О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 21-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2014-2016 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2014 года N 27-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 августа 2014 года N 3468. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2014 года № 185)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2014 № 185).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата «О бюджете Кокпектинского района на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 21-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3154, опубликовано в газете «Жулдыз» - «Новая жизнь» от 23 января 2014 года № 7-8, от 2 февраля 2014 года № 11, от 9 февраля 2014 года № 13, от 16 февраля 2014 года № 15) следующие изменения:
в пункте 1 подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3 695 714,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 612 871,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 709,0 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета – 9,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 014 292,0 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 2 586 606,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 490,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 352,3 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 3 688 224,3 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам – 9,0 тысяч тенге;»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Е. Сихварт
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Р. Беспаев
Приложение к решению
Кокпектинского районного

"2014-2016 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 тамыздағы N 27-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 тамызда N 3468 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 185 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихаты аппаратының 26.12.2014 №  185 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы» Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3154 тіркелген, «Жұлдыз»-«Новая жизнь» газетінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 7-8, 2014 жылғы 2 ақпандағы № 11, 2014 жылғы 9 ақпандағы № 13, 2014 жылғы 16 ақпандағы № 15 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 3 695 714,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 612 871,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 709,0 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар – 9,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 014 292,0 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 2 586 606,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 490,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 14 352,3 мың теңге;»;
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 3 688 224,3 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 9,0 мың теңге;»;
аталған шешімнің 1 қосымшсы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Сихварт
Көкпекті аудандық
мәслихатының хатшысы Р. Беспаев
Көкпекті аудандық мәслихатының