Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2014 год
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 11 апреля 2014 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 апреля 2014 года № 2630. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 8 августа 2014 года № 01-3-1/5061)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 08.08.2014 № 01-3-1/5061).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Кентау на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Е.Бектаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау                         А.Макулбаев
Утвержден постановлением
акимата города Кентау
от 11 апреля 2014 года № 148
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Кентау на 2014 год
Виды культур
Оптимальные сроки сева
Примечание
1
Люцерна
28 апреля
10 мая
Орошаемые земли
2
Сафлор
28 апреля
15 мая
Богарные земли
3
Овощные и бахчевые продукты
28 апреля
5 июня
Орошаемые земли
4
Кукуруза
30 апреля
25 мая
Орошаемые земли
5
Хлопок
30 апреля
30 мая
Орошаемые земли

2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 148 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 2630 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 тамыздағы № 01-3-1/5061 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 08.08.2014 № 01-3-1/5061 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақтан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы бойынша 2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Бектаевқа  жүктелсін.
3.  Осы қаулы алғашқы  ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кентау қаласының әкімі                     Ә.Мақұлбаев
Кентау қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 11 сәуірдегі № 148
қаулысымен бекітілген
Кентау қаласы бойынша 2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері
Дақылдар түрі
Егістіктің оңтайлы себу мерзімдері
Ескертпе
басталуы
аяқталуы
1
Жоңышқа
28 сәуір
10 мамыр
Суармалы жер
2
Мақсары
28 сәуір
15 мамыр
Тәлімі жер
3
Көкөніс және бақша өнімдері
28 сәуір
5 маусым
Суармалы жер
4
Жүгері
30 сәуір
25 мамыр
Суармалы жер
5
Мақта
30 сәуір
30 мамыр
Суармалы жер