О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2014 года № 32/252-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 октября 2014 года № 2850. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 141-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.02.2015  № 141-1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, опубликовано 25 декабря 2013 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 389 543 351 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 085 499 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 823 648 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 357 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 377 623 847 тысяч тенге;
2) затраты – 387 736 440 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 275 020 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 439 712 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 164 692 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 468 109 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 468 109 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Установить на 2014 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Мактааральского, Сайрамского, Сузакского, Толебийского и Шардаринского, городов Шымкент, Арысь и Кентау - 50 процентов;
в бюджеты:

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 32/252-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қазанда № 2850 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 141-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 19.02.2015 № 141-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына111 бабының 1 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2441-нөмірмен тіркелген, 2013 жылғы 25 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 389 543 351 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 10 085 499 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 823 648 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 357 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 377 623 847 мың теңге;
2) шығындар – 387 736 440 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 275 020 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 439 712 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 164 692 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 5 468 109 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 468 109 мың теңге.»;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2014 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Бәйдібек, Мақтаарал, Сайрам, Созақ, Төлеби және Шардара аудандары, Шымкент, Арыс және Кентау қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
бюджеттеріне:

района Байдибек – 69,5 процента;
Мактааральского района – 56,6 процентов;
Сайрамского района – 35,1 процента;
Сузакского района – 94 процента;
Толебийского района – 48 процентов;
Шардаринского района – 74 процента;
города Шымкент – 100 процентов;
города Арысь – 60,3 процента;
города Кентау – 91 процент;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Мактааральского, Сайрамского, Сузакского, Толебийского и Шардаринского, городов Шымкент, Арысь и Кентау - 50 процентов;
от района Байдибек – 30,5 процента;
от Мактааральского района – 43,4 процента;
от Сайрамского района – 64,9 процента;
от Сузакского района – 6 процентов;
от Толебийского района – 52 процента;
от Шардаринского района – 26 процентов;
от города Арысь – 39,7 процента;
от города Кентау – 9 процентов.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       А.Сопбеков
Секретарь областного маслихата             К.Ержан
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

Бәйдібек ауданының – 69,5 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 56,6 пайыз;
Сайрам ауданының – 35,1 пайыз;
Созақ ауданының – 94 пайыз;
Төлеби ауданының – 48 пайыз;
Шардара ауданының – 74 пайыз;
Шымкент қаласының – 100 пайыз;
Арыс қаласының – 60,3 пайыз;
Кентау қаласының – 91 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Мақтаарал, Сайрам, Созақ, Төлеби және Шардара аудандары, Шымкент, Арыс және Кентау қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
Бәйдібек ауданынан – 30,5 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 43,4 пайыз;
Сайрам ауданынан – 64,9 пайыз;
Созақ ауданынан – 6 пайыз;
Төлеби ауданынан – 52 пайыз;
Шардара ауданынан – 26 пайыз;
Арыс қаласынан – 39,7 пайыз;
Кентау қаласынан – 9 пайыз болып белгіленсін.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     А.Сопбеков
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

371 792
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
467 393
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
189 219
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1 064 045
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
586 279
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 745 158
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
61 117
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 768 269
4
Поликлиники
41 584 469
253
Управление здравоохранения области
41 584 469
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 180 006
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
525 346
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
36 254 668
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 624 449
5
Другие виды медицинской помощи
2 438 997
253
Управление здравоохранения области
2 438 997
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 407 624
029
Областные базы спецмедснабжения
31 373
9
Прочие услуги в области здравоохранения
17 384 667
253
Управление здравоохранения области
7 448 321
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
129 377
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 198 021
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
58 050
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 057
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
71 357
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность

371 792
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
467 393
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
189 219
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 064 045
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
586 279
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 745 158
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
61 117
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 768 269
4
Емханалар
41 584 469
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
41 584 469
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 180 006
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
525 346
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
36 254 668
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 624 449
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 438 997
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 438 997
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 407 624
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 373
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
17 384 667
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 448 321
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 377
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 198 021
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
58 050
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 057
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
71 357
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау

111 509
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 905
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 837 045
271
Управление строительства области
9 936 346
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 747 273
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
189 073
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 447 478
1
Социальное обеспечение
3 712 986
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 487 300
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
510 207
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
240 758
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 023 803
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
348 038
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
364 494
261
Управление образования области
753 585
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
691 233
037
Социальная реабилитация
62 352
271
Управление строительства области
472 101
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
472 101
2
Социальная помощь
1 029 595
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 029 595
003
Социальная поддержка инвалидов
512 132
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
328 900
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
188 563
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
704 897
256
Управление координации занятости и социальных программ области
600 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 744
007
Капитальные расходы государственного органа

111 509
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 905
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
5 837 045
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 936 346
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 747 273
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
189 073
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 447 478
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 712 986
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 487 300
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
510 207
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
240 758
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 023 803
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
348 038
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
364 494
261
Облыстың білім басқармасы
753 585
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
691 233
037
Әлеуметтік сауықтандыру
62 352
271
Облыстың құрылыс басқармасы
472 101
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
472 101
2
Әлеуметтiк көмек
1 029 595
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 029 595
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
512 132
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
328 900
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
188 563
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
704 897
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
600 200
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 744
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

9 824
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
21 200
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
94 932
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
43 055
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 658
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46 779
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
275 008
263
Управление внутренней политики области
29 258
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 258
270
Управление по инспекции труда области
75 439
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 962
003
Капитальные расходы государственного органа
12 477
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 592 139
1
Жилищное хозяйство
15 645 768
251
Управление земельных отношений области
167 730
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
167 730
253
Управление здравоохранения области
60 663
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
60 663
261
Управление образования области
362 132
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
353 849
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 283
262
Управление культуры области
47 549
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
47 184
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
365
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
199 686
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
199 686
271
Управление строительства области

9 824
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 200
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
94 932
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
43 055
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 658
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
46 779
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
275 008
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 258
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 258
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
75 439
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 962
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 477
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 592 139
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15 645 768
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
167 730
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
167 730
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
60 663
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
60 663
261
Облыстың білім басқармасы
362 132
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
353 849
064
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 283
262
Облыстың мәдениет басқармасы
47 549
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 184
016
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
365
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
199 686
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
199 686
271
Облыстың құрылыс басқармасы

14 795 617
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
10 569 602
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 226 015
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 336
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
9 336
285
Управление физической культуры и спорта области
3 055
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 055
2
Коммунальное хозяйство
16 717 719
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
16 717 719
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
113 489
004
Газификация населенных пунктов
46 199
005
Капитальные расходы государственного органа
6 660
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 407 555
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
4 793 550
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
4 557 872
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
570 831
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 221 563
3
Благоустройство населенных пунктов
1 228 652
271
Управление строительства области
1 228 652
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 228 652
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
15 875 234
1
Деятельность в области культуры
7 705 266
262
Управление культуры области
2 648 794
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
39 944
003
Поддержка культурно-досуговой работы
356 387
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
623 027
007
Поддержка театрального и музыкального искусства

14 795 617
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 569 602
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 226 015
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 336
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 336
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 055
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 055
2
Коммуналдық шаруашылық
16 717 719
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
16 717 719
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 489
004
Елдi мекендердi газдандыру
46 199
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 660
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 407 555
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
4 793 550
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 557 872
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
570 831
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 221 563
3
Елді-мекендерді абаттандыру
1 228 652
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 228 652
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 228 652
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
15 875 234
1
Мәдениет саласындағы қызмет
7 705 266
262
Облыстың мәдениет басқармасы
2 648 794
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 944
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
356 387
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
623 027
007
Театр және музыка өнерін қолдау

234 653
005
Капитальные расходы государственного органа
6 660
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
300 000
283
Управление по вопросам молодежной политики области
241 656
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
172 094
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
67 262
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 300
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
11 515 293
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
11 515 293
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 515 293
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
196 166
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
11 319 127
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
28 894 475
1
Сельское хозяйство
21 369 369
255
Управление сельского хозяйства области
21 369 369
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
106 917
002
Поддержка семеноводства
569 612
003
Капитальные расходы государственного органа
7 076
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 961 279
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 926 148
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
220 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 298 200
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
369 342
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
7 732 562
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
182 385
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

234 653
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 660
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
300 000
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
241 656
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
172 094
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
67 262
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 300
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
11 515 293
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
11 515 293
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 515 293
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
196 166
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 319 127
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
28 894 475
1
Ауыл шаруашылығы
21 369 369
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
21 369 369
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 917
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
569 612
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 076
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 961 279
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 926 148
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
220 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 298 200
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
369 342
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
7 732 562
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
182 385
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

5 192 059
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
35 374
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
35 374
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 847 735
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
194 232
003
Капитальные расходы государственного органа
9 178
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
52 088
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
41 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»
3 144 046
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
84 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
242 438
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
753
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
80 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
256 562
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
256 562
269
Управление по делам религий области
140 424
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
26 435
003
Капитальные расходы государственного органа
3 770
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
110 219
271
Управление строительства области
500 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
500 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 406 950
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
4 222 872
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»

5 192 059
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
35 374
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
35 374
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 847 735
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
194 232
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 178
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
52 088
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
41 000
010
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 144 046
011
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
84 000
012
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
242 438
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
753
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
256 562
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
256 562
269
Облыстың дін істері басқармасы
140 424
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 435
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 770
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
110 219
271
Облыстың құрылыс басқармасы
500 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
500 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 406 950
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 222 872
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері