О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 133 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2014 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 декабря 2014 года № 2899. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 06-13/17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23.01.2015 № 06-13/17).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 ноября 2014 года № 33/254-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2896 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 133 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2482, опубликовано 18 января 2014 года в газете «Кентау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2014-2016 годы приложения 1, 2, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 907 171 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 919 666 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 362 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 540 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 955 603 тысяч тенге;
2) затраты – 8 861 638 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 294 917 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 295 533 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 616 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 67 193 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 67 288 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 95 тысяч тенге;

Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 133 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 204 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 2899 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 06-13/17 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 23.01.2015 № 06-13/17 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 33/254-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2896 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 133 «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2482 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Кентау шұғыласы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті аталған шешімнің 1, 2, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 8 907 171 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 919 666 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 19 362 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 540 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 955 603 мың теңге;
2) шығындар – 8 861 638 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 294 917 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 295 533 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 616 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 67 193 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 67 288 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 95 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -316 577 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 316 577 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 295 533 тысяч тенге;
погашение займов – 640 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 684 тысяч тенге.».
Приложения 126 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       И. Молдалиев
Секретарь городского маслихата             К. Сырлыбаев
Приложение № 1
к решению Кентауского городского
маслихата от 3 декабря
2014 года № 204
Приложение № 1
к решению Кентауского городского
маслихата от 20 декабря
2013 года № 133
Городской бюджет на 2014 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -316 577 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 316 577 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 295 533 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 640 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 684 мың теңге.».
Аталған шешімнің 126 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының сессия төрағасы       И.Молдалиев
Қалалық мәслихат хатшысы                   К.Сырлыбаев
Кентау қалалық мәслихатының
2014 жылдың 3 желтоқсандағы № 204 шешіміне
1- қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2013 жылдың 20 желтоқсандағы № 133 шешіміне
1- қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3

1 333
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 293
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
155 778
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31 056
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
216
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 394
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 394
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31 064
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 064
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 643
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 594
021
Капитальные расходы государственного органа
145
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
682
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 561 982
1
Жилищное хозяйство
734 240
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 361
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
10 361
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 268
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 268
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 548
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
15 149
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 399
467
Отдел строительства района (города областного значения)
695 637
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
326 675
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
368 962
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
8 426
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
7 998
005
Капитальные расходы государственного органа

1 333
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34 293
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
155 778
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
31 056
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
216
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 394
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 394
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31 064
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 064
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 643
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 594
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
145
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
682
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 561 982
1
Тұрғын үй шаруашылығы
734 240
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 361
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10 361
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 268
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 268
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 548
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
15 149
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 399
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
695 637
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
326 675
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
368 962
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 426
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 998
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары