О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 22/122-V "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 января 2014 года № 23/135-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 января 2014 года № 2519. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2014 года № 01-10/329)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 31.12.2014 № 01-10/329).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2014 года № 23/192-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2499, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 22/122-V «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2477, опубликовано 22 января 2014 года в газете «Туркистон») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 549 529 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 606 275 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 595 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 900 659 тысяч тенге;
2) затраты – 21 549 529 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 856 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 224 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 368 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 22/122-V "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 23/135-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 қаңтарда № 2519 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 01-10/329 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 31.12.2014 № 01-10/329 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 23/192-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2499 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 22/122-V «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2477 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтардағы «Түркістан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 21 549 529 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 606 275 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 595 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 900 659 мың теңге;
2) шығындар – 21 549 529 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18 856 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 368 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 18 856 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 856 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 22 224 тысяч тенге;
погашение займов – 3 368 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.».
Приложения 123 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А.Наринбетов
Секретарь городского маслихата             Г.Рысбеков
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 23 января 2014 года № 23/135-V
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 20 декабря 2013 года № 22/122-V
Городской бюджет на 2014 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1.Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18 856 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 856 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 22 224 теңге;
қарыздарды өтеу – 3 368 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.».
Аталған шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 12, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      А.Наринбетов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының
2014 жылғы 23 қаңтардағы
№ 23/135-V шешіміне № 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 22/122-V шешіміне № 1 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1. Кірістер

14 295
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
80 326
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
60 674
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
213 340
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 105 489
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 105 489
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
926 637
2
Социальная помощь
879 266
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 686
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 686
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
851 782
002
Программа занятости
25 956
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 796
005
Государственная адресная социальная помощь
5 220
006
Оказание жилищной помощи
74 474
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 465
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 334
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 415
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
578 246
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
100 876
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 798
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10 798
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
47 371
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47 371
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 058
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 833
021
Капитальные расходы государственного органа
480
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

14 295
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80 326
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
60 674
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
213 340
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 105 489
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 105 489
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
926 637
2
Әлеуметтiк көмек
879 266
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 686
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 686
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
851 782
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25 956
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 796
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 220
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
74 474
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 465
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 334
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16 415
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
578 246
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
100 876
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 798
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10 798
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
47 371
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47 371
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 058
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 833
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
480
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық