О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года № 22/280-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 октября 2014 года N 3508. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 19.12.2014 № 452/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 19.12.2014 № 452/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3132, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 31 декабря 2013 года, газетах "Дидар" от 6 января 2014 года № 1, "Рудный Алтай" от 7 января 2014 года № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 210801292,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29131155,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3156019,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 354000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178160118,7 тысяч тенге;
2) затраты – 210395661,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4988423,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6898407,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1909983,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 589321,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 589321,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5172113,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5172113,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы N 22/280-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қазанда N 3508 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 19.12.2014 N 452/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 19.12.2014 N 452/01-06 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3132, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Дидар" газетінің 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 1, "Рудный Алтай" газетінің 2014 жылғы 7 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 210801292,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29131155,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3156019,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 354000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 178160118,7 мың теңге;
2) шығындар – 210395661,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4988423,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6898407,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1909983,5 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 589321,0 мың теңге, соның ішінде:
4) қаржы активтерін сатып алу – 589321,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5172113,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5172113,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

640 492,0
13
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 688 041,0
13
9
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
153 645,5
13
9
258
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
153 645,5
13
9
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 719 256,0
13
9
266
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
77 104,0
13
9
266
003
Капитальные расходы государственного органа
5 519,0
9
266
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
4 900,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
25 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 095 545,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
86 000,0
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
142 188,0
13
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
283 000,0
9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
928 100,8
13
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
137 706,0
13
9
268
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
790 394,8
13
9
269
Управление по делам религий области
115 150,0
9
269
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
70 412,0
13
003
Капитальные расходы государственного органа
8 517,0
13
9
269
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

640 492,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 688 041,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
153 645,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
153 645,5
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық басқармасы
2 719 256,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 104,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 519,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
4 900,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
25 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 095 545,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
86 000,0
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
142 188,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
283 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
928 100,8
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
137 706,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
790 394,8
269
Облыстың дін істері басқармасы
115 150,0
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 412,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 517,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер мен ұйымдардың күрделi шығыстары