О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18/2-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2014 года N 21/5-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 июля 2014 года N 3426. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2014 года № 226)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2014 № 226).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 июля 2014 года № 20/248-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3398) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18/2-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3147, опубликовано в газете "Уба-Информ" от 16 января 2013 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 436 748 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 268 106 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 473 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 510 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 131 659 тысяч тенге;
2) затраты – 4 457 302,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 519,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 072,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 553 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 21/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 шілдеде № 3426 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 226 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 29.12.2014 № 226 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) - тармақшасына, "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 09 шілдедегі № 20/248-V шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3398 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3147 болып тіркелген, "Уба-Информ" газетінде 2014 жылғы 16 қаңтардағы № 3 - санында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 4 436 748 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 268 106 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 473 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 32 510 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 3 131 659 мың теңге;
2) шығындар – 4 457 302,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 8 519,9 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 10 072,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 553 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 29 074,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 074,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 8 316 тысяч тенге;
погашение займов – 1 553 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 311,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 3 200 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 856 245 тысяч тенге, в том числе:
1) 26 454 тысяч тенге - на строительство детского сада на 280 мест в городе Шемонаиха (софинасирование);
2) 170 003 тысяч тенге – на строительство основной средней школы на 80 мест в селе Пруггерово Шемонаихинского района;
3) 323 078 тысяч тенге – на строительство основной средней школы на 120 мест в селе Медведка Шемонаихинского района;
4) 318 305 тысяч тенге – на строительство средней школы на 180 мест в селе Октябрьское Шемонаихинского района;
5) 5 398 тысяч тенге – на строительство водозаборных сооружений и трассы водопровода в селе Коневка Шемонаихинского района;
6) 13 007 тысяч тенге - на строительство водопроводных сетей в селе Барашки Шемонаихинского района.";
в пункте 11:
подпункты 1), 4), 7), 9) и 10) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 155 904 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
"4) на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 12 061 тысяч тенге, согласно приложению 8;";
"7) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 25 900 тысяч тенге, согласно приложению 11;";
"9) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 10 538 тысяч тенге, согласно приложению 13;";
"10) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 13 900 тысяч тенге, согласно приложению 14.";
приложения 1581113 и 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 и 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Н. Серохвостова
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата
А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 21 июля 2014 года № 21/5-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 18/2-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 29 074,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 29 074,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 8 316 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 553 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 22 311,6 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 3 200 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер 856 245 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
1) 26 454 мың теңге – Шемонаиха қаласында 280 орынға арналған балабақшаның құрылысына (бірлесіп қаржыландыру);
2) 170 003 мың теңге – Шемонаиха ауданының Пруггерово ауылында 80 орынға арналған негізгі орта мектептің құрылысына;
3) 323 078 мың теңге – Шемонаиха ауданының Медведка ауылында 120 орынға арналған негізгі орта мектептің құрылысына;
4) 318 305 мың теңге – Шемонаиха ауданының Октябрьское ауылында 180 орынға арналған орта мектептің құрылысына;
5) 5 398 мың теңге – Шемонаиха ауданының Коневка ауылындағы су құбырының трассасы мен су құбыры ғимаратының құрылысына;
6) 13 007 мың теңге – Шемонаиха ауданының Барашки ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысына.";
11-тармақта:
1), 4), 7), 9) және 10) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5 – қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 155 904 мың теңге сомасында;";
"4) 8 – қосымшаға сәйкес елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз етуге 12 061 мың теңге сомасында;";
"7) 11 – қосымшаға сәйкес "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға 25 900 мың теңге сомасында;";
"9) 13 – қосымшаға сәйкес Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдык елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға 10 538 мың теңге сомасында;";
"10) 14 – қосымшаға сәйкес елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру 13 900 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1581113 және 14 – қосымшалары осы шешімнің 12345 және 6 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы
Н. Серохвостова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2014 жылғы 21 шілдедегі
№ 21/5-V шешiмiне 1 - қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 18/2-V шешiмiне 1 - қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР