Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 июля 2014 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 августа 2014 года № 3617. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года № 287
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 05.10.2015 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области А. К. Утегулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования, но не ранее введения в действие постановления Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2014 года № 607 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
Аким области Н. Ногаев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от "29" июля 2014 года № 203
Регламент государственной услуги
"Выдача лесорубочного и лесного билета"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лесорубочного и лесного билета" (далее – государственная услуга).
Государственная услуга оказывается государственными лесовладельцами (далее – услугодатель) адреса которых указаны в приложений 1 регламента государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета" (далее – Регламент) физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатели) на основании Лесного кодекса Республики Казахстан и стандарта государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 03 июня 2014 года № 607 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (далее - Стандарт).

"Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 203 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 тамызда № 3617 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 287 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 05.10.2015 № 287 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 607 "Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" қаулысы қолданысқа енгізілгеннен кейін, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 шілдедегі № 203
қаулысымен бекітілген
"Ағаш кесу және орман билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі – Регламент) 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша орналасқан мемлекеттік орман иеленушілермен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) Қазақстан Республикасының Орман кодексіне және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 03 маусымдағы № 607 "Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" қаулысымен бекітілген "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказывания государственной услуги выдача лесорубочного и (или) лесного билета в бумажной форме или мотивированный ответ об отказе.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление в произвольной форме.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя в течении двадцати минут с момента поступления документа, указанного в пункте 9 Стандарта (далее - документ) от услугополучателя регистрирует, передает их на рассмотрение руководителю услугодателя;
2) руководитель услугодателя в течении четырех часов рассматривает документ и определяет ответственного исполнителя услугодателя для оказания государственной услуги;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает документ, осуществляет проверку места, указанного в заявлении услугополучателя, готовит лесорубочный и (или) лесной билет либо мотивированный ответ об отказе в течении двух рабочих дней;
4) руководитель услугодателя в течении четырех часов рассматривает и подписывает лесорубочный и (или) лесной билет либо мотивированный ответ об отказе;
5) ответственный исполнитель услугодателя выдает в течении двадцати минут подписанный лесорубочный и (или) лесной билет либо мотивированный ответ об отказе услугополучателю.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принятие у услугополучателя документа и передача руководителю услугодателя;
2) направление документа руководителем услугодателя ответственному исполнителю услугодателя;
3) подготовка ответственным исполнителем услугодателя лесорубочного и (или) лесного билета или мотивированного ответа об отказе;
4) подписание руководителем услугодателя лесорубочного и (или) лесного билета или мотивированного ответа об отказе;
5) выдача результата государственной услуги услугополучателю ответственным исполнителем услугодателя.
3. Описание порядка взаимодействий структурных
подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі - қағаз нысанда ағаш кесу және (немесе) орман билетін немесе бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылдарды) бастауға негіздеме еркін нысандағы өтініш болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар (бұдан әрі – құжат) түскен сәттен бастап жиырма минут ішінде оны тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарауға береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы төрт сағат ішінде құжатты қарайды және мемлекеттік қызметті көрсету үшін көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы екі жұмыс күні ішінде құжатты қарайды, көрсетілетін қызметті алушының өтінішінде көрсетілген жерді тексеруді жүзеге асырады, ағаш кесу және (немесе) орман билетін немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлейді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы төрт сағат ішінде ағаш кесу және (немесе) орман билетін немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қарайды және қол қояды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы жиырма минут ішінде қол қойылған ағаш кесу және (немесе) орман билетін немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты көрсетілетін қызметті алушыға береді.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіздеме болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті алушыдан құжатты қабылдау және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының құжатты көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдауы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының ағаш кесу және (немесе) орман билетін немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлеуі;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының ағаш кесу және (немесе) орман билетіне немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қоюы;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беруі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

7. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (сотрудниками) с указанием длительности процедуры (действия) сопровождается блок-схемой согласно приложению 2 настоящего Регламента.
9. Описание последовательности процедур (действий), структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес – процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 настоящего Регламента.
10. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) их должностных лиц, по вопросам оказания государственной услуги осуществляется в соответствии с разделом 3 Стандарта.
Приложение 1
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача лесорубочного и
лесного билета"
Перечень услугодателей
Наименование услугодателя
Юридический адрес
Контактный телефон
Электронный адрес
График работы
Акжаикское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Западно-
Казахстанская область, Теректинский район, село Акжаик, улица Лесхозная, дом 10
87114391592
leshoz11@mail.ru
Ежедневно с 9.00 часов до 18.30, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней
Бурлинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, село Бурлин, улица Советская, дом 173
87113350745
baur.86-86@mail.ru
Тайпакское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Западно-
Казахстанская область, Акжаикский район, село Тайпак, улица Чапаева, дом 88
87114221465
taipakorman@list.ru
Уральское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Западно-
Казахстанская область, город Уральск, улица Дамбовый тупик, дом 5/1
87112265010
uralsk_lesxoz@mail.ru
Урдинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Западно-
Казахстанская область, Бокейординский район, село Хан ордасы, улица А.Оразбаева, дом 40
871140602230
zko_urda@mail.ru
Чапаевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Западно-
Казахстанская область, Акжаикский район, село Чапаев, улица Есенжанова, дом 113
87113692458
bagdat.taniev@mail.ru
Чингирлауское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Западно-
Казахстанская область, Чингирлауский район, село Шынгырлау, улица С.Датова, дом 110

7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттаудың блок-схемасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс–қимылдары) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес–процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
10. Көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі Стандарттың 3-бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
" Ағаш кесу және орман билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
Регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушілердің тізімі
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Заңды мекенжайы
Байланыс телефоны
Электрондық мекенжайы
Жұмыс кестесі
Ақжайық орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақжайық ауылы, Лесхозная көшесі, 10 үй
87114391592
leshoz11@mail.ru
Күнделікті сағат 9.00 бастап 18.30 дейін, түскі үзіліс уақыты сағат 13.00 ден 14.30 дейін, демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерінен басқа
Бөрлі орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Бөрлі ауылы, Советская көшесі, 173 үй
87113350745
baur.86-86@mail.ru
Тайпақ орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекеме
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, Чапаев көшесі, 88 үй
87114221465
taipakorman@list.ru
Орал орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Дамба тұйығы көшесі, 5/1 үй
87112265010
uralsk_lesxoz@mail.ru
Орда орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекеме
Батыс Қазақстан облысы, Бөкей рдасы ауданы, Хан ордасы ауылы, А.
Оразбаев көшесі, 40 үй
871140602230
zko_urda@mail.ru
Чапаев орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Есежанов көшесі, 113 үй
87113692458
bagdat.taniev@mail.ru
Шыңғырлау орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, С.Датов көшесі, 110 үй

87113733934
chinorman_110@mail.ru
Январцевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Январцево, улица Лесхозная, дом 1
87113195533
yanles@mail.ru
Приложение 2
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача лесорубочного
и лесного билета"
Блок-схема описания последовательности процедур
(действий) между структурными подразделениями
(сотрудниками) с указанием длительности процедуры (действия)
Приложение 3
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача лесорубочного
и лесного билета"
Справочник бизнес – процессов
оказания государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета"

87113733934
chinorman_110@mail.ru
Январцев орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Январцев ауылы, Лесхоз көшесі, 1 үй
87113195533
yanles@mail.ru
" Ағаш кесу және орман билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдердің
(іс-қимылдардың) реттілігін сипаттаудың блок-схемасы
" Ағаш кесу және орман билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
"Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік қызметін көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы