О внесении изменений и дополнений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с "О бюджете города Шымкент на 2014-2016 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21 января 2014 года № 31/204-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 января 2014 года № 2503. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13 января 2015 года № 1-12)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13.01.2015 № 1-12).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2014 года № 23/192-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2499, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с «О бюджете города Шымкент на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2476, опубликовано 10 января 2014 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
1. «Утвердить бюджет города Шымкент на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 007 109 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 897 503 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 80 628 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 350 137 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 36 678 841 тысяч тенге;
2) затраты – 73 007 109 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.»;
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:

Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/190-5с "2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 31/204-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қаңтарда № 2503 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 1-12 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 13.01.2015 № 1-12 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 23/192-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2499 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/190-5с «2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2476 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 73 007 109 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 897 503 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 628 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 350 137 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 36 678 841 мың теңге;
2) шығындар – 73 007 109 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.»;
2-1 тармақпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:

«2-1. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие цели:
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 3 860 393 тысяч тенге;
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 61 445 тысяч тенге;
повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 107 880 тысяч тенге;
размещение государственного социального заказа на развитие служб «Инватакси» – 4 800 тысяч тенге;
введение стандартов специальных социальных услуг – 20 141 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:
строительство и реконструкция объектов образования – 2 253 390 тысяч тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 1 197 661 тысяч тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 751 500 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения и водоотведения – 786 849 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
«3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 1 000 000 тысяч тенге.».

«2-1. 2014 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 3 860 393 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 61 455 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 107 880 мың теңге;
«Инватакси» қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру – 4 800 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 20 141 мың теңге.»;
3-1 тармақпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«3-1. 2014 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 2 253 390 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 1 197 661 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 751 500 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 786 849 мың теңге.»;
3-2 тармақпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«3-2. 2014 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 1 000 000 мың теңге кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.».

Приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Д.Усенов
Секретарь городского
маслихата                                  Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 21 января 2014 года № 31/204-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с
Бюджет города Шымкент на 2014 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

Аталған шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Д.Усенов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 31/204-5с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30/190-5с шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер