О приватизации коммунального имущества города Усть-Каменогорска на 2014-2016 годы
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 3 октября 2014 года № 7447. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 октября 2014 года № 3518. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 19 февраля 2016 года № 14948
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 19.02.2016 № 14948.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 "О некоторых вопросах приватизации", постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 июня 2014 года № 158 "О некоторых вопросах приватизации коммунального имущества Восточно-Казахстанской области на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3400), акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций коммунальной собственности города Усть-Каменогорска, подлежащих приватизации на 2014-2016 годы.
2. Государственным учреждениям "Отдел финансов города Усть-Каменогороска", "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска", "Отдел образования города Усть-Каменогорска", "Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска" и "Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска" принять установленные законодательством меры, вытекающие из настоящего постановления.

2014-2016 жылдарға арналған Өскемен қаласының коммуналдық мүлкін жекешелендіру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қазандағы № 7447 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қазанда № 3518 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 14948 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 19.02.2016 № 14948 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 "Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" қаулысына, Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 158 "Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық мүлкін 2014-2016 жылдарға арналған жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3400 тіркелген) қаулысына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған жекешелендіруге жататын Өскемен қаласының коммуналдық меншігіндегі ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. "Өскемен қаласының қаржы бөлімі", "Өскемен қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", "Өскемен қаласының білім беру бөлімі", "Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" және "Өскемен қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемелері осы қаулыдан туындайтын заңнамамен белгіленген шараларды қабылдасын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Искакова А.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
города Усть-Каменогорска В. Головатюк
Приложение к постановлению
акимата города
Усть-Каменогорска
от "03" октября 2014 года
№ 7447
Перечень организаций коммунальной собственности города Усть-Каменогорска, подлежащих приватизации на 2014-2016 годы
п/п
Наименование предприятия
1
2
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление делами" акимата города Усть-Каменогорск"
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Футбольный клуб "Восток" акимата города Усть-Каменогорска
3
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Өскемен-Тәртіп" акимата города Усть-Каменогорска"
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Летний оздоровительный лагерь" акимата города Усть-Каменогорска"
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Межшкольный центр по физической культуре" акимата города Усть-Каменогорска"
6
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Банно-прачечный комбинат" акимата города Усть-Каменогорска"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.М. Искаковқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы В. Головатюк
Өскемен қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 03 қазандағы
№ 7447 қаулысына қосымша
2014-2016 жылдарға арналған жекешелендіруге жататын Өскемен қаласының коммуналдық меншігіндегі ұйымдардың тізбесі
№ р/н
Кәсіпорын атауы
1
2
1
Өскемен қаласы әкімдігінің "Істер жөніндегі басқарма" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
2
Өскемен қаласы әкімдігінің "Восток" футбол клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
3
Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен-Тәртіп" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
4
Өскемен қаласы әкімдігінің "Жазғы сауықтыру лагері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
5
Өскемен қаласы әкімдігінің "Дене шынықтыру бойынша мектеп аралық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
6
Өскемен қаласы әкімдігінің "Монша – кір жуу комбинаты" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны