О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года N 30/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 января 2015 года № 3623. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 40/2-V
Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 40/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3589), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Риддера на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3803543,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2698255 тысяч тенге,
неналоговые поступления – 9313 тысяч тенге,
поступления от продажи основного капитала – 29699 тысяч тенге,
поступления трансфертов – 1066276,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3817870,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14327,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14327,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 40/18-V (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в размере 95,1%, установленные решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289 -V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589).

2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 30/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда N 3623 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 40/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 23.12.2015 N 40/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289 -V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3589 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3803543,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2698255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9313 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29699 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1066276,3 мың теңге;
2) шығындар – 3817870,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14327,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14327,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2015 № 40/18-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289 - V "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3589 тіркелген), әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы және төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне түсетін түсім нормативтерінің мөлшері 2015 жылға 95,1% мөлшерінде орындауға қабылдансын.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.03.2015 № 32/3-V (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год возврат трансфертов в областной бюджет в размере 11770,1 тысяч тенге, в том числе:
1) в связи с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования в размере 11479 тысяч тенге;
2) в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2014 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в размере 291,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2015 № 33/2-V (вводится в действие с 01.01.2015).
4. В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры являющимися гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2015 год в размере 54745тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.07.2015 № 36/3-V (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
7. Предусмотреть на 2015 год в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 57497 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.10.2015 № 38/22-V (вводится в действие с 01.01.2015).
8. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 271334,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.08.2015 № 37/2-V (вводится в действие с 01.01.2015).
9. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 331449,4 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 18.03.2015 № 32/3-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетке трансферттерді қайтару 11770,1 мың теңге көлемінде көзделсін, соның ішінде:
1) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге жергілікті атқарушы органдардың міндеттеріне және өкілеттілігіне беруге байланысты 11479 мың теңге көлемінде;
2) 2014 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген трансферттерді 291,1 мың теңге көлемінде.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 08.04.2015 № 33/2-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238 - бабының 2, 3 - тармақтарына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары және қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп белгіленсін.
Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.
5. 2015 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 54745 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 14.07.2015 № 36/3-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2015 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 57497 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.10.2015 № 38/22-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2015 жылға қалалық бюджетке 271334,9 мың теңге мөлшерінде облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 25.08.2015 № 37/2-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 331449,4 мың теңге мөлшерінде көзделсін.

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 40/18-V (вводится в действие с 01.01.2015).
10. Исключен решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2015 № 33/2-V (вводится в действие с 01.01.2015).
11. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 112456 тысяч тенге, согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 40/18-V (вводится в действие с 01.01.2015).
12. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию текущих мероприятий в моногородах в размере 134757 тысяч тенге, согласно приложению 7.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2015 № 33/2-V (вводится в действие с 01.01.2015).
13. Исключен решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2015 № 33/2-V (вводится в действие с 01.01.2015).
14. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах в размере 20668 тысяч тенге."
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.10.2015 № 38/22-V (вводится в действие с 01.01.2015).

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2015 № 40/18-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Алып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 08.04.2015 № 33/2-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сонымен бірге мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің еңбек ақысына еңбектің ерекше жағдайы үшін айсайынғы үстемақы төлеуге республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 112456 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2015 № 40/18-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 134757 мың теңге көлемінде, 7-қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 08.04.2015 № 33/2-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Алып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 08.04.2015 № 33/2-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 20668 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.10.2015 № 38/22-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

15. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 138114 тысяч тенге, согласно приложению 10, в том числе:
138114 тысяч тенге – на строительство 60-ти квартирного жилого дома (позиция 10).
Сноска. Решение дополнено пунктом 15 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.07.2015 № 36/3-V (вводится в действие с 01.01.2015).

15. 10-қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған қала бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы даму трансферттері 138114 мың теңге көлемінде көзделсін, соның ішінде:
138114 мың теңге–60 пәтерлік тұрғын үй құрылысына (10-позиция).
Ескерту. Шешім 15 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 14.07.2015 № 36/3-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

48765
006
Функционирование районных (городских) библиотек
40905
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7860
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15365
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
15365
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
38191
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10592
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9165
032
Капитальные расходы подведомственных учреждений и организаций
1427
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27599
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12094
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
15505
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17640
1
Сельское хозяйство
2740
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
2740
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
270
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2470
6
Земельные отношения
11178
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11178
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11178
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3722
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3722
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
3722
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25024
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25024
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25024
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12791
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

48765
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
40905
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
7860
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15365
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15365
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
38191
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10592
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9165
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1427
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27599
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12094
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
15505
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17640
1
Ауыл шаруашылығы
2740
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
2740
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
270
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2470
6
Жер қатынастары
11178
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11178
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11178
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
3722
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
3722
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
3722
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25024
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25024
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25024
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12791
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

от 24 декабря 2014 года
№ 30/2-V
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2015 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению XХХ
сессии Риддерского городского
маслихата от 24 декабря 2014
года № 30/2-V
Распределение сумм целевых текущих трансфертов, выделенных из республиканского бюджета на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
Сноска. Приложение 5 исключено решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2015 № 33/2-V (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 6 к решению XХХ
сессии Риддерского городского
маслихата

2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30/2-V Риддер қалалық
мәслихаттың ХХХ сессиясының
шешіміне 4 - қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджетті орындау кезінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30/2-V Риддер қалалық
мәслихаттың ХХХ сессиясының
шешіміне 5 - қосымша
Әкімшілік мемлекеттік қызметкерлердің еңбек ақы деңгейін көтеруге республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Ескерту. 5 - қосымша алып тасталды- Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 08.04.2015 № 33/2-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

от 24 декабря 2014 года
№ 30/2-V
Распределение сумм целевых текущих трансфертов, выделенных из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 40/18-V (вводится в действие с 01.01.2015).
Функциональная группа
Всего расходы (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Наименование
1
2
3
4
5
ВСЕГО
112456
01
Государственные услуги общего характера
3118
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
152
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
152
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1444
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района ( города областного значения)
1444
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
758
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта
758
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
442
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью
442
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
25
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
297
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
297
02
Оборона
675
122
Аппарат акима района (города областного значения)
675
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
675
04
Образование
98456
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
551
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
551
464
Отдел образования района (города областного значения)
97905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
42
003
Общеобразовательное обучение

2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30/2-V Риддер қалалық
мәслихаттың ХХХ сессиясының
шешіміне 6 - қосымша
Жергілікті бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сонымен бірге мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің еңбек ақысына еңбектің ерекше жағдайы үшін айсайынғы үстемеақы төлеуге республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Ескерту. 6 - қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2015 № 40/18-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Шығындар сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
БАРЛЫҒЫ
112456
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
3118
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
152
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
152
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1444
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1444
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
758
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
758
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
442
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлауды, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін атқару және коммуналдық меншікті басқаруды қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
442
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25
0001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25
4482
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
297
0001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және туризмді дамыту саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
297
02
Қорғаныс
675
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
675
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
675
04
Бiлiм беру
98456
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
551
017
Балалар мен жастарға арналған қосымша спорттық білім беру
551
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
97905
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42
003
Жалпы білім беру