О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с "О бюджете города Шымкент на 2014-2016 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 8 августа 2014 года № 39/265-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 августа 2014 года № 2769. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13 января 2015 года № 1-12)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13.01.2015 № 1-12).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 июля 2014 года № 29/226-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2747, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с «О бюджете города Шымкент на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2476, опубликовано 10 января 2014 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
1. «Утвердить бюджет города Шымкент на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 184 006 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 973 801 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 145 428 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 285 337 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 779 440 тысяч тенге;
2) затраты – 76 577 421тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 210 067 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -1 603 482 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 603 482 тысяч тенге.»;
второй абзац пункта 3 изложить в новой редакции:
«строительство и реконструкция объектов образования – 2 166 946 тысяч тенге;»;
третий абзац изложить в новой редакции:

Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/190-5с "2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 39/265-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 тамызда № 2769 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 1-12 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 13.01.2015 № 1-12 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 30 шілдедегі № 29/226-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2747 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/190-5с «2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2476 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 75 184 006 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 973 801 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 145 428 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 285 337 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 779 440 мың теңге;
2) шығындар – 76 577 421 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 210 067 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -1 603 482 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 603 482 мың теңге.»;
3 тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 2 166 946 мың теңге;»;
үшінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:

«проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 7 406 768 тысяч тенге;»;
четвертый абзац изложить в новой редакции:
«проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 471 983 тысяч тенге;»;
пятый абзац изложить в новой редакции:
«развитие коммунального хозяйства – 2 121 708 тысяч тенге;»;
седьмой абзац изложить в новой редакции:
«развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 2 627 215 тысяч тенге;»;
восьмой абзац изложить в новой редакции:
«развитие объектов спорта и туризма – 82 651 тысяч тенге;»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Утвердить резерв акимата города на 2014 год в сумме 336 514 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:

«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 7 406 768 мың теңге;»;
төртінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 1 471 983 мың теңге;»;
бесінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 2 121 708 мың теңге;»;
жетінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 2 627 215 мың теңге;»;
сегізінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«спорт және туризм объектілерін дамытуға – 82 651 мың теңге;»;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«4. Қала әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 336 514 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

«5. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены средства на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций в масштабе города – 140 781 тысяч тенге.».
Приложения 1236 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии городского маслихата   А.Ниязов
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 8 августа 2014 года № 39/265-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с
Бюджет города Шымкент на 2014 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

«5. 2014 жылға арналған қала бюджетінде қала ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жоюға – 140 781 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.».
Аталған шешімнің 1236 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      А.Ниязов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2014 жылғы 8 тамыздағы
№ 39/265-5с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30/190-5с шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер