О внесении изменений и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 апреля 2014 года № 76 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 декабря 2014 года N 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 января 2015 года N 3651. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 ноября 2015 года N 302
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 16.11.2015 N 302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9432) Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" от 2 апреля 2014 года № 76 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3296, опубликованное в газетах "Дидар" от 4 июня 2014 года № 62 (16999), от 16 июня 2014 года № 67 (17004), "Рудный Алтай" от 3 июня 2014 года № 62 (19509) следующие изменения и дополнения:
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) регламент государственной услуги "Регистрация лиц, управляющих тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости по доверенности;";
в регламенте государственной услуги "Регистрация и выдача свидетельства о государственной регистрации залога тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) при обращении к услугодателю указано в блок-схеме, согласно приложению 1 к настоящему регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:

"Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 76 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы N 343 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қаңтарда N 3651 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы N 302 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 16.11.2015 N 302 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 9432) бұйрығына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 76 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3296, 2014 жылғы 4 маусымдағы № 62 (16999), 2014 жылғы 16 маусымдағы № 67 (17004) "Дидар", 2014 жылғы 3 маусымдағы № 62 (19509) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды сенiмхат бойынша басқаратын адамдарды тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;";
аталған қаулымен бекітілген "Тракторлардың және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдердің, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналардың кепілін тіркеу және мемлекеттік тіркеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызмет берушіге жүгіну кезінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес блок-схемада көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:

"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Регистрация и выдача свидетельства о государственной регистрации залога тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости";
дополнить приложением 2 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости", утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
"14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Регистрация лиц, управляющих тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости по доверенности", утвержденном указанным постановлением:
наименование регламента изложить в следующей редакции:
"Регистрация лиц, управляющих тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости по доверенности";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылған.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторлардың және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдердің, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналардың кепілін тіркеу және мемлекеттік тіркеу туралы куәлік беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентiне 1 қосымша";
осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
"14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламентке 4 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылған.";
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды сенiмхат бойынша басқаратын адамдарды тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
регламенттің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды сенiмхат бойынша басқаратын адамдарды тiркеу";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Услугодателем государственной услуги "Регистрация лиц, управляющих тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости по доверенности" (далее - государственная услуга) являются местные исполнительные органы области, районов и городов областного значения (далее - услугодатель). Государственная услуга оказывается при непосредственном обращении к услугодателю.";
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) при обращении к услугодателю указано в блок-схеме, согласно приложению 1 к настоящему регламенту.";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Регистрация лиц, управляющих тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости по доверенности";
дополнить приложением 2 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Регистрация, перерегистрация тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости с выдачей регистрационных номерных знаков", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) при обращении к услугодателю указано в блок-схеме, согласно приложению 1 к настоящему регламенту.";
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
"10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Регистрация, перерегистрация тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости с выдачей регистрационных номерных знаков";

"1. "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды сенiмхат бойынша басқаратын адамдарды тiркеу" мемлекеттік қызметінің (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) қызмет берушісі облыстың, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – қызмет беруші) болып табылады. Мемлекеттік қызмет көрсетілетін қызметті берушіге тікелей жүгінген кезде көрсетіледі.";
8-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызмет берушіге жүгіну кезінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес блок-схемада көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылған.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды сенiмхат бойынша басқаратын адамдарды тiркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентiне 1 қосымша";
осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, монтаждалған арнайы жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда, олардың тiркемелерiн, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды нөмiрлiк тiркеу белгiлерiн бере отырып, тiркеу, қайта тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызмет берушіге жүгіну кезінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес блок-схемада көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
"10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылған.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, монтаждалған арнайы жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда, олардың тiркемелерiн, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды нөмiрлiк тiркеу белгiлерiн бере отырып, тiркеу, қайта тiркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентiне 1 қосымша";

дополнить приложением 2 согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Проведение ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости", утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
"14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
дополнить приложением 4 согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Предоставление информации об отсутствии (наличии) обременений тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости", утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
"14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
дополнить приложением 4 согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Восточно-
Казахстанского областного акимата
от "22" декабря_2014 года №343
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Регистрация и выдача
свидетельства о государственной
регистрациизалога тракторов и
изготовленных на их базе самоходных
шасси и механизмов, прицепов к ним,
включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных
сельскохозяйственных, мелиоративных и
дорожно-строительных машин и
механизмов, а также специальных машин
повышенной проходимости"
Приложение 2
к постановлению Восточно-
Казахстанского областного акимата
от "22" декабря 2014 года № 343
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
"Выдача удостоверений на право
управления тракторами и
изготовленными на их базе
самоходными шасси и
механизмами, самоходными
сельскохозяйственными,
мелиоративными и дорожно-
строительными машинами и
механизмами, а также специальными
машинами повышенной проходимости"
Приложение 3
к постановлению Восточно-
Казахстанского областного акимата
от "22" декабря 2014 года № 343
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация лиц, управляющих
тракторами и изготовленными на их
базе самоходными шасси и
механизмами, самоходными
сельскохозяйственными,
мелиоративными и дорожно-
строительными машинами и
механизмами, а также специальными
машинами повышенной
проходимости по доверенности"
Приложение 4
к постановлению Восточно-
Казахстанского областного
акимата
от "22" декабря 2014 года № 343
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Регистрация,
перерегистрация тракторов и
изготовленных на их базе
самоходных шасси и
механизмов, прицепов к ним,
включая прицепы со
смонтированным специальным
оборудованием, самоходных
сельскохозяйственных,
мелиоративных и дорожно-
строительных машин и
механизмов, а также
специальных машин
повышенной проходимости с
выдачей регистрационных
номерных знаков"
Приложение 5
к постановлению Восточно-
Казахстанского областного акимата
от "22" декабря 2014 года № 343
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
"Проведение ежегодного
государственного технического
осмотра тракторов и изготовленных
на их базе самоходных шасси
и механизмов, прицепов к ним,
включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием,
самоходных сельскохозяйственных,
мелиоративных и дорожно-
строительных машин и механизмов, а
также специальных машин
повышенной проходимости"
Приложение 6
к постановлению Восточно-
Казахстанского областного акимата
от "22" декабря 2014 года № 343
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
"Предоставление информации об
отсутствии (наличии) обременений
тракторов и изготовленных на их базе
самоходных шасси и механизмов,
прицепов к ним, включая прицепы со
смонтированным специальным
оборудованием, самоходных
сельскохозяйственных
мелиоративных и дорожно-
строительных машин и механизмов,
а также специальных машин
повышенной проходимости"

осы қаулының 4 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
"14 Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламентке 4 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылған.";
осы қаулының 5 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Тракторларға және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерге, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелеріне, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерге, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарға ауыртпалықтың жоқ (бар) екендігі туралы ақпарат ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
"14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламентке 4 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылған.";
осы қаулының 6 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 343 қаулысына
1 қосымша
"Тракторлардың және олардың
базасында жасалған өздігінен жүретін
шассилер мен механизмдердің,
монтаждалған арнайы жабдығы бар
тіркемелерді қоса алғанда, олардың
тіркемелерінің, өздігінен жүретін
ауыл шаруашылығы, мелиоративтік
және жол-құрылыс машиналары мен
механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту
мүмкіндігі жоғары арнайы
машиналардың кепілін тіркеу және
мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
беру" мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентiне
2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 343 қаулысына
2 қосымша
"Тракторларды және олардың
базасында жасалған өздігінен жүретін
шассилер мен механизмдерді,
өздігінен жүретін ауыл
шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылыс машиналары мен
механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту
мүмкіндігі жоғары арнайы
машиналарды жүргізу құқығына
куәліктер беру" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет регламентiне
4 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 343 қаулысына
3 қосымша
"Тракторларды және олардың
базасында жасалған өздiгiнен жүретiн
шассилер мен механизмдердi,
өздiгiнен жүретiн ауыл
шаруашылығы, мелиоративтiк және
жол-құрылыс машиналары мен
механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту
мүмкіндігі жоғары арнайы
машиналарды сенiмхат бойынша
басқаратын адамдарды тiркеу"
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет
регламентiне
2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 343 қаулысына
4 қосымша
"Тракторларды және олардың
базасында жасалған өздiгiнен жүретiн
шассилер мен механизмдердi,
монтаждалған арнайы жабдығы бар
тiркемелердi қоса алғанда, олардың
тiркемелерiн, өздiгiнен жүретiн ауыл
шаруашылығы, мелиоративтiк және
жол-құрылыс машиналары мен
механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту
мүмкіндігі жоғары арнайы
машиналарды нөмiрлiк тiркеу
белгiлерiн бере отырып, тiркеу, қайта
тiркеу" мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентiне
2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 343 қаулысына
5 қосымша
"Тракторларды және олардың
базасында жасалған өздігінен жүретін
шассилер мен механизмдерді,
монтаждалған арнайы жабдығы бар
тіркемелерді қоса алғанда, олардың
тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл
шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылысы машиналары мен
тетіктерін, сондай-ақ жүріп өту
мүмкіндігі жоғары арнайы
машиналарды жыл сайынғы
мемлекеттік техникалық байқаудан
өткізу" мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентiне
4 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 343 қаулысына
6 қосымша
"Тракторларға және олардың
базасында жасалған өздiгiнен жүретiн
шассилер мен механизмдерге,
монтаждалған арнайы жабдығы бар
тiркемелердi қоса алғанда, олардың
тiркемелерiне, өздiгiнен жүретiн ауыл
шаруашылығы, мелиоративтiк және
жол-құрылыс машиналары мен
механизмдеріне, сондай-ақ жүрiп өту
мүмкiндiгi жоғары арнайы
машиналарға ауыртпалықтың жоқ
(бар) екендігі туралы ақпарат ұсыну"
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет
регламентiне
4 қосымша