О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 16 - 3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2014 года N 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2014 года № 3546. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2014 года № 77)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.12.2014 № 77).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года № 22/280-V "О внесении изменений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3508), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Курчумского районного маслихата "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 24 декабря 2014 года № 16-3 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3150, опубликовано в газете "Рауан-Заря" от 17 января 2014 года № 5, от 22 января 2014 года № 6) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы - 5125944,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 500659 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 23521,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 13425 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 4588338,6 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты - 5158061,1 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции;
"чистое бюджетное кредитование - 48895 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 55440 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 6545 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета - – 81011,7 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -81011,7 тысяч тенге;";
в пункте 5:
абзац третий изложить следующей редакции:

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 қазандағы N 20-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қарашада N 3546 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 77 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихаты аппаратының 18.12.2014 № 77 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы № 22/280-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3508 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТI:
"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3150 нөмірімен тіркелген, "Рауан-Заря" газетінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 5, 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 6 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер - 5125944,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 500659 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 23521,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 13425 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 4588338,6 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар - 5158061,1 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру - 48895 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 55440 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 6545 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) - – 81011,7 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 81011,7 мың теңге;";
5 тармақта:
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"на развитие объектов культуры 255626,6 тысяч тенге;";
в пункте 6:
абзац девятый изложить следующей редакции:
"на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой - 0 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 10540 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района - 8358 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа района на неотложные затраты - 2182 тысяч тенге.";
в пункте 11:
абзац второй изложить следующей редакции:
"услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 208643 тысяч тенге согласно  приложению 6;";
абзац четвертый изложить следующей редакции:
"освещение улиц населенных пунктов в сумме 28431 тысяч тенге согласно приложению 8;";
приложения 168 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Г. Кожахметова
Секретарь Курчумского
районного маслихата
К. Абилмажинов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 29 октября 2014 года № 20-2
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 16-3
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

"мәдениет обьектілерін дамытуға 255626,6 мың теңге;";
6 тармақта:
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"санитарлық сою алаңына жіберілген ауыл шаруашылық жануарларының құнын қайтаруға - 0 мың теңге;";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві 10540 мың теңге соммасында бекітілсін, соның ішінде:
ауданның аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві – 8358 мың теңге;
шұғыл шығындарға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві - 2182 мың теңге.";
11 тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"6 қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге - 208643 мың теңге сомасында;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"8 қосымшаға сәйкес елді - мекендердің көшелерді жарықтандыруға - 28431 мың теңге сомасында;";
аталған шешімнің 168 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Г. Қожахметова
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 29 қазандағы
№ 20-2 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 16-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

2685
5
Налог на игорный бизнес
119
02
Фиксированный налог
119
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2741
1
Государственная пошлина
2741
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1149
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
925
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
24
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
8
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
401
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
7
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
43
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
100
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
84
2
Неналоговые поступления
23521,8
01
Доходы от государственной собственности

2685
5
Ойын бизнесiне салық
119
02
Тiркелген салық
119
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2741
1
Мемлекеттік баж
2741
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1149
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
925
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
24
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
8
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
401
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
7
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
43
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
100
21
Тракторшы - машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
84
2
Салықтық емес түсiмдер
23521,8
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер