О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года N 28/206-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2014 года N 3607. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года N 35/274-V
Сноска. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2015 N 35/274-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 24/289 -V от 10 декабря 2014 года "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3589), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 092 885,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 392 806,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5740,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22617,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 671 721,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4 099 522,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 557,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50 541,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 984,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 694,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 694,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2015 № 35/278-V (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Принять к исполнению на 2015 год норматив распределения доходов в бюджет района по социальному, индивидуальному подоходному налогу, с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностарнных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 65 процентов в соответсвии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289- V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3589).

Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда № 3607 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы N 35/274-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2015 N 35/274-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы №24/289-V (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3589 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 092 885,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 392 806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 740,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 617,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 671 721,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 099 522,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 557,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50 541,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 984,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 694,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 694,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 21.12.2015 № 35/178-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3589 нөмірмен тіркелген) 2015 жылға арналған аудан бюджетіне төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, әлеуметтiк салығының нормативтері 65 пайыз көлемінде орындауға қабылдансын.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.04.2015 № 30/234-V (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 2 588 056,0 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 4 897,0 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ на 2015 год, финансируемых из местного бюджета согласно приложению 4.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 07.04.2015 № 30/234-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі - 2 588 056,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленеді.
Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 4 897,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2015 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Учесть, перечень бюджетных программ на 2015 год не подлежащих секвестру согласно приложению 5.
8. Учесть, перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на 2015 год согласно приложению 6.
9. Учесть, перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на 2015 год согласно приложению 7.
10. Учесть, перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2015-2017 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 8.

7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2015 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері 7-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2015-2017 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 8-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

11. Учесть, предусмотренные средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2015 год согласно приложению 9.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Агажаева
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 28/206-V
от 23 декабря 2014 года
Бюджет Катон-Карагайского района на 2015 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2015 № 35/278-V (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І.Доходы

11. 2015 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген қаражат 9-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Ағажаева
Аудандық мәслихатының хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
23 желтоқсандағы
№28 /206-V шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 21.12.2015 № 35/178-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

83184,0
003
Капитальные расходы государственного органа
11878,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
174256,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
169697,0
022
Капитальные расходы государственного органа
4559,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
0,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
0,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
0,0
018
Капитальные расходы государственного органа
0,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
0,0
004
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31865,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30198,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1007,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
015
Капитальные расходы государственного органа
160,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16844,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
14344,0
018
Капитальные расходы государственного органа
2500,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
24844,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
24194,0
007
Капитальные расходы государственного органа
390,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
260,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16597,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

83184,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11878,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
174256,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
169697,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4559,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
0,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
0,0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31865,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30198,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1007,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16844,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14344,0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
24844,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24194,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
260,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16597,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4218,0
015
Регулирование туристической деятельности
4218,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
95165,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
0,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71482,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10708,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
8367,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1050,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
50003,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека"
54,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12043,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11913,0
007
Капитальные расходы государственного органа
130,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11640,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11640,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
0,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9230,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9230,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

4218,0
015
Туристік қызметті реттеу
4218,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
95165,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
0,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71482,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10708,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
8367,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1050,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
50003,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
54,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12043,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11913,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11640,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11640,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
0,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9230,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9230,4
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
007
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
013
Капитальные расходы государственного органа
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
003
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
003
Общеобразовательное обучение
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
006
Дополнительное образование для детей
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
005
Дополнительное образование для детей и юношества
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Оказание жилищной помощи
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
021
Капитальные расходы государственного органа
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Бiлiм беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц в населенных пунктах
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
009
Поддержка культурно-досуговой работы
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
003
Капитальные расходы государственного органа

052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары