Об утверждении регламентов государственных услуг субсидирования в области животноводства
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2014 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 мая 2014 года № 3551. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 180
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 21.07.2015 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства";
2) регламент государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области А. К. Утегулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области       Н. Ногаев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 22 апреля 2014 года № 74
Регламент
государственной услуги
"Субсидирование повышения продуктивности
и качества продукции животноводства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области, районов и города областного значения (далее – услугодатель)физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателя.
2. Описание порядка действий
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является:

Мал шаруашылығы саласын субсидиялау мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 74 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 мамырда № 3551 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 180 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің21.07.2015 № 180 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына және "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 қаулысына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
2014 жылғы 22 сәуірдегі № 74
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
"Мал шаруашылығы өнімдерінің
өнімділігі мен сапасын арттыруды
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) облыстың, аудандардың, облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тиесілі бюджеттік субсидияларды әрі қарай көрсетілетін қызметті алушының банктік есепшотына аудару үшін қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл
тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету рәсімдерінің (іс-қимылдардың) басталуына негіз болып:

заявка по формам согласно приложениям 1, 2 к стандарту государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства" (далее – стандарт);
прием перечня документов осуществляется согласно пункту 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) Ответственный исполнитель услугодателя:
принимает от услугополучателя заявки с полным пакетом документов и регистрирует в журнале регистрации заявок;
результат – выдача талона о приеме заявки;
после получения заявки проверяет пакет документов и услугополучателя на предмет соответствия критериям и требованиям;
после определения соответствия услугополучателя определенному уровню составляются сводные акты по районам и городу Уральск, которые утверждаются акимами;
результат - сводные акты, утвержденные акимами районов и города Уральск;
представляет утвержденные сводные акты по районам и городу Уральск в управление.
2) Ответственный исполнитель управления услугодателя:
принимает от отдела сводные акты, регистрирует в журнале регистрации сводных актов и рассматривает сводные акты на предмет соответствия услугополучателя критериям и требованиям;
результат – регистрация в журнале регистрации сводных актов;
после определения соответствия направляет сводные акты по районам и городу Уральск на рассмотрение комиссии по вопросам субсидирования животноводства(далее - комиссия).
3) Комиссия рассматривает сводные акты по району и городу Уральск, составляет сводный акт по области и направляет на утверждение председателю комиссии.
4) Председатель комиссии утверждает сводный акт по области.
5) Управление представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
Ответственный исполнитель отдела услугодателя;
Ответственный исполнитель управления услугодателя;
Комиссия;
Председатель комиссии;
Территориальное подразделение казначейства.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действий):

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 "Мал шаруашылығында мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 1, 2-қосымшаларына сәйкес үлгідегі өтінім;
стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттар тізбесін қабылдау болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) Бөлімнің көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы:
көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттардың толық пакетімен бірге өтінімдерді қабылдайды және өтінімдерді тіркеу журналына тіркейді;
нәтижесі – өтінімнің қабылданғаны туралы талон беру;
өтінімдерді қабылдап алғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушының құжаттар пакетін өлшемдер мен талаптарға сәйкестігін тексереді;
көрсетілетін қызметті алушының белгілі деңгейге сәйкестігі анықталғаннан кейін аудандар мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілер дайындайды және оны әкімдер бекітеді;
нәтижесі – аудандар мен Орал қаласының әкімдері бекіткен жиынтық актілер;
аудандар мен Орал қаласы бойынша бекітілген жиынтық актілерді басқармаға ұсынады.
2) Басқарманың көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы:
бөлімдерден жиынтық актілерді қабылдайды, жиынтық актілерді тіркеу журналына тіркейді және көрсетілетін қызметті алушылардың өлшемдер мен талаптарға сәйкестігі бойынша жиынтық актілерді қарайды;
нәтижесі – жиынтық актілерді тіркеу журналына тіркейді;
сәйкестігін анықтағаннан кейін аудандармен Орал қаласы бойынша жиынтық актілерді мал шаруашылығын субсидиялау мәселелері жөніндегі комиссияның (бұдан әрі – комиссия) қарауына жібереді.
3) Комиссия аудан мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілерді қарайды, облыс бойынша жиынтық актіні жасайды және оны комиссия төрағасына бекітуге жібереді.
4) Комиссия төрағасы облыс бойынша жиынтық актіні бекітеді.
5) Басқарма қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне есеп шоттарының тізілімін ұсынады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісінде көрсетілетін қызмет
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл
тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) тізбесі:
Бөлімнің көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
Басқарманың көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
Комиссия;
Комиссия төрағасы;
Қазынашылықтың аумақтық бөлімшесі.
7. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасында рәсімдердің (іс-қимылдың) кезектілігін сипаттау және әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығын көрсету:

