Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 2 сентября 2014 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 октября 2014 года № 3644. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 19 мая 2015 года № 126
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 19.05.2015 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области С. Ж. Шапкенова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области                     Н. Ногаев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 2 сентября 2014 года № 226
Регламент
государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта и
агропромышленного комплекса, прибывшим для
работы и проживания в сельские населенные пункты"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - государственная услуга).
Государственная услуга оказывается районными (города областного значения) уполномоченными органами по развитию сельских территорий (далее - услугодатель) адреса которые указаны в приложение 1 регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее – регламент) на основании стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 80 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Стандарт).

"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру,әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентiн бекiту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 226 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қазанда № 3644 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 126 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 19.05.2015 № 126 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентi бекiтілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары С. Ж. Шапкеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                      Н. Ноғаев
2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 226
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және
тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру,
әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және
агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк
қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет
регламентi
1. Жалпы ережелер
1. "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет (бұдан әрi – мемлекеттiк көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі - регламент) 1-қосымшасында мекенжайлары көрсетілген ауылдық аумақтарды дамыту жөніндегі аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) уәкілетті органдармен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 12 ақпандағы № 80 "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартын бекiту туралы" қаулысымен бекітілген "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрi – Стандарт) негiзiнде көрсетіледі.

2. Государственная услуга оказывается бесплатно специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты (далее – услугополучатель).
3. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
4. Результатом государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги (далее – мотивированный ответ об отказе).
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (сотрудников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является наличие заявления, по форме согласно приложению 2 Стандарта и предоставление документов предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием, регистрацию заявления и документов, сверку подлинников и копий и выдает расписку услугополучателю в течение 15 минут;
2) руководитель услугодателя накладывает резолюцию, отправляет документы ответственному исполнителю услугодателя в течение 1 рабочего дня;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет достоверность предоставленных документов, производит расчеты потребности финансовых средств и направляет в постоянно действующую комиссию (далее – Комиссия) в течение 4 календарных дней;
4) комиссия рассматривает предоставленные документы и рекомендует акимату района о предоставлении услугополучателю мер социальной поддержки, либо мотивированного ответа об отказе:
в случае отрицательного решения Комиссии ответственный исполнитель услугодателя выдает услугополучателю мотивированный ответ об отказе;
в случае положительного решения Комиссии ответственный исполнитель услугодателя разрабатывает, согласовывает и вносит проект постановления акимата о предоставлении услугополучателю мер социальной поддержки в течение 10 календарных дней с момента поступления рекомендации Комиссии;
5) акимат района принимает постановление о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в течение 10 календарных дней с момента поступления рекомендации Комиссии;
6) услугодатель, услугополучатель и поверенный (агент) заключают соглашение о предоставлении мер социальной поддержки (далее - Соглашение), согласно приложению 1 Стандарта в течение 7 календарных дней после принятия постановления;

2. Мемлекеттік қызмет ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
3. Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз түрінде.
4. Мемлекеттiк көрсетілетін қызметтің нәтижесi көтерме жәрдемақы және бюджеттiк кредит түрiндегi әлеуметтiк қолдау шаралары немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап (бұдан әрі – бас тарту туралы дәлелді жауап) болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді бастау үшін негіздеме Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініштің болуы және Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсыну болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 15 минут ішінде өтініш пен құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, түпнұсқалары мен көшірмелерін салыстырады және көрсетілетін қызметті алушыға қолхат береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұрыштама қояды, құжаттарды 1 жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың дұрыстығын тексереді, ақшалай қаражаттың қажеттілігін есептеуді жүргізеді және 4 күнтізбелік күн ішінде тұрақты әрекет ететін комиссияға (бұдан әрі – Комиссия) жібереді;
4) Комиссия ұсынылған құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы аудан әкімдігіне ұсыныс жасайды немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты береді:
Комиссия теріс шешім қабылдаған жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыға бас тарту туралы дәлелді жауапты береді;
Комиссия оң шешім қабылдаған жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы Комиссияның ұсынымдары түскен сәттен бастап 10 күнтізбелік күн ішінде көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы әкімдіктің қаулысы жобасын әзірлейді, келіседі және енгізеді;
5) аудан әкімдігі Комиссияның ұсынымдары түскен сәттен бастап 10 күнтізбелік күн ішінде көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулыны қабылдайды;
6) көрсетілетін қызметті беруші, көрсетілетін қызметті алушы және сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) қаулы қабылданған кейін 7 күнтізбелік күн ішінде Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы келісім (бұдан әрі – Келісім) жасайды;

7) услугодатель перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета услугополучателя в течение 7 календарных дней;
8) поверенный (агент) предоставляет услугополучателю бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья в течение 30 рабочих дней в порядке определенные с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры:
1) прием, регистрация заявления и документов, сверка подлинников и копий документов услугополучателя, выдача расписки;
2) накладывание резолюции и направление ответственному исполнителю услугодателя;
3) проверка достоверности предоставленных документов, расчет потребности финансовых средств и направление на Комиссию;
4) рассмотрение представленных документов и рекомендация акимату района о предоставлении мер социальной поддержки, либо мотивированный ответ об отказе;
5) принятие постановления акимата района о предоставлении мер социальной поддержки, либо мотивированный ответ об отказе;
6) заключение Соглашения;
7) перечисление суммы подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета услугополучателя;
8) предоставление кредита на приобретение или строительство жилья.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (сотрудников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) Комиссия;
5) акимат района;
6) поверенный (агент).
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (сотрудниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается блок-схемой согласно приложению 2 регламента государственной услуги.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 настоящего регламента.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными
услугодателями, а также порядка использования
информационных систем в процессе
оказания государственной услуги

7) көрсетілетін қызметті беруші 7 күнтізбелік күн ішінде көрсетілетін қызметті алушының жеке есеп шоттарына көтерме жәрдемақы сомасын аударады;
8) сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінде белгіленген тәртіп бойынша 30 жұмыс күні ішінде тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға берілетін кредитті көрсетілетін қызметті алушыға ұсынады.
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіздеме болатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) өтініштер мен құжаттарды қабылдау, тіркеу, көрсетілетін қызметті алушының құжаттарының түпнұсқалары мен көшірмелерін салыстыру, қолхат беру;
2) бұрыштама қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдау;
3) ұсынылған құжаттардың дұрыстығын тексеру, ақшалай қаражатың қажеттілігін есептеу және Комиссияға жолдау;
4) ұсынылған құжаттарды қарау және аудан әкімдігіне әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы ұсыныс жасау немесе бас тарту туралы дәлелді жауап беру;
5) аудан әкімдігінің әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулысын қабылдау немесе бас тарту туралы дәлелді жауап беру;
6) Келісім жасасу;
7) көрсетілетін қызметті алушының жеке есеп шоттарына көтерме жәрдемақы сомасын аудару;
8) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға кредитті ұсыну.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық-бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) Комиссия;
5) аудан әкімдігі;
4) сенім білдірілген өкіл (агент).
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) мен өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа
қызмет көрсету орталығымен және (немесе)
өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен
өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау

11. Взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрено.
12. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя, центра обслуживания населения и (или) их сотрудников по вопросам оказания государственных услуг осуществляется в соответствии с разделом 3 стандарта.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление мер социальной
поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и агропромышленного
комплекса, прибывшим для работы и
проживания в сельские
населенные пункты"
Перечень уполномоченных органов
по предоставлению мер социальной
поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и агропромышленного комплекса,
прибывшим для работы и проживания в
сельские населенные пункты
Услугодатель
Юридический адрес
Номер
телефона
1
Государственное учреждение "Отдел экономики и
финансов Акжаикского района
Акжаиский район,
село Чапаево, улица Конаева, дом 70 www.akzhaik-bko.gov.
kz
8 (71136)91191
2
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Бокейординского района"
Бокейординский район,
село Сайхин, улица Таира Жарокова, дом 31 www.bokeyorda-bko.gov.
kz
8 (71140)21210
3
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Бурлинского района"
Бурлинский район,
город Аксай, улица Советская, дом 99 www. aksai-bko.gov.kz
8 (71133)20760
4
Государственное учреждение "Жангалинский районный отдел экономики и финансов"
Жангалинский район,
село Жангала, улица Халыктар Достыгы, дом 44 www.zhanakala-bko.gov.
kz
8 (71141)21869
5
Государственное учреждение "Жанибекский районный отдел экономики и финансов"
Жанибекский район,
село Жанибек,улица Г. Караша, дом 63 www.zhanibek-bko.gov.
kz
8 (71135)21343
6
Государственное учреждение "Зеленовский районный отдел экономики и финансов"
Зеленовский район,
село Переметное, улица Гагарина, дом 139
www.zelenov-bko.gov.
kz
8 (71130)23394
7
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Казталовского района"
Казталовский район,
село Казталовка, улица Шарафутдинова, дом 2 www.kaztalov-bko.gov.
kz
8 (71144)31444
8
Государственное учреждение "Каратобинский районный отдел экономики и финансов"
Каратобинский район,
село Каратобе, улица Мухита, дом 2а www.karatobe-bko.gov.
kz
8 (71145)31132
9
Государственное учреждение "Сырымский районный отдел экономики и финансов"
Сырымский район, село Жымпиты, улица Казахстанская, дом 8 www.syrym-bko.gov.kz

11. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібі көзделмеген.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының, халыққа қызмет көрсету орталығының және (немесе) олардың қызметкерлерінің шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану стандарттың 3-бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс
істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, бiлiм беру,
әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет,
спорт және агроөнеркәсіптік
кешен мамандарына әлеуметтiк
қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентiне
1-қосымша
Ауылдық елдi мекендерге жұмыс істеуге және
тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру,
әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет,
спорт және агроөнеркәсіптік кешен
мамандарына әлеуметтiк қолдау
шараларын ұсыну бойынша уәкілетті
органдардың тізбесі
Көрсетілетін қызметті беруші
Заңды мекенжайы
Телефон нөмірі
1
"Ақжайық ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақжайық ауданы,
Чапаев ауылы, Қонаев көшесі, 70 үй www.akzhaik-bko.
gov.kz
8 (71136)91191
2
"Бөкей ордасы ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бөкей ордасы ауданы,
Сайқын ауылы, Т. Жароков көшесі, 31үй www.bokeyorda-bko.
gov.kz
8 (71140)21210
3
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесі, 99 үй www.aksai-bko.
gov.kz
8 (71133)20760
4
"Жаңақала аудандық экономика және қаржы бөлімі" Мемлекеттік мекеме
Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар Достығы көшесі, 44 үй www.zhanakala-bko.
gov.kz
8 (71141)21869
5
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекеме
Жәнібек ауданы,Жәнібек ауылы, Ғ.Қараш көшесі, 63 үй www.zhanibek-bko.
gov.kz
8 (71135)21343
6
"Зеленов ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Зеленов ауданы,
Переметный ауылы, Гагарин көшесі,139 үй www.zelenov-bko.
gov.kz
8 (71130)23394
7
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Казталов ауданы, Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесі, 2 үй www.kaztalov-bko.
gov.kz
8 (71144)31444
8
"Қаратөбе аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Мухит көшесі, 2а үй www.karatobe-bko.
gov.kz
8 (71145)31132
9
"Сырым аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекеме
Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Казахстан көшесі, 8 үй www.syrym-bko.
gov.kz

8 (71134)31171
10
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Таскалинского района"
Таскалинский район,
село Таскала, улица Абая, дом 23 www.taskala-bko.gov.
kz
8 (71139)21178
11
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Теректинского района"
Теректинский район,
село Федоровка, улица Юбилейная, дом 20 www.terekta-bko.gov.
kz
8 (71132)21147
12
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Чингирлауского района"
Чингирлауский район,
село Чингирлау, улица Клышева, дом 18 www.chingirlau-bko.gov.kz
8 (71137)34428
Приложение 2
к регламенту
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление мер социальной
поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и агропромышленного
комплекса, прибывшим для работы и
проживания в сельские
населенные пункты"
Блок-схема
описания последовательности процедур
(действий) между структурными подразделениями
(сотрудниками) услугодателя с указанием
длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 3
к регламенту
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление мер социальной
поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и агропромышленного
комплекса, прибывшим для работы и
проживания в сельские
населенные пункты"
Справочник
бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Предоставление мер
социальной поддержки специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, спорта и
агропромышленного комплекса, прибывшим
для работы и проживания в сельские
населенные пункты"

8 (71134)31171
10
"Тасқала ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Тасқала ауданы,
Тасқала ауылы, Абай көшесі, 23 үй www.taskala-bko.
gov.kz
8 (71139)21178
11
"Теректі ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Теректі ауданы,
Федоровка ауылы, Юбилейная көшесі,18 үй www.terekta-bko.
gov.kz
8 (71132)21147
12
"Шыңғырлау ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шыңғырлау ауданы,
Шыңғырлау ауылы, Клышева көшесі,18 үй www.chingirlau-bko.
gov.kz
8 (71137)34428
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс
істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, бiлiм беру,
әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет,
спорт және агроөнеркәсіптік
кешен мамандарына әлеуметтiк
қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентiне
2-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын
көрсете отырып, көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелері қызметкерлері)
арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың)
реттілігін сипаттаудың
блок-схемасы
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс
істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, бiлiм беру,
әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет,
спорт және агроөнеркәсіптік
кешен мамандарына әлеуметтiк
қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентiне
3-қосымша
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және
тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және
агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік
қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің
анықтамалығы