О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 40/259-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 декабря 2014 года № 2931. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 15
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.01.2016 № 15).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 39/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2919, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 743 453 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 135 641 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26 810 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 994 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 558 008 тысяч тенге;
2) затраты – 11 828 051 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 530 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 65 406 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 876 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 567 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 567 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -140 695 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 140 695 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 65 406 тысяч тенге;
погашение займов – 9 876 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 165 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11.12.2015 № 48/331-V (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2015-2017 годы направленных на реализацию проектов (программ) согласно приложения 4.

2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40/259-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 2931 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 15 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 25.01.2016 № 15 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2919 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 11 743 453 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 135 641 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 26 810 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 994 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 558 008 мың теңге;
2) шығындар – 11 828 051 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 530 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 65 406 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 876 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 567 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 567 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы – -140 695 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 140 695 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 65 406 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 876 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85 165 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 11.12.2015 № 48/331-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).
2. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Утвердить перечень бюджетных программ города и сельских округов финансируемого из местного бюджета на 2015 год согласно приложения 5.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2015 год согласно приложения 6.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере 12 850 тысяч тенге.
6. Утвердить на 2015 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающим в аульной местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3. 2015 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттің атқарылуы бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 12 850 мың теңге көлемінде бекітілсін.
6. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238 бабының 2 тармағына сәйкес, 2015 жылға жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға лауазымдық жалақылармен тарифтік ставкалар белгіленсін.

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата    М. Мауленов
Секретарь районного маслихата              М. Момынов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 40/259-V
Районный бюджет на 2015 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11.12.2015 № 48/331-V (вводится в действие с 01.01.2015).
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы              Наименование
Подклассы

7. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     М.Мауленов
Аудандық мәслихат хатшысы                  М.Момынов
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 40/259-V шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 11.12.2015 № 48/331-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізілсін).
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы