О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 21/121-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 февраля 2014 года № 23/136-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 февраля 2014 года № 2546. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2015 № 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 14 февраля 2014 года № 24/194-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2532, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 21/121-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2481, опубликовано 16 января 2014 года в газете «Отырар алқабы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 884 503 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 751 213 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 402 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 780 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 127 108 тысяч тенге;
2) затраты – 5 980 894 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 8 516 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 406 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – - 87 875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 87 875 тысяч тенге, в том числе:

Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/121-V "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 23/136-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда № 2546 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 5 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 ақпандағы № 24/194-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2532 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/121-V «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2481 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы «Отырар алқабы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Отырар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 884 503 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 751 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 402 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 780 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 127 108 мың теңге;
2) шығындар – 5 980 894 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 8 516 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 406 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 87 875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 87 875 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов – 13 890 тысяч тенге;
погашение займов – 2 662 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76 647 тысяч тенге.».
пункт 8 изложить в новый редакции:
«2. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двацать пять процентов должностного оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.».
Приложения 12346 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Отрарского районного
маслихата:                                 Б.Байымбетов
Секретарь Отрарского
районного маслихата:                       Б.Зулпыхаров
Приложение 1 к решению
Отрарского районного маслихата
от 21 февраля 2014 года № 23/136-V
Приложение 1 к решению
Отрарского районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 21/121-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

қарыздар түсімі – 13 890 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 662 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 76 647 мың теңге.».
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақыларымен тарифтiк ставкалар белгіленсін.».
Аталған шешімнің 12346 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізледі.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      Б.Байымбетов
Отырар аудандық мәслихатының хатшысы:      Б.Зұлпыхаров
Отырар аудан мәслихатының
21 ақпан 2014 жылғы
№ 23/136-V шешіміне
1 қосымша
Отырар аудан мәслихатының
20 желтоқсан 2013 жылғы
№ 21/121-V шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
А т а у ы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы