О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 19 декабря 2013 года № 23/126-V "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 34/197-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 ноября 2014 года № 2874. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 5 января 2015 года № 2)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 05.01.2015 № 2).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2014 года за № 32/252-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2850, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 19 декабря 2013 года № 23/126-V «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2489, опубликовано 18 января 2014 года в газете «Арыс ақиқаты») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 137 295 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 192 388 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 183 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 909 569 тысяч тенге;
2) затраты – 7 085 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 881 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 556 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 675 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 80 939 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 80 939 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33 451 тысяч тенге;

Арыс қалалық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 23/126-V "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 34/197-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қарашада № 2874 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 2 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 05.01.2015 № 2 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 32/252-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2850 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 23/126-V «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2489 тіркелген, 2014 жылдың 18 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Арыс қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 7 137 295 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 192 388 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 9 155 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 26 183 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 5 909 569 мың теңге;
2) шығындар – 7 085 926 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 881 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 556 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 675 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 80 939 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 80 939 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33 451 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 33 451 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 556 тысяч тенге;
погашение займов – 1 768 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 663 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Установить на 2014 год норматив распределения индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 39,7 процентов в областной бюджет.»;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 451 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 5 556 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 768 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 663 мың теңге.».
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2014 жылы облыстық бюджетке қалалық бюджеттен жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 39,7 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.»;