О внесении дополнения в решение Туркестанского городского маслихата от 8 октября 2013 года № 19/114-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 апреля 2014 года № 27/159-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 апреля 2014 года № 2642. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 19 декабря 2014 года № 38/207-V
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 19.12.2014 № 38/207-V (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с целью оказания дополнительной социальной поддержки малообеспеченных семей в 2014 году в связи с неустойчивостью финансового рынка в Республике Казахстан, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан» от 8 октября 2013 года № 19/114-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2391, опубликовано 09 ноября 2013 года в газетах «Түркістан», «Туркистон») следующее дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Оказание социальной помощи в размере 1 месячного расчетного показателя в месяц на семью, в течении трех месяцев с месяца наступления случаев падения курса национальной валюты, в целях поддержки малообеспеченных семей. Назначение социальной помощи производится с месяца обращения на три месяца и выплачивается ежемесячно.».
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       Б.Турды
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата             М.Ибраим

Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 8 қазандағы № 19/114-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 27/159-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 2642 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/207-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 19.12.2014 № 38/207-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-3 тармағына cәйкес және Қазақстан Республикасында қаржы нарығының тұрақсыздануына байланысты аз қамтылған отбасыларды қолдау мақсатында 2014 жылы қосымша әлеуметтік көмек көрсету үшін, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 8 қазандағы № 19/114-V «Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2391 тіркелген, 2013 жылдың 09 қарашадағы «Түркістан», «Туркистон» газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
мынадай мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
«9-1. Аз қамтылған отбасыларды қолдау мақсатында, ұлттық валюта курсының төмендеуі орын алған айдан бастап үш ай мерзімге отбасына ай сайын 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсету. Әлеуметтік көмек өтініш берген айдан бастап үш айға тағайындалады және ай сайын төленеді.».
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Б.Тұрды
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                          М.Ибраим