О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 ноября 2014 года № 33/254-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 ноября 2014 года № 2896. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 141-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.02.2015  № 141-1).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 4 статьи 108, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, опубликовано 25 декабря 2013 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «389 543 351» заменить цифрами «385 371 691»;
цифры «1 823 648» заменить цифрами «2 176 871»;
цифры «377 623 847» заменить цифрами «373 098 964»;
в подпункте 2):
цифры «387 736 440» заменить цифрами «383 564 780»;
в пункте 4-1 абзац одиннадцатый исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 33/254-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада № 2896 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 141-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 19.02.2015 № 141-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 108 бабының 4 тармағына111 бабының 1 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2441-нөмірмен тіркелген, 2013 жылғы 25 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
«389 543 351» деген сандар «385 371 691» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 823 648» деген сандар «2 176 871» деген сандармен ауыстырылсын;
«377 623 847» деген сандар «373 098 964» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«387 736 440» деген сандар «383 564 780» деген сандармен ауыстырылсын;
4-1-тармақтағы он бірінші абзац алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4 710 136
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
137 059
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
43 658
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
323 455
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
334 965
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
104 597
013
Капитальные расходы государственного органа
10 699
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
15 973
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 944 637
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 795 093
271
Управление строительства области
26 658 155
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
24 575 492
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 082 663
05
Здравоохранение
78 915 715
1
Больницы широкого профиля
439 360
253
Управление здравоохранения области
439 360
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
439 360
2
Охрана здоровья населения
1 260 035
253
Управление здравоохранения области
1 260 035
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
775 560
006
Услуги по охране материнства и детства
179 801
007
Пропаганда здорового образа жизни
304 674
3
Специализированная медицинская помощь
17 319 365
253
Управление здравоохранения области
17 319 365
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 011 012
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
341 542
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
494 823
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
228 072
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

4 710 136
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 059
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 658
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
323 455
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
334 965
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
104 597
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 699
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
15 973
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 944 637
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 795 093
271
Облыстың құрылыс басқармасы
26 658 155
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
24 575 492
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 082 663
05
Денсаулық сақтау
78 915 715
1
Кең бейiндi ауруханалар
439 360
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
439 360
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
439 360
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 260 035
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 260 035
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
775 560
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
179 801
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
304 674
3
Мамандандырылған медициналық көмек
17 319 365
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 319 365
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 011 012
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
341 542
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
494 823
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
228 072
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

1 126 084
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
580 068
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 716 395
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
60 625
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 760 744
4
Поликлиники
40 170 140
253
Управление здравоохранения области
40 170 140
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 178 884
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
440 087
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
34 927 299
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 623 870
5
Другие виды медицинской помощи
2 430 439
253
Управление здравоохранения области
2 430 439
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 399 066
029
Областные базы спецмедснабжения
31 373
9
Прочие услуги в области здравоохранения
17 296 376
253
Управление здравоохранения области
7 359 615
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
129 332
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 188 938
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
58 050
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 057
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
71 357
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
111 509
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 905
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 757 467
271
Управление строительства области
9 936 761
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 747 688
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020

1 126 084
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
580 068
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 716 395
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
60 625
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 760 744
4
Емханалар
40 170 140
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
40 170 140
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 178 884
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
440 087
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
34 927 299
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 623 870
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 430 439
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 430 439
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 399 066
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 373
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
17 296 376
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 359 615
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 332
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 188 938
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
58 050
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 057
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
71 357
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
111 509
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 905
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
5 757 467
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 936 761
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 747 688
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу

189 073
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 233 032
1
Социальное обеспечение
3 709 761
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 484 975
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
510 030
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
240 221
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 022 785
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
347 857
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
364 082
261
Управление образования области
752 685
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
690 333
037
Социальная реабилитация
62 352
271
Управление строительства области
472 101
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
472 101
2
Социальная помощь
866 295
256
Управление координации занятости и социальных программ области
866 295
003
Социальная поддержка инвалидов
512 132
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
354 163
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
656 976
256
Управление координации занятости и социальных программ области
552 327
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 744
007
Капитальные расходы государственного органа
9 824
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
13 290
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
55 101
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
42 923
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 658

189 073
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 233 032
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 709 761
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 484 975
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
510 030
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
240 221
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 022 785
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
347 857
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
364 082
261
Облыстың білім басқармасы
752 685
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
690 333
037
Әлеуметтік сауықтандыру
62 352
271
Облыстың құрылыс басқармасы
472 101
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
472 101
2
Әлеуметтiк көмек
866 295
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
866 295
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
512 132
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354 163
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
656 976
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
552 327
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 744
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 824
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 290
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
55 101
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
42 923
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 658

067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46 779
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
275 008
263
Управление внутренней политики области
29 258
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 258
270
Управление по инспекции труда области
75 391
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 914
003
Капитальные расходы государственного органа
12 477
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
32 927 913
1
Жилищное хозяйство
15 034 461
251
Управление земельных отношений области
57 067
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
57 067
253
Управление здравоохранения области
60 663
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
60 663
261
Управление образования области
362 132
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
353 849
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 283
262
Управление культуры области
47 549
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
47 184
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
365
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
199 686
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
199 686
271
Управление строительства области
14 294 973
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
10 569 602
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 725 371
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
46 779
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
275 008
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 258
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 258
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
75 391
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 914
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 477
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
32 927 913
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15 034 461
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
57 067
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
57 067
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
60 663
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
60 663
261
Облыстың білім басқармасы
362 132
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
353 849
064
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 283
262
Облыстың мәдениет басқармасы
47 549
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 184
016
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
365
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
199 686
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
199 686
271
Облыстың құрылыс басқармасы
14 294 973
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 569 602
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 725 371
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 515 293
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
196 166
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
11 319 127
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
29 136 224
1
Сельское хозяйство
21 713 905
255
Управление сельского хозяйства области
21 713 905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
106 896
002
Поддержка семеноводства
569 612
003
Капитальные расходы государственного органа
7 076
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 961 279
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 926 148
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
220 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 298 200
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
369 342
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
8 137 544
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
182 385
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
105 594
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
189 575
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 511
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)

279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 515 293
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
196 166
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 319 127
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
29 136 224
1
Ауыл шаруашылығы
21 713 905
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
21 713 905
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 896
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
569 612
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 076
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 961 279
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 926 148
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
220 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 298 200
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
369 342
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
8 137 544
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
182 385
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
105 594
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
189 575
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 511
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау

35 374
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 408 444
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
190 732
003
Капитальные расходы государственного органа
9 178
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
51 951
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
41 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»
2 708 392
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
84 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
242 438
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
753
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
80 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
256 562
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
256 562
269
Управление по делам религий области
140 128
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
26 423
003
Капитальные расходы государственного органа
3 770
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
109 935
271
Управление строительства области
500 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
500 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 048 085
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
4 222 872
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
665 693
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
660 746
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

35 374
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 408 444
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
190 732
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 178
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
51 951
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
41 000
010
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 708 392
011
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
84 000
012
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
242 438
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
753
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
256 562
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
256 562
269
Облыстың дін істері басқармасы
140 128
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 423
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 770
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
109 935
271
Облыстың құрылыс басқармасы
500 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
500 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 048 085
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 222 872
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
665 693
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
660 746
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері