О наименовании безымянных улиц некоторых микрорайонов поселка Зачаганск города Уральска
Решение акима поселка Зачаганск города Уральска Западно-Казахстанской области от 17 сентября 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 октября 2014 года № 3655
В соответствии с Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения поселка Зачаганск и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии аким поселка РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам некоторых микрорайонов поселка Зачаганск города Уральска следующие наименования:
1) по микрорайону «Арман»:
№ 1Б -улица Төлеген Иманғазиев;
№ 22 - улица Әлімхан Ермеков;
№ 24 - улица Қаныш Сәтбаев;
№ 26 - улица Дәулетше Күсепқалиев;
№ 5Г - улица Есенғали Қасаболатов;
№ 16А - улица Жүсіпбек Аймауытов;
2) по микрорайону «Кең дала»:
№ 24 - улица Муса Жалел;
№ 2 - улица Жиренше шешен;
№ 2А - улица Алау;
№ 2Б - улица Ұшқын;
№ 4 - улица Мәшһүр Жүсіп Көпеев;
3) по микрорайону «Сарытау»:
№ 1 - улица Сұлтан Бейбарыс;
№ 2 - улица Балуан Шолақ;
№ 3 - улица Күлтегін;
№ 4 - улица Жиенбет жырау;
№ 5 - улица Қажымұқан;
№ 6 - улица Ұзақ күйші;
№ 7 - улица Кенесары Қасымұлы;
№ 8 - улица Мәмен;
№ 9 - улица Қали Жантілеуов;
№ 10 - улица Шалкиіз жырау;
№ 12 - улица Сыпыра жырау;
№ 14 - улица Тәттімбет;
№ 16 - улица Қазанғап;
№ 18 - улица Біржан сал;
№ 20 - улица Ақын Сара;
№ 22 - улица Зейнолла Қабдолов;
№ 24 - улица Жұмекен Нәжімеденов;
№ 26 - улица Оқап Қабиғожин;
№ 28 - улица Асқар Шайхиев;
№ 30 - улица Әл-Фараби;
№ 32 - улица Еңсеп Досқалиев;
№ 36 - улица Жоламан батыр;
4) по микрорайону «Болашақ»:
№ 1 - улица Наурызбай батыр;
№ 2 - улица Төлеген Айбергенов;
№ 3 - улица Мұстафа Өзтүрік;
№ 4 - улица Жүсіп Баласұғын;
№ 5 - улица Берқайыр Аманшин;
5) по микрорайону «Балауса»:
№ 1 - улица Есет батыр;
№ 2 - улица Шоқан Уәлиханов;
№ 3 - улица Санжар Асфендияров;
№ 4 - улица Жалаңтөс батыр;
№ 5 - улица Бижан Жанқадамов;
№ 6 - улица Алпысбай Қалменов;
№ 8 - улица Рақымжан Қошқарбаев;
№ 9 - улица Салық Бабажанов;
№ 11 - улица Жұмыр-Қылыш;
№ 12 - улица Шолан батыр;
№ 13 - улица Әміре Қашаубаев;
№ 14 - улица Кәрім Жәленов;
№ 15 - улица Нұғыман Залиев;
6) по микрорайону «Жақсы ауыл»:
№ 1 - улица Елеусін Бұйрин;
№ 5 - улица Ғабдолғазиз Мұсағалиев.
2. Заместителю акима поселка Зачаганск (Бекжанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.

Орал қаласы Зачаган кентінің Кейбір шағын аудандарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Зачаганск кенті әкімінің 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қазанда № 3655 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Зачаган кенті халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде кент әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қаласы Зачаган кентінің кейбір шағын аудандарының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) "Арман" шағын ауданы бойынша:
№ 1Б - Төлеген Иманғазиев көшесі;
№ 22 - Әлімхан Ермеков көшесі;
№ 24 - Қаныш Сәтбаев көшесі;
№ 26 - Дәулетше Күсепқалиев көшесі;
№ 5Г - Есенғали Қасаболатов көшесі;
№ 16А - Жүсіпбек Аймауытов көшесі;
2) "Кеңдала" шағын ауданы бойынша:
№ 24 - Муса Жалел көшесі;
№ 2 - Жиренше шешен көшесі;
№ 2А – Алау көшесі;
№ 2Б – Ұшқын көшесі;
№ 4 - Мәшһүр Жүсіп Көпеев көшесі;
3) "Сарытау" шағын ауданы бойынша:
№ 1 - Сұлтан Бейбарыс көшесі;
№ 2 - Балуан Шолақ көшесі;
№ 3 – Күлтегін көшесі;
№ 4 - Жиенбет жырау көшесі;
№ 5 - Қажымұқан көшесі;
№ 6 - Ұзақ күйші көшесі;
№ 7 - Кенесары Қасымұлы көшесі;
№ 8 – Мәмен көшесі;
№ 9 - Қали Жантілеуов көшесі;
№ 10 - Шалкиіз жырау көшесі;
№ 12 – Сыпыра жырау көшесі;
№ 14 - Тәттімбет көшесі;
№ 16 – Қазанғап көшесі;
№ 18 - Біржан сал көшесі;
№ 20 - Ақын Сара көшесі;
№ 22 - Зейнолла Қабдолов көшесі;
№ 24 - Жұмекен Нәжімеденов көшесі;
№ 26 - Оқап Қабиғожин көшесі;
№ 28 - Асқар Шайхиев көшесі;
№ 30 - Әл-Фараби көшесі;
№ 32 - Еңсеп Досқалиев көшесі;
№ 36 - Жоламан батыр көшесі;
4) "Болашақ" шағын ауданы бойынша:
№ 1 - Наурызбай батыр көшесі;
№ 2 - Төлеген Айбергенов көшесі;
№ 3 - Мұстафа Өзтүрік көшесі;
№ 4 - Жүсіп Баласұғын көшесі;
№ 5 - Берқайыр Аманшин көшесі;
5) "Балауса" шағын ауданы бойынша:
№ 1 - Есет батыр көшесі;
№ 2 - Шоқан Уәлиханов көшесі;
№ 3 - Санжар Асфендияров көшесі;
№ 4 - Жалаңтөс батыр көшесі;
№ 5 - Бижан Жанқадамов көшесі;
№ 6 - Алпысбай Қалменов көшесі;
№ 8 - Рақымжан Қошқарбаев көшесі;
№ 9 - Салық Бабажанов көшесі;
№ 11 - Жұмыр-Қылыш көшесі;
№ 12 - Шолан батыр көшесі;
№ 13 - Әміре Қашаубаев көшесі;
№ 14 - Кәрім Жәленов көшесі;
№ 15 - Нұғыман Залиев көшесі;
6) "Жақсы ауыл" шағын ауданы бойынша:
№ 1 - Елеусін Бұйрин көшесі;
№ 5 - Ғабдолғазиз Мұсағалиев көшесі.
2. Зачаган кенті әкімінің орынбасары (А. Бекжанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық–құқықтың жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Бекжанова А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка
К. Байгаржанов

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау кент әкімінің орынбасары А. Бекжановқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі К. Байгаржанов