О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/99 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 августа 2014 года № 30/155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 августа 2014 года № 2773. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 23).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 июля 2014 года № 29/226-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2747, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/99 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2492, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Шаян») следующие изменения:
пункты 1 и 4 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 939 530 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 427 206 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 446 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 177 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 497 701 тысяч тенге;
2) затраты – 6 948 150 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 665 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99 122 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 457 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 93 285 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 285 тысяч тенге, в том числе:

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы шешіміне" өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 30/155 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 2773 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 29/226-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2747 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2492 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы «Шаян» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 және 4-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Бәйдібек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 6 939 530 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 427 206 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 12 446 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 177 мың тенге;
трансферттер түсімі 6 497 701 мың тенге;
2) шығындар 6 948 150 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 665 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 99 122 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 457 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -93 285 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 285 мың теңге, оның ішінде:

поступления займов – 99 122 тысяч тенге;
погашение займов – 14 457 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 620 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Установить на 2014 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджет района 64,2%;
в областной бюджет 35,8%.».
Приложения 123 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.

қарыздар түсімі – 99 122 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 457 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 620 мың теңге.»;
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«4. 2014 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
аудан бюджетіне 64,2 пайыз;
облыстық бюджетке 35,8 пайыз болып белгіленсін.».
Көрсетілген шешімнің 123 және 4 қосымшалары осы шешімнің 123 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2014-2016 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
2. Затраты
Инвестиционные проекты
4
Образование
09
Прочие услуги в области образования
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2. Шығындар
Инвестициялық жобалар
4
Бiлiм беру
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі