О внесении изменения в решение Толебийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 28/132-V "Об утверждении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Толебийскому району"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 мая 2014 года № 31/149-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 июня 2014 года № 2698. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 марта 2017 года № 13/70-VI
Сноска. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29.03.2017 № 13/70-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства", Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года 28/132-V "Об утверждении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Толебийскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2578, опубликовано 21 марта 2014 года в газете "Ленгер жаршысы") следующее изменение:
в размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Толебийскому району, утвержденных указанным решением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Уполномоченный орган в течение десяти календарных дней со дня предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов, принимает решение о назначении или отказе в назначении жилищной помощи, о чем уведомляет заявителя.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С. Кулманов
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата А. Исабеков

Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 28/132-V "Төлеби ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 31/149-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 маусымда № 2698 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 13/70-VI шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 29.03.2017 № 13/70-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 28/132–V "Төлеби ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2578 тіркелген, 2014 жылғы 21 наурыздағы "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Төлеби ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
7 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. Уәкiлеттi орган тұрғын үй көмегiн тағайындау үшiн қажет құжаттарды берген күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде, тұрғын үй көмегiн тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту жөнiнде шешiм қабылдап, өтініш берушіні хабардар етеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Құлманов
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы А.Исабеков