О внесении изменений и дополнений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с "О бюджете города Шымкент на 2014-2016 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 22 апреля 2014 года № 35/243-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 апреля 2014 года № 2637. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13 января 2015 года № 1-12)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13.01.2015 № 1-12).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 26/209-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2608, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с «О бюджете города Шымкент на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2476, опубликовано 10 января 2014 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
1. «Утвердить бюджет города Шымкент на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 771 582 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 897 503 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 80 628 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 350 137 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 443 314 тысяч тенге;
2) затраты – 77 164 997 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 210 067 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -1 603 482 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 603 482 тысяч тенге.»;
шестой абзац пункта 2-1 изложить в новой редакции:

Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/190-5с "2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 35/243-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде № 2637 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 1-12 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 13.01.2015 № 1-12 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 26/209-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2608 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/190-5с «2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2476 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 75 771 582 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 897 503 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 628 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 350 137 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 443 314 мың теңге;
2) шығындар – 77 164 997 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 210 067 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -1 603 482 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 603 482 мың теңге.»;
2-1 тармақтың алтыншы абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:

«введение стандартов специальных социальных услуг – 21 200 тысяч тенге;»;
дополнить седьмым абзацем следующего содержания:
«выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 1 181 486 тысяч тенге;»;
дополнить восьмым абзацем следующего содержания:
«выплату государственной адресной социальной помощи – 167 200 тысяч тенге;»;
дополнить девятым абзацем следующего содержания:
«выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 14 849 тысяч тенге.»;
второй абзац пункта 3-1 изложить в новой редакции:
«строительство и реконструкция объектов образования – 2 463 399 тысяч тенге;
третий абзац изложить в новой редакции:
«проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 1 619 861 тысяч тенге;»;
дополнить шестым абзацем следующего содержания:
«увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 210 067 тысяч тенге.».
пункт 3-2 изложить в новой редакции:
«3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 1 222 200 тысяч тенге.».

«арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 21 200 мың теңге;»;
жетінші абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 1 181 486 мың теңге;»;
сегізінші абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 167 200 мың теңге;»;
тоғызыншы абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 14 849 мың теңге.».
3-1 тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 2 463 399 мың теңге;»;
үшінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 1 619 861 мың теңге;»;
алтыншы абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 210 067 мың теңге.».
3-2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«3-2. 2014 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 1 222 200 мың теңге кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.».

Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Н.Жаңабаев
Секретарь городского
маслихата                                  Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 22 апреля 2014 года № 35/243-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с
Бюджет города Шымкент на 2014 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

Аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Н.Жаңабаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2014 жылғы 22 сәуірдегі
№ 35/243-5с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30/190-5с шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер