О внесении изменений и дополнений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с "О бюджете города Шымкент на 2014-2016 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года № 32/207-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 февраля 2014 года № 2547. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13 января 2015 года № 1-12)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13.01.2015 № 1-12).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 14 февраля 2014 года № 24/194-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2532, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с «О бюджете города Шымкент на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2476, опубликовано 10 января 2014 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
1. «Утвердить бюджет города Шымкент на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 564 712 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 897 503 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 80 628 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 350 137 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 236 444 тысяч тенге;
2) затраты – 74 945 994 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – -1 381 282 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 381 282 тысяч тенге.»;
четвертый абзац пункта 2 изложить в новой редакции:

Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/190-5с "2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № 32/207-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда № 2547 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 1-12 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 13.01.2015 № 1-12 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 14 ақпандағы № 24/194-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2532 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/190-5с «2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2476 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 73 564 712 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 897 503 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 628 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 350 137 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 37 236 444 мың теңге;
2) шығындар – 74 945 994 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – -1 381 282 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 381 282 мың теңге.»;
2 тармақтың төртінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:

«возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой – 2 342 тысяч тенге;»;
шестой абзац изложить в новой редакции:
«на проведение противоэпизоотических мероприятий – 69 343 тысяч тенге;»;
дополнить седьмым абзацем следующего содержания:
«на оказание социальной помощи малообеспеченным семьям в связи с падением курса Национальной валюты – 35 147 тысяч тенге;»;
дополнить восьмым абзацем следующего содержания:
«на средний ремонт дорог в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 31 764 тысяч тенге;»;
дополнить девятым абзацем следующего содержания:
«на капитальный ремонт объектов образования в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 129 258 тысяч тенге.»;
пункт 3 изложить в новой редакции:
«3. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие цели:
строительство и реконструкция объектов образования – 3 457 530 тысяч тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 8 078 262 тысяч тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 2 119 013 тысяч тенге;
развитие коммунального хозяйства – 2 348 802 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения и водоотведения – 1 970 673 тысяч тенге;
развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 2 670 652 тысяч тенге;
развитие объектов спорта и туризма – 182 651 тысяч тенге;
развитие газотранспортной системы – 2 978 120 тысяч тенге;
развитие транспортной инфраструктуры – 1 598 380 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Утвердить резерв акимата города на 2014 год в сумме 270 000 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены средства на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций в масштабе города – 207 295 тысяч тенге.».

«санитарлық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың құнын өтеуге (50% дейін) – 2 342 мың теңге;»;
алтыншы абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 69 343 мың теңге;»;
жетінші абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«Ұлттық валюта курсының төмендеуіне байланысты аз қамтамасыз етілген отбасыларға әлеуметтік көмек көрсетуге – 35 147 мың теңге;»;
сегізінші абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде жолдарды орташа жөндеуге – 31 764 мың теңге;»;
тоғызыншы абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде білім беру объектілерін күрделі жөндеуге – 129 258 мың теңге.»;
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«3. 2014 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 3 457 530 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 8 078 262 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 2 119 013 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 2 348 802 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 1 970 673 мың теңге;
қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 2 670 652 мың теңге;
спорт және туризм объектілерін дамытуға – 182 651 мың теңге;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 2 978 120 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 1 598 380 мың теңге.»;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«4. Қала әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 270 000 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«5. 2014 жылға арналған қала бюджетінде қала ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жоюға – 207 295 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.».

Приложения 12346 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Д.Усенов
Секретарь городского
маслихата                                  Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 25 февраля 2014 года № 32/207-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с
Бюджет города Шымкент на 2014 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

Аталған шешімнің 12346 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Д.Үсенов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 32/302-5с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30/190-5с шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер