О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-134-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 февраля 2014 года № 28-149-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 февраля 2014 года № 2543. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 46)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26.02.2015 № 46).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 14 февраля 2014 года № 24/194-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2532, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-134-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2487, опубликовано 29 января 2014 года в газете «Мақтаарал») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 24186985 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1396495 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8260 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10000 тысяч тенге:
поступлениям трансфертов – 22772230 тысяч тенге;
2) затраты – 24268852 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 223223 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 255576 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32353 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -305090 тысяч тенге;

Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-134-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 28-149-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 2543 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 46 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 46 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14 ақпан 2014 жылғы № 24/194-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2532 тіркелген шешіміне сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-134-V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2487 тіркелген, 2014 жылғы 29 қаңтардағы «Мақтаарал» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Мақтаарал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24186985 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1396495 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8260 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22772230 мың теңге;
2) шығындар – 24268852 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 223223 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 255576 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32353 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -305090 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -305090 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 255576 тенге;
погашение займов – 31702 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 81216 тенге.».
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.».
Приложения 12 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата:                       Б.Кудайбергенов
Исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата:                       М.Баисбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 24 февраля
2014 года № 28-149-V
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 23 декабря
2013 года № 26-134-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1.Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 305090 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 255576 теңге;
қарыздарды өтеу – 31702 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 81216 теңге.».
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«7. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238 бабының 2 тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалар белгіленсін.».
көрсетілген шешімнің 12 және 3-қосымшалары осы шешімнің 12және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы:    Б.Құдайбергенов
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы:                         М.Баисбаев
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 ақпандағы № 28-149-V
шешіміне 1-қосымша
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-134-V
шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
1. Кірістер