1) Ответственный исполнитель отдела услугодателя:
принимает от услугополучателя заявки с полным пакетом документов и регистрирует в журнале регистрации заявок (15 минут);
результат – выдача талона о приеме заявки;
после получения заявки проверяет пакет документов и услугополучателя на предмет соответствия критериям и требованиям (5 рабочих дней);
после определения соответствия услугополучателя определенному уровню составляются сводные акты по районам и городу Уральск (3 рабочих дня);
представляет утвержденные сводные акты в управление (3 рабочих дня);
2) Ответственный исполнитель управления услугодателя:
принимает от отдела сводные акты по районам и городу Уральск, регистрирует в журнале регистрации сводных актов и рассматривает сводные акты на предмет соответствия услугополучателей критериям и требованиям (3 рабочих дня);
после определения соответствия направляет сводные акты по районам и городу Уральск на рассмотрение комиссии (3 рабочих дня).
3) Комиссия рассматривает сводные акты по району и городу Уральск, составляет сводный акт по области и направляет на утверждение председателю комиссии(5 рабочих дней).
4) Председатель комиссии утверждает сводный акт по области (3 рабочих дня).
5) Управление представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате (3 рабочих дня).
Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению к настоящему регламенту государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства".
8. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг осуществляется согласно главе 3 стандарта.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 28.10.2014 № 278 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Приложение
к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование повышения
продуктивности и качества
продукции животноводства"
Блок-схема
с описанием последовательности
процедур (действий)
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование повышения
продуктивности и качества
продукции животноводства"
Справочник бизнес-процессов
оказания государственной услуги
"Субсидирование повышения продуктивности
и качества продукции животноводства"

1) Бөлімнің көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы:
көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттардың толық пакетімен бірге өтінімдерді қабылдайды және өтінімдерді тіркеу журналына тіркейді (15 минут);
нәтижесі – өтінімнің қабылданғаны туралы талон беру;
өтінімдерді қабылдап алғаннан кейін құжаттар пакетін және көрсетілетін қызметті алушының өлшемдер мен талаптарға сәйкестігін тексереді (5 жұмыс күні);
көрсетілетін қызметті алушының белгілі деңгейге сәйкестігі анықталғаннан кейін аудандар мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілер дайындайды (3 жұмыс күні);
бекітілген жиынтық актілерді басқармаға ұсынады (3 жұмыс күні).
2) Басқарманың көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы:
бөлімнен аудандар мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілерді қабылдайды, жиынтық актілерді тіркеу журналына тіркейді және көрсетілетін қызметті алушының өлшемдер мен талаптарға сәйкестігі бойынша жиынтық актілерді қарайды (3 жұмыс күні);
сәйкестігін анықтағаннан кейін аудандар мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілерді комиссияның қарауына жібереді (3 жұмыс күні).
3) Комиссия аудан мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілерді қарайды және облыс бойынша жиынтық актіні жасайды және оны комиссия төрағасына бекітуге жібереді (5 жұмыс күні).
4) Комиссия төрағасы облыс бойынша жиынтық актіні бекітеді (3 жұмыс күні).
5) Басқарма қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне есеп шоттарының тізілімін ұсынады (3 жұмыс күні).
Рәсімнің (іс-қимылдардың) кезектілігі осы "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
8. Көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды тұлғаларының мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі стандарттың 3-тарауына сәйкес жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) мен өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 28.10.2014 № 278 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мал шаруашылығы өнімдерінің
өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
қосымша
Рәсімдердің (іс-қимылдардың)
кезектілігін сипаттайтын
блок-схема
"Мал шаруашылығы өнімдерінің
өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі
мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы

Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 28.10.2014 № 278 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 22 апреля 2014 года № 74
Регламент
государственной услуги
"Субсидирование развития
племенного животноводства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование развития племенного животноводства" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области, районов и города областного значения (далее – услугодатель) физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателя.
2. Описание порядка действий
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является:
заявка по формам согласно приложениям 1, 2, 3 к стандарту государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства" (далее – стандарт);
прием перечня документов осуществляется согласно пункту 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги:
1) Ответственный исполнитель отдела услугодателя:
принимает от услугополучателя заявки с полным пакетом документов и регистрирует в журнале регистрации заявок;
результат – выдача талона о приеме заявки;
после получения заявки проверяет пакет документов и услугополучателя на предмет соответствия критериям и требованиям;
после определения соответствия услугополучателя определенному уровню составляются сводные акты по районам и городу Уральск, которые утверждаются акимами;
результат - сводные акты, утвержденные акимами районов и города Уральск;
представляют утвержденные сводные акты по районам и городу Уральск в управление.
2) Ответственный исполнитель управления услугодателя:
принимает от отдела сводные акты, регистрирует в журнале регистрации сводных актов и рассматривает их на предмет соответствия услугополучателя критериям и требованиям;
результат – регистрация в журнале регистрации сводных актов;
после определения соответствия направляет сводные акты по районам и городу Уральск на рассмотрение комиссии по вопросам субсидирования животноводства (далее - комиссия).

Ескерту. Регламент 2-қосымшасымен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 28.10.2014 № 278 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2014 жылғы 22 сәуірдегі № 74
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын
дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1.Жалпы ережелер
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) облыстың, аудандардың, облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тиісті бюджеттік субсидияларды әрі қарай көрсетілетін қызметті алушының банктік есепшотына аудару үшін қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл
тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету рәсімдерінің (іс-қимылдардың) басталуына негіз болып:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 "Мал шаруашылығында мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес үлгідегі өтінім;
стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттар тізбесін қабылдау болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
1) Бөлімнің көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы:
көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттардың толық пакетімен бірге өтінімдерді қабылдайды және өтінімдерді тіркеу журналына тіркейді;
нәтижесі – өтінімнің қабылданғаны туралы талон беру;
өтінімдерді қабылдап алғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушының құжаттар пакетін өлшемдер мен талаптарға сәйкестігін тексереді;
көрсетілетін қызметті алушының белгілі деңгейге сәйкестігі анықталғаннан кейін аудандар мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілер дайындайды және оны әкімдер бекітеді;
нәтижесі – аудандар мен Орал қаласының әкімдері бекіткен жиынтық актілер;
аудандар мен Орал қаласы бойынша бекітілген жиынтық актілерді басқармаға ұсынады.
2) Басқарманың көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы:
бөлімнен жиынтық актілерді қабылдайды, жиынтық актілерді тіркеу журналына тіркейді және көрсетілетін қызметті алушылардың өлшемдер мен талаптарға сәйкестігі бойынша жиынтық актілерді қарайды;
нәтижесі – жиынтық актілерді тіркеу журналына тіркейді;
сәйкестігін анықтағаннан кейін аудандармен Орал қаласы бойынша жиынтық актілерді мал шаруашылығын субсидиялау мәселелері жөніндегі комиссияның (бұдан әрі – комиссия) қарауына жібереді.

3) Комиссия рассматривает сводные акты по району и городу Уральск, составляет сводный акт по области и направляет на утверждение председателю комиссии.
4) Председатель комиссии утверждает сводный акт по области.
5)Управление представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
Ответственный исполнитель отдела услугодателя;
Ответственный исполнитель управления услугодателя;
Комиссия;
Председатель комиссии;
Территориальное подразделение казначейства.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры действий:
1) Ответственный исполнитель отдела услугодателя:
принимает от услугополучателя заявки с полным пакетом документов и регистрирует в журнале регистрации заявок (15 минут);
результат – выдача талона о приеме заявки;
после получения заявки проверяет пакет документов и услугополучателя на предмет соответствия критериям и требованиям (5 рабочих дней);
после определения соответствия услугополучателя определенному уровню составляются сводные акты по районам и городу Уральск (3 рабочих дня);
представляет утвержденные сводные акт в управление (3 рабочих дня);
2) Ответственный исполнитель управления услугодателя:
принимает от отдела сводные акты по районам и городу Уральск, регистрирует в журнале регистрации сводных актов и рассматривает сводные акты на предмет соответствия услугополучателя критериям и требованиям(3 рабочих дня);
после определения соответствия направляет сводные акты на рассмотрение комиссии (3 рабочих дня);
3) Комиссия рассматривает сводные акты и составляет сводный акт по области и направляет на утверждение председателю комиссии (5 рабочих дней);
4) Председатель комиссии утверждает сводный акт по области (3 рабочих дня);
5) Управление представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате (3 рабочих дня).
Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению к настоящему регламенту государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства".
8. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателей и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг осуществляется согласно главе 3 стандарта.

3) Комиссия аудандар мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілерді қарайды, облыс бойынша жиынтық актіні жасайды және оны комиссия төрағасына бекітуге жібереді.
4) Комиссия төрағасы облыс бойынша жиынтық актіні бекітеді.
5) Басқарма қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне есеп шоттарының тізілімін ұсынады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісінде көрсетілетін қызмет
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл
тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) тізбесі:
Бөлімнің көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
Басқарманың көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
Комиссия;
Комиссия төрағасы;
Қазынашылықтың аумақтық бөлімшесі.
7. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасында рәсімдердің (іс-қимылдың) кезектілігін сипаттау және әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығын көрсету:
1) Бөлімнің көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы:
көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттардың толық пакетімен бірге өтінімдерді қабылдайды және өтінімдерді тіркеу журналына тіркейді (15 минут);
нәтижесі – өтінімнің қабылданғаны туралы талон беру;
өтінімдерді қабылдап алғаннан кейін құжаттар пакетін және көрсетілетін қызметті алушының өлшемдер мен талаптарға сәйкестігін тексереді (5 жұмыс күні);
көрсетілетін қызметті алушының белгілі деңгейге сәйкестігі анықталғаннан кейін аудандар мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілер дайындайды (3 жұмыс күні);
бекітілген жиынтық актілерді басқармаға ұсынады (3 жұмыс күні).
2) Басқарманың көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы:
бөлімнен аудандар мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілерді қабылдайды, жиынтық актілерді тіркеу журналына тіркейді және көрсетілетін қызметті алушылардың өлшемдер мен талаптарға сәйкестігі бойынша жиынтық актілерді қарайды (3 жұмыс күні);
сәйкестігін анықтағаннан кейін аудандар мен Орал қаласы бойынша жиынтық актілерді комиссияның қарауына жібереді (3 жұмыс күні).
3) Комиссия жиынтық актілерді қарайды және облыс бойынша жиынтық актіні жасайды және оны комиссия төрағасына бекітуге жібереді (5 жұмыс күні).
4) Комиссия төрағасы облыс бойынша жиынтық актіні бекітеді (3 жұмыс күні).
5) Басқарма қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне есеп шоттарының тізілімін ұсынады (3 жұмыс күні).
Рәсімнің (іс-қимылдардың) кезектілігі осы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
8. Көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды тұлғаларының мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі стандарттың 3-тарауына сәйкес жүзеге асырылады.