентов;
Сайрамского района – 38,5 процента;
Сузакского района – 89 процентов;
Толебийского района – 45 процента;
города Шымкент – 93 процента;
города Арысь – 53,2 процента;
города Кентау – 91 процента;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Мактааральского, Сайрамского, Сузакского и Толебийского, городов Шымкент, Арысь и Кентау - 50 процентов;
от района Байдибек – 35,8 процента;
от Мактааральского района – 43,4 процента;
от Сайрамского района – 61,5 процента;
от Сузакского района – 11 процента;
от Толебийского района – 55 процента;
от города Шымкент – 7 процентов;
от города Арысь – 46,8 процентов;
от города Кентау – 9 процентов.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       А.Мамытбеков
Секретарь областного
маслихата                                  К.Ержан
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

Бәйдібек ауданының – 64,2 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 56,6 пайыз;
Сайрам ауданының – 38,5 пайыз;
Созақ ауданының – 89 пайыз;
Төлеби ауданының – 45 пайыз;
Шымкент қаласының – 93 пайыз;
Арыс қаласының – 53,2 пайыз;
Кентау қаласының – 91 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Мақтаарал, Сайрам, Созақ және Төлеби аудандары, Шымкент, Арыс және Кентау қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
Бәйдібек ауданынан – 35,8 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 43,4 пайыз;
Сайрам ауданынан – 61,5 пайыз;
Созақ ауданынан – 11 пайыз;
Төлеби ауданынан – 55 пайыз;
Шымкент қаласынан – 7 пайыз;
Арыс қаласынан – 46,8 пайыз;
Кентау қаласынан – 9 пайыз болып белгіленсін.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Мамытбеков
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

371 792
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
467 393
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
190 268
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1 064 045
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
586 279
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 745 158
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
61 117
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 768 269
4
Поликлиники
41 585 776
253
Управление здравоохранения области
41 585 776
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 181 313
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
525 346
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
36 254 668
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 624 449
5
Другие виды медицинской помощи
2 366 717
253
Управление здравоохранения области
2 366 717
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 335 344
029
Областные базы спецмедснабжения
31 373
9
Прочие услуги в области здравоохранения
17 356 891
253
Управление здравоохранения области
7 445 250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
129 377
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 198 021
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
58 050
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
36 183
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
71 357
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность

371 792
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
467 393
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
190 268
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 064 045
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
586 279
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
3 745 158
036
Жіті миокард инфаркті сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
61 117
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 768 269
4
Емханалар
41 585 776
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
41 585 776
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 181 313
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
525 346
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
36 254 668
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 624 449
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 366 717
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 366 717
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 335 344
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 373
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
17 356 891
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 445 250
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 377
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 198 021
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
58 050
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
36 183
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
71 357
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау

111 509
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 905
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 838 848
271
Управление строительства области
9 911 641
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 719 090
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
192 551
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 483 013
1
Социальное обеспечение
3 736 957
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 488 301
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
510 207
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
241 054
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 023 803
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
348 743
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
364 494
261
Управление образования области
776 555
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
714 203
037
Социальная реабилитация
62 352
271
Управление строительства области
472 101
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
472 101
2
Социальная помощь
1 034 705
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 034 705
003
Социальная поддержка инвалидов
517 242
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
328 900
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
188 563
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
711 351
256
Управление координации занятости и социальных программ области
605 855
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 744
007
Капитальные расходы государственного органа

111 509
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 905
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
5 838 848
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 911 641
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 719 090
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
192 551
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 483 013
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 736 957
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 488 301
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
510 207
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
241 054
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 023 803
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
348 743
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
364 494
261
Облыстың білім басқармасы
776 555
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
714 203
037
Әлеуметтік сауықтандыру
62 352
271
Облыстың құрылыс басқармасы
472 101
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
472 101
2
Әлеуметтiк көмек
1 034 705
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 034 705
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
517 242
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
328 900
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
188 563
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
711 351
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
605 855
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 744
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

9 824
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
21 200
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
94 932
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
48 053
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 658
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47 436
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
275 008
263
Управление внутренней политики области
29 258
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 258
270
Управление по инспекции труда области
76 238
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 962
003
Капитальные расходы государственного органа
13 276
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
34 205 566
1
Жилищное хозяйство
16 053 962
251
Управление земельных отношений области
167 730
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
167 730
253
Управление здравоохранения области
60 663
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
60 663
261
Управление образования области
364 333
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
361 611
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 722
262
Управление культуры области
36 391
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
36 391
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
199 686
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
199 686
271
Управление строительства области
15 219 402
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

9 824
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 200
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
94 932
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
48 053
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 658
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
47 436
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
275 008
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 258
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 258
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
76 238
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 962
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 276
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
34 205 566
1
Тұрғын үй шаруашылығы
16 053 962
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
167 730
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
167 730
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
60 663
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
60 663
261
Облыстың білім басқармасы
364 333
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
361 611
064
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 722
262
Облыстың мәдениет басқармасы
36 391
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 391
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
199 686
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
199 686
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 219 402
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

241 656
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
172 094
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
67 262
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 300
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
11 554 098
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
11 554 098
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 554 098
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
200 289
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
11 353 809
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
28 229 620
1
Сельское хозяйство
20 810 657
255
Управление сельского хозяйства области
20 810 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
106 917
002
Поддержка семеноводства
609 612
003
Капитальные расходы государственного органа
7 875
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 889 448
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 856 691
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
280 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 500 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
369 342
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
6 873 850
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
215 334
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

241 656
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
172 094
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
67 262
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 300
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
11 554 098
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
11 554 098
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 554 098
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
200 289
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 353 809
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
28 229 620
1
Ауыл шаруашылығы
20 810 657
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 810 657
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 917
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
609 612
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 875
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 889 448
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 856 691
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
280 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 500 000
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
369 342
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
6 873 850
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
215 334
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

5 192 059
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
150 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
150 000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 843 591
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
190 088
003
Капитальные расходы государственного органа
9 178
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
52 088
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
41 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»
3 144 046
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
84 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
242 438
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
753
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
80 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
256 562
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
256 562
269
Управление по делам религий области
151 629
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
26 435
003
Капитальные расходы государственного органа
3 770
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
121 424
271
Управление строительства области
500 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
500 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 354 271
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
4 169 939
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»

5 192 059
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
150 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
150 000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 843 591
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
190 088
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 178
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
52 088
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
41 000
010
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 144 046
011
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
84 000
012
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
242 438
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
753
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
256 562
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
256 562
269
Облыстың дін істері басқармасы
151 629
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 435
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 770
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
121 424
271
Облыстың құрылыс басқармасы
500 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
500 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 354 271
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 169 939
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері