О внесении изменений и дополнения в решение от 25 декабря 2013 года № 19/2-V "О бюджете Бескарагайского района на 2014-2016 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2014 года № 20/5-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 апреля 2014 года № 3222. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 29/6-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2014 № 29/6-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О бюджете Бескарагайского района на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 19/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3142, опубликованное в газете «Бесқарағай тынысы» от 22 января 2014 года № 7-8, от 1 февраля 2014 года № 12) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«поступления – 3104160,0 тысяч тенге, в том числе:
доходы – 388010,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 339746,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4330,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43934,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2716150,0 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 3103778,1 тысяч тенге»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 17843,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19404,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1561,0 тысяч тенге»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 5000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5000,0 тысяч тенге»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -22461,1 тысяч тенге»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22461,1 тысяч тенге.».
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в областной бюджет в сумме 2316,5 тысяч тенге.
в приложение 1 в разделе ІІ «Затраты»:
Функциональную группу 01 «Государственные услуги общего характера» дополнить следующей программой:

"2014-2016 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/2-V шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 20/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 сәуірде № 3222 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/6-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2014 № 29/6-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3142 нөмірімен тіркелген, «Бесқарағай тынысы» газетінің 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 7-8, 2014 жылғы 1 ақпандағы № 12 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«түсімдер – 3104160,0 мың теңге, оның ішінде:
кірістер – 388010,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 339746,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4330,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43934,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2716150,0 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3103778,1 мың теңге»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 17843,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19404,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1561,0 мың теңге»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 5000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5000,0 мың теңге»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығы (профицит) – -22461,1 мың теңге»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 22461,1 мың теңге.».
2014 жылға арналған аудандық бюджетте 2316,5 мың теңге сомада нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
1 қосымшадағы ІІ «Шығындар» бөлімінде:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 01 функционалдық тобы келесі бағдарламамен толықтырылсын:

программа 452003000 «Проведение оценки имущества в целях налогообложения» – 229,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь Бескарагайского
районного маслихата                                К. САДЫКОВ
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного маслихата
от 31 марта 2014 года № 20/5-V
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного маслихата

«Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу» 452003000 бағдарламасы – 229,0 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы                                Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2014 жылғы 31 наурыздағы 20/5-V
шешіміне 1 қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының