О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2013 года № 26/137-V "О бюджете города Семей на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28 июля 2014 года № 31/166-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 августа 2014 года № 3438. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06 января 2015 года № 01-26/3)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06.01.2015 № 01-26/3).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4) и 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 июля 2014 года № 20/248-V «О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3398) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2013 года № 26/137-V «О бюджете города Семей на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2013 года № 3136, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 10 января 2014 года № 2), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 24 856 710 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 334 301 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 130 164 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 535 535 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 856 710 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 24 850 152,3 тысяч тенге;»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 235 775,9 тысяч тенге.»;
в пункте 4:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«на оказание социальной помощи специалистам в соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» на одного получателя – 10 400 тенге в год.»;
в пункте 9:
абзац второй изложить в следующей редакции:

Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26/137-V "Семей қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 28 шілдедегі № 31/166-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 тамызда № 3438 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2015 жылғы 06 қаңтардағы № 01-26/3 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 06.01.2015 № 01-26/3 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) және 5) тармақшаларына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі № 20/248-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3398 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26/137-V «Семей қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 3136 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 24 856 710 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 334 301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 130 164 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 535 535 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 856 710 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
шығындар – 24 850 152,3 мың теңге;»;
2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органның резерві – 235 775,9 мың теңге.»;
4 тармағында:
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес мамандарға әлеуметтік көмек көрсетуге жылына бір алушыға – 10 400 теңге.»;
9-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

«на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан – 242 260 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем пятым в следующей редакции:
«на текущий ремонт объектов теплоснабжения города Семей – 30 000 тысяч тенге.»;
в пункте 9-1:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 73 686 тысяч тенге;»;
абзац третий исключить;
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1;
приложение 6 изложить в новой редакции, согласно приложению 2.

«мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 242 260 мың теңге;»;
бесінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«Семей қаласының жылумен қамтамасыз ету объектілерін ағымдағы жөндеуге – 30 000 мың теңге.»;
9-1-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 73 686 мың теңге;»;
үшінші абзац алынып тасталсын;
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
2-қосымшаға сәйкес 6-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.