О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/99 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 мая 2014 года № 25/134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 июня 2014 года № 2685. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 23).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 мая 2014 года № 27/213-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2665, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/99 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2492, опуликовано 24 января 2014 года в газете «Шаян») следующие изменения:
пункт 1 и 4 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 911 586 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 390 013 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 598 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 177 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 515 798 тысяч тенге;
2) затраты – 6 913 397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 665 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99 122 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 457 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86 476 тысяч тенге;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы № 25/134 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 маусымда № 2685 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 23 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 21 мамырдағы № 27/213-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2665 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2492 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы «Шаян» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 және 4-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
«1.Бәйдібек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 6 911 586 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 390 013 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 3 598 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 177 мың тенге;
трансферттер түсімі 6 515 798 мың тенге;
2) шығындар 6 913 397 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 665 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 99 122 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 457 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -86 476 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86 476 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 99 122 тысяч тенге;
погашение займов – 14 457 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1811 тенге.»;
пункт 4 изложить в следущей редакции:
«4. Установить на 2014 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджет района 57%;
в областной бюджет 43%.».
Приложения 123 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Адилбеков
Секретарь районного
маслихата                                  С. Спабеков
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 30 мая
2014 года № 25/134
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 23 декабря
2013 года № 20/99
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
1. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 86 476 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 99 122 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 457 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 811 мың теңге.».
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«4. 2014 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
аудан бюджетіне 57 пайыз;
облыстық бюджетке 43 пайыз болып белгіленсін.».
Көрсетілген шешімнің 123 және 4 қосымшалары осы шешімнің 123 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     А.Әділбеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С.Спабеков
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2014 жылғы 30 мамырдағы
№ 25/134 шешіміне 1-қосымша
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 20/99 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
І. Кірістер

Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2014-2016 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
Функциональная группа    Наименование
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
2. Затраты
Инвестиционные проекты
4
Образование
09
Прочие услуги в области образования
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2. Шығындар
Инвестициялық жобалар
4
Бiлiм беру
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
8
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
02
Спорт
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
01
Сельское хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
02
Спорт
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
01
Ауыл шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту