О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года N 36/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 января 2015 года N 3620. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 52/2-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 52/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 6719168,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2418077,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36135,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21208,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4243747,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6722035,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19965,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23784,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3819,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22832,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22832,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 52/7-V (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, в размере 95,7 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3724).

2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 36/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда N 3620 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 52/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 23.12.2015 N 52/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы №.24/289-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3589 тіркелген) шешіміне сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6719168,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2418077,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36135,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер– 21208,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4243747,5 мың теңге;
2) шығыстар – 6722035,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 19965,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23784,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3819,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22832,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22832,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.12.2015 № 52/7-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311- V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3724 тіркелген) шешімімен белгіленген, 2015 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 95,7 пайыз көлемінде орындалуға қабылдансын.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 40/6-V (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Учесть в районном бюджете на 2015 год объем субвенций, переданных из областного бюджета в бюджет района в сумме 1340097 тысяч тенге, объем бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет – 0 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5 Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 4116,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 52/7-V (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2015 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень расходов по администраторам бюджетных программ акимов городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, согласно приложениям 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 16.03.2015 № 40/6-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 1340097 мың теңге сомасында, аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік көлемдерді алу – 0 мың теңгеге ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238 - бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 4116,0 мың теңге сомасында бекітілсін..
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.12.2015 № 52/7-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2015 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдерінің бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiлерi бойынша шығындардың тізбесі 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.