О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 декабря 2014 года № 2933. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 1-31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.01.2016 № 1-31).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2919 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 506 732 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 39 212 179 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 410 467 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 018 057 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 866 029 тысяч тенге;
2) затраты – 80 335 504 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 220 275 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 220 275 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -138 098 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 252 101 тысяч тенге;
поступление от продажи финансиовых активов государства – 390 199 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 1 910 949 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 910 949 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14.12.2015 № 53/408-5c  (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на следующие цели:
благоустройство города – 384 097 тысячи тенге;
выплату единовременных денежных средств Казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту, и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей - 22 295 тысяч тенге;
проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 253 412 тысячи тенге;

2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда № 2933 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 1-31 хатымен)
Сноска. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.01.2016 № 1-31 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2919 тіркелген шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79 506 732 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 212 179 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 410 467 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 018 057 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 866 029 мың теңге;
2) шығындар – 80 335 504 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 220 275 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 220 275 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -138 098 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 252 101 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 390 199 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 1 910 949 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 910 949 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 14.12.2015 № 53/408-5c шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).
2. 2015 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
қаланы абаттандыруға – 384 097 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге – 22 295 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 253 412 мың теңге;

средний ремонт дорог и улиц, в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 18 114 тысяч тенге;
проведение противо-эпизоотических мероприятий – 78 240 тысяч тенге;
проведение санитарного убоя крупного рогатого скота, больного бруцеллезом (увеличение размеров возмещения с 30% до 50%) – 11 907 тысяч тенге;
проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота, больного бруцеллезом (замена обязательного изъятия и уничтожения на санитарный убой с 50% возмещением стоимости) – 2 567 тысяч тенге;
компенсацию потерь по обследованию психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению – 55 764 тысяч тенге;
компенсацию потерь по содержанию ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 19 454 тысячи тенге;
содержание вновь вводимых объектов – 129 376 тысячи тенге;
оплату труда учителей общеобразовательных школ – 249 278 тысяч тенге;
приобретение дизельного топлива для отопления школы – 16 038 тысяч тенге;
текущий ремонт и опрессовку отопительных систем школ – 20 481 тысяч тенге;
оказание материальной помощи учащимся школ из малообеспеченных семей – 203 737 тысяч тенге;
проведение капитального ремонта объектов образования – 1 099 608 тысяч тенге;
капитальный и средний ремонт дорог – 748 950 тысячи тенге;
капитальный ремонт объектов образования в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 31 835 тысяч тенге;
обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами общеобразовательных школ – 452 598 тысяч тенге;
на оказание социальной помощи малообеспеченным семьям в связи с падением курса Национальной валюты – 47 152 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 46/323-5c; с изменениями, внесенными решениями Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21.07.2015 № 48/365-5c; от 29.10.2015 № 51/399-5c (вводится в действие с 01.01.2015).
2-1. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие цели:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 4 052 055 тысяч тенге;
проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 182 946 тысяч тенге;
повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 555 842 тысяч тенге;
выплату государственной адресной социальной помощи – 2 000 тысяч тенге;
выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 29 211 тысяч тенге;

Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде, жолдар мен көшелерді орташа жөндеуге – 18 114 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 78 240 мың теңге;
сарып ауруымен ауратын ірі қара малдың санитарлық союға (30%-дан 50%-ға дейін өтеу құнын көбейту) – 11 907 мың теңге;
сарып ауруымен ауратын ұсақ малды санитарлық сою және жоюдың құнын 50% өтеуге – 2 567 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету шығындарын өтеуге – 55 764 мың теңге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу үшін шығындарын өтеуге – 19 454 мың теңге;
жаңадан іске қосылған нысандарды ұстауға – 129 376 мың теңге;
жалпы білім беретін мектеп мұғалімдерінің еңбек ақыларына – 249 278 мың теңге;
мектептің жылуына сұйық отын алуға – 16 038 мың теңге;
мектептердің жылу құбырларын ағымдағы жөндеуге және қысымдауға – 28 481 мың теңге;
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларына материалдық көмек көрсетуге – 203 737 мың теңге;
білім беру нысандарында күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге – 1 099 608 мың теңге;
жолдарды күрделі және орташа жөндеуге – 748 950 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде білім беру объектілерін күрделі жөндеуге – 31 835 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептерді оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерімен қамтамасыз етуге – 452 598 мың теңге;
Ұлттық валюта курсының төмендеуіне байланысты аз қамтамасыз етілген отбасыларға әлеуметтік көмек көрсету үшін – 47 152 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.03.2015 № 46/323-5с шешімімен; өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 21.07.2015 № 48/365-5с; 29.10.2015 № 51/399-5с шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).
2-1. 2015 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 4 052 055 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 182 946 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 555 842 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 2 000 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 29 211 мың теңге;

размещение государственного социального заказа на развитие служб «Инватакси» – 3 704 тысячи тенге;
введение стандартов специальных социальных услуг – 4 960 тысяч тенге;
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 83 185 тысяч тенге;
выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 1 576 035 тысяч тенге;
содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 10 342 тысяч тенге;
содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояни – 4 353 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26.01.2015 № 45/317-5c; в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 46/323-5c; с изменениями, внесенными решениями Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.10.2015 № 51/399-5c; от 14.12.2015  № 53/408-5c (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие цели:
развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 454 819 тысяч тенге;
строительство и реконструкция объектов образования – 3 116 844 тысяч тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 2 991 576 тысяч тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 4 913 389 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения и водоотведения – 1 936 332 тысяч тенге;
развитие коммунального хозяйства – 1 323 787 тысяч тенге;
развитие объектов спорта – 285 617 тысяч тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 848 287 тысяч тенге;
развитие газотранспортной системы – 1 811 621 тысяч тенге;
развитие транспортной инфраструктуры – 4 560 544 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.10.2015 № 51/399-5c; с изменениями, внесенными решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14.12.2015 № 51/399-5с (вводится в действие с 01.01.2015).
3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:
строительство и реконструкция объектов образования – 2 835 837 тысяч тенге;

«Инватакси» қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 3 704 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 4 960 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге – 83 185 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 1 576 035 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 10 342 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 4 353 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 26.01.2015 № 45/317-5с шешімімен; жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.03.2015 № 46/323-5с шешімімен; өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 29.10.2015 № 51/399-5с; 14.12.2015 № 53/408-5c шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).
3. 2015 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 454 819 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 3 116 844 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 2 991 576 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 4 913 389 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 1 936 332 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 1 323 787 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 285 617 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға – 848 287 мың теңге;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 1 811 621 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 4 560 544 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 29.10.2015 № 51/399-5с шешімімен; өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 14.12.2015 № 53/408-5c шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).
3-1. 2015 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 2 835 837 мың теңге;

проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 827 107 тысяч тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 163 798 тысяча тенге;
увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 252 101 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26.01.2015 № 45/317-5c; в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 46/323-5c; с изменениями, внесенными решениями Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.10.2015 № 51/399-5c; от 14.12.2015  № 53/408-5с (вводится в действие с 01.01.2015).
3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 1 102 638 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26.01.2015 № 45/317-5c (вводится в действие с 01.01.2015).
3-3. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан на следующие цели:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 616 834 тысяч тенге;
строительство и реконструкция объектов образования – 570 000 тысяч тенге;
кредитование на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 160 808 тысяч тенге;
кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 1 220 275 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 46/323-5c; с изменениями, внесенными решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14.12.2015 № 51/399-5с (вводится в действие с 01.01.2015).

коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 827 107 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 163 798 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 252 101 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 26.01.2015 № 45/317-5с шешімімен; жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.03.2015 № 46/323-5с шешімімен; өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 29.10.2015 № 51/399-5с; 14.12.2015  № 53/408-5с шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).
3-2. 2015 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 1 102 638 мың теңге кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 26.01.2015 № 45/317-5с шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).
3-3. 2015 жылға арналған қала бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 616 834 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 570 000 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 160 808 мың теңге кредиттер;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына – 1 220 275 мың теңге кредиттер.
Ескерту. Шешім 3-3-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.03.2015 № 46/323-5с шешімімен;  өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 29.10.2015 № 51/399-5с; 14.12.2015  № 53/408-5с шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).

4. Утвердить резерв акимата города на 2015 год в сумме 461 215 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.10.2015 № 51/399-5c; от 30.11.2015 № 52/402-5с (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Утвердить на 2015 год перечень бюджетной программы, не подлежащей секвестру в процессе исполнения бюджета согласно приложению 4.

4. Қала әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 461 215 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 29.10.2015 № 51/399-5с; 30.11.2015 № 52/402-5с шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).
5. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес қала бюджетінің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі бекітілсін.

6. Утвердить бюджетные программы районов в городе на 2015-2017 годы согласно приложению 5.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии городского маслихата   Г. Ахметбаев
Секретарь городского маслихата             Н. Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с
Бюджет города Шымкент на 2015 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14.12.2015 № 53/408-5с (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

6. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес 2015-2017 жылдарға қаладағы аудандардың бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
7. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Ғ.Ахметбаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 44/296-5с шешіміне № 1 қосымша
2015 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 14.12.2015 № 53/408-5с шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
І. Кірістер

344 956
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 042
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78 510
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
81 111
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
513 995
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
270 875
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
534 209
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 758
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
19 758
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
161 040
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161 040
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
112 884
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 849
021
Капитальные расходы государственного органа
7 908
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
25 259
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 140
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 686 932
1
Жилищное хозяйство
13 080 191
464
Отдел образования района (города областного значения)
31 835
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
31 835
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 252 180
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 782 304
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 469 876
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
14 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
13 832
005
Капитальные расходы государственного органа
340
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 114
004
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

344 956
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 042
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
78 510
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
81 111
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
513 995
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
270 875
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
534 209
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 758
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
19 758
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
161 040
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161 040
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 884
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 849
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 908
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 259
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 140
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 686 932
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 080 191
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31 835
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
31 835
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 252 180
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
5 782 304
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
5 469 876
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 172
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 832
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 114
004
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру