Об образовании избирательных участков на территории Акжаикского района
Решение акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 марта 2014 года № 3441. Утратило силу решением акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 27 ноября 2018 года № 21
Сноска. Утратило силу решением акима Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 27.11.2018 № 21 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Акжаикской районной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Акжаикского района согласно приложению.
2. Оповестить избирателей о границах избирательных участков через средства массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Т. С. Шиниязова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима района
А. Абугалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
избирательной комиссии
Акжаикского района
_____________Бакманов Сериккали Мухтарович
26.02.2014 г.
Приложение
к решению
акима Акжаикского района
от 26 февраля 2014 года № 5
Избирательные участки
на территории Акжаикского района
Сноска. Приложение - в редакции решения аикма Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 10.07.2015 № 12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Избирательный участок № 1
Местонахождение: село Аксуат, дом культуры, улица Октябрь, дом 25, контактный телефон 51-8-50.
Границы: село Аксуат и зимовья относящиеся к селу Аксуат.
Избирательный участок № 2
Местонахождение: село Акбулак, коммунальное государственное учреждение "Каленовская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, дом 17, контактный телефон 51-8-29.
Границы: село Акбулак и зимовья относящиеся к селу Акбулак.
Избирательный участок № 3
Местонахождение: село Бударино, дом культуры, улица имени С. Супалдьярова, дом 3У, контактный телефон 97-7-05.
Границы: село Бударино и зимовья относящиеся к селу Бударино.
Избирательный участок № 4
Местонахождение: село Коловертное, коммунальное государственное учреждение "Коловертинская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Школьная, дом 2, контактный телефон 50-7-46.
Границы: село Коловертное и зимовья относящиеся к селу Коловертное.
Избирательный участок № 5

Ақжайық ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда № 3441 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімінің 27.11.2018 № 21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабына сәйкес, Ақжайық аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Сайлау учаскелерінің шекаралары туралы сайлаушыларды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарландырсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. С. Шиниязовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
А. Абуғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақжайық аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
_____________Бакманов Серікқали Мұхтарұлы
26.02.2014 ж.
Ақжайық ауданы әкімінің
2014 жылғы 26 ақпандағы № 5
шешіміне
қосымша
Ақжайық ауданы аумағында
сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық әкімінің 10.07.2015 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 1 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсуат ауылы, мәдениет үйі, Октябрь көшесі, 25 үй, байланыс телефоны 51-8-50.
Шекарасы: Ақсуат ауылы және Ақсуат ауылына қарасты қыстақтар.
№ 2 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақбұлақ ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Каленый бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 17 үй, байланыс телефоны 51-8-29.
Шекарасы: Ақбұлақ ауылы және Ақбұлақ ауылына қарасты қыстақтар.
№ 3 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бударин ауылы, мәдениет үйі, С. Сұпалдьяров көшесі, 3у үй, байланыс телефоны 97-7-05.
Шекарасы: Бударин ауылы және Бударин ауылына қарасты қыстақтар.
№ 4 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Коловертное ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Коловертной бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Школьная көшесі, 2 үй, байланыс телефоны 50-7-46.
Шекарасы: Коловертное ауылы және Коловертное ауылына қарасты қыстақтар.
№ 5 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Самал, коммунальное государственное учреждение "Самалская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Школьная, дом 1, контактный телефон 50-7-39.
Границы: село Самал и зимовья относящиеся к селу Самал.
Избирательный участок № 6
Местонахождение: село Жамбыл, дом культуры, улица Жагалау, дом 5, контактный телефон 50-5-52.
Границы: село Жамбыл и зимовья относящиеся к селу Жамбыл.
Избирательный участок № 7
Местонахождение: село Битик, коммунальное государственное учреждение "Битикская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Мектеп, дом 1, контактный телефон 93-2-06.
Границы: село Битик и зимовья относящиеся к селу Битик.
Избирательный участок № 8
Местонахождение: село Уштубе, коммунальное государственное учреждение "Болдыревская основная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, дом 1, контактный телефон 20-3-21.
Границы: село Уштубе и зимовья относящиеся к селу Уштубе.
Избирательный участок № 9
Местонахождение: село Алгабас, коммунальное государственное учреждение "Алгабасская средняя общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Е. Оракбаева, дом 74, контактный телефон 93-3-85.
Границы: села Алгабас, Бесоба и зимовья относящиеся к селам Алгабас, Бесоба.
Избирательный участок № 10
Местонахождение: село Карагай, сельская библиотека, улица Атамекен, дом 1, контактный телефон 50-8-21.
Границы: село Карагай и зимовья относящиеся к селу Карагай.
Избирательный участок № 11
Местонахождение: село Тегисжол, коммунальное государственное учреждение "Тегисжолская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, дом 17, контактный телефон 20-3-31.
Границы: село Тегисжол и зимовья относящиеся к селу Тегисжол.
Избирательный участок № 12
Местонахождение: село Жанажол, коммунальное государственное учреждение "Жанажолская основная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица К. Орашева, дом 58, контактный телефон 20-3-10.
Границы: село Жанажол и зимовья относящиеся к селу Жанажол.
Избирательный участок № 14
Местонахождение: село Тоган, коммунальное государственное учреждение "Тоганская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, дом 33, контактный телефон 50-7-74.
Границы: село Тоган и зимовья относящиеся к селу Тоган.
Избирательный участок № 15

Орналасқан жері: Самал ауылы, Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Самал бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Школьная көшесі, 1 үй, байланыс телефоны 50-7-39.
Шекарасы: Самал ауылы және Самал ауылына қарасты қыстақтар.
№ 6 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жамбыл ауылы, мәдениет үйі, Жағалау көшесі, 5 үй, байланыс телефоны 50-5-52.
Шекарасы: Жамбыл ауылы және Жамбыл ауылына қарасты қыстақтар.
№ 7 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бітік ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Бітік бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мектеп көшесі, 1 үй, байланыс телефоны 93-2-06.
Шекарасы: Бітік ауылы және Бітік ауылына қарасты қыстақтар.
№ 8 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үштөбе ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Болдырев негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәңгілік ел көшесі, 58 үй, байланыс телефоны 20-3-21.
Шекарасы: Үштөбе ауылы және Үштөбе ауылына қарасты қыстақтар.
№ 9 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алғабас ауылы, Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Алғабас орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е. Орақбаев көшесі, 74 үй, байланыс телефоны 93-3-85.
Шекарасы: Алғабас, Бесоба ауылдары және Алғабас, Бесоба ауылдарына қарасты қыстақтар.
№ 10 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарағай ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Қарағай бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Атамекен көшесі, 1 үй, байланыс телефоны 50-8-21.
Шекарасы: Қарағай ауылы және Қарағай ауылына қарасты қыстақтар.
№ 11 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тегісжол ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Тегісжол бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 17 үй, байланыс телефоны 20-3-31.
Шекарасы: Тегісжол ауылы және Тегісжол ауылына қарасты қыстақтар.
№ 12 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңажол ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Жаңажол негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К. Орашев көшесі, 58 үй, байланыс телефоны 20-3-10.
Шекарасы: Жаңажол ауылы және Жаңажол ауылына қарасты қыстақтар.
№ 14 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тоған ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Тоған бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ынтымақ көшесі, 33 үй, байланыс телефоны 50-7-74.
Шекарасы: Тоған ауылы және Тоған ауылына қарасты қыстақтар.
№ 15 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Жанабулак, коммунальное государственное учреждение "Жанабулакская средняя общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Абатов, дом 25, контактный телефон 96-6-12.
Границы: села Жанабулак, Косшыгыр и зимовья относящиеся к селам Жанабулак, Косшыгыр.
Избирательный участок № 16
Местонахождение: село Лбищенское, дом культуры, улица Д. Конаева, дом 23.
Границы: село Лбищенское и зимовья относящиеся к селу Лбищенское.
Избирательный участок № 17
Местонахождение: село Кабыл, сельский клуб, улица А. Коразбаева, дом 7А.
Границы: село Кабыл и зимовья относящиеся к селу Кабыл.
Избирательный участок № 18
Местонахождение: село Битилеу, коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа имени И. Тайманова" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Битилеу, дом 2, контактный телефон 50-5-51.
Границы: село Битилеу и зимовья относящиеся к селу Битилеу.
Избирательный участок № 19
Местонахождение: село Тинали, коммунальное государственное учреждение "Тналиевская основная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Тнали, дом 6, контактный телефон 51-3-40.
Границы: село Тинали и зимовья относящиеся к селу Тинали.
Избирательный участок № 20
Местонахождение: село Мергенево, коммунальное государственное учреждение "Мергеневская средняя общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Ауезова, дом 33, контактный телефон 51-1-52.
Границы: село Мергенево и зимовья относящиеся к селу Мергенево.
Избирательный участок № 21
Местонахождение: село Мойылды, сельский клуб, улица Казахстанская, дом 24, контактный телефон 50-1-24.
Границы: село Мойылды и зимовья относящиеся к селу Мойылды.
Избирательный участок № 22
Местонахождение: село Жолап, сельская библиотека, улица 1У, дом 13У, контактный телефон 50-0-68.
Границы: село Жолап и зимовья относящиеся к селу Жолап.
Избирательный участок № 23
Местонахождение: село Первомай, коммунальное государственное учреждение "Битикская средняя общеобразовательная школа-детсад" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области", улица Т. Бокина, дом 2, контактный телефон 93-1-49.
Границы: село Первомай и зимовья относящиеся к селу Первомай.
Избирательный участок № 24
Местонахождение: село Чапаево, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области", улица Ленина, дом 52, контактный телефон 91-3-31.
Границы: дома по улице Республики, по улице Набережная, по улице Исатай, по улице Фурманова, по улице Ленина, по улице Есенжанова № 7-53, № 2-48, по улице Исаева № 1-87, № 2-96, по улице Кунаева № 5-57, № 16-56, по улице Абулхаир хана, по улице Щурихина, по улице Уркена, по улице Акжол, по улице Астана и Нефте база, лесной массив.
Избирательный участок № 25

Орналасқан жері: Жаңабұлақ ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Жаңабұлақ орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абатов көшесі, 25 үй, байланыс телефоны 96-6-12.
Шекарасы: Жаңабұлақ, Қосшығыр ауылдары және Жаңабұлақ, Қосшығыр ауылдарына қарасты қыстақтар.
№ 16 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ілбішін ауылы, мәдениет үйі, Д. Конаев көшесі, 23 үй.
Шекарасы: Ілбішін ауылы және Ілбішін ауылына қарасты қыстақтар.
№ 17 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қабыл ауылы, ауылдық клуб, А. Қоразбаев көшесі, 7А үй.
Шекарасы: Қабыл ауылы және Қабыл ауылына қарасты қыстақтар.
№ 18 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Битілеу ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "И. Тайманов атындағы негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Битілеу көшесі, 2 үй, байланыс телефоны 50-5-51.
Шекарасы: Битілеу ауылы және Битілеу ауылына қарасты қыстақтар.
№ 19 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тінәлі ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Тінәлі негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тінәлиев көшесі, 6 үй, байланыс телефоны 51-3-40.
Шекарасы: Тінәлі ауылы және Тінәлі ауылына қарасты қыстақтар.
№ 20 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мерген ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Мерген орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ауезов көшесі, 33 үй, байланыс телефоны 51-1-52.
Шекарасы: Мерген ауылы және Мерген ауылына қарасты қыстақтар.
№ 21 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мойылды ауылы, ауылдық клуб, Қазақстан көшесі, 24 үй, байланыс телефоны 50-1-24.
Шекарасы: Мойылды ауылы және Мойылды ауылына қарасты қыстақтар.
№ 22 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жолап ауылы, кітапхана, 1У көшесі, 13У үй, байланыс телефоны 50-0-68.
Шекарасы: Жолап ауылы және Жолап ауылына қарасты қыстақтар.
№ 23 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Первомай ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Бітік орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т.Бокина көшесі, 2 үй, байланыс телефоны 93-1-49.
Шекарасы: Первомай ауылы және Первомай ауылына қарасты қыстақтар.
№ 24 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Чапаев ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "№ 1 орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ленина көшесі, 52 үй, байланыс телефоны 91-3-31.
Шекарасы: Республика көшесінің, Набережная көшесінің, Исатай көшесінің, Фурманов көшесінің, Ленин көшесінің, Есенжанов көшесінің, Исаев көшесінің № 1-87, № 2-96, Қонаев көшесінің № 5-57, № 16-56, Әбілқайыр хан көшесінің, Щурихин көшесінің, Өркен көшесінің, Ақжол көшесінің, Астана көшесінің үйлері және Мұнай базасы аумағы, орман алабы.
№ 25 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Чапаево, государственное коммунальное казенное предприятия "Акжаикский районный центр досуга" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района", улица Казахстанская, дом 55, контактный телефон 92-1-40.
Границы: дома по улице Казахстанская, по улице Мендалиева, по улице Исаева № 95-111, № 102-150, по улице Есенжанова № 55-131, № 50-92, по улице Кунаева № 61-71, по улице Кенеева, по улице Майданова, по улице Тлеулина, по улице Строителей, по улице Достык, по улице Панфилова, по улице Ынтымак, по улице Евразия, по улице Бейбитшилик, по улице Сарайшык, по улице Бирлик, по улице Арман, по улице Болашак, по улице Тауелсиздик.
Избирательный участок № 26
Местонахождение: село Чапаево, государственное коммунальное казенное предприятие "Акжаикский аграрно-технический колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области, улица Х. Есенжанова, дом 127, контактный телефон 91-9-33.
Границы: дома по улице Есенжанова № 94-122, по улице Исаева № 152-156, по улице Д. Кунаева № 75-79, № 76-78, 83, 91, 95, 97, по улице Д. Нурпейсовой, по улице Абая, по улице Айтеке би, по улице Курмангазы, по улице М. Маметовой, по улице Абдолова, по улице Айтиева, по улице Махамбета, по улице Уракбаева, по улице Сейфуллина, по улице Гагарина, по улице Сырым батыра, по улице Братская, по улице Ихсанова, по улице Акжаикский переулок, по улице Костанбаева, по улице Утепбаева, по улице Кирпичный завод, по улице Таукалакова, по улице Акбидай, № 37 улица и туберкулезная больница.
Избирательный участок № 27
Местонахождение: село Жаик, дом культуры, улица Ортаев, дом 19А, контактный телефон 50-1-00.
Границы: село Жаик и зимовья относящиеся к селу Жаик.
Избирательный участок № 28
Местонахождение: село Шабдаржап, коммунальное государственное учреждение "Харькинская средняя общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования, улица К. Мухамбетова, дом 140-141, контактный телефон 52-2-81.
Границы: село Шабдаржап и зимовья относящиеся к селу Шабдаржап.
Избирательный участок № 29
Местонахождение: село Томпак, коммунальное государственное учреждение "Красноярская основная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, дом 29, контактный телефон 52-1-79.
Границы: село Томпак и зимовки относящиеся к селу Томпак.
Избирательный участок № 30
Местонахождение: село Тайпак, коммунальное государственное учреждение "Красноярская средняя общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Д. Жауынбаева, дом 11, контактный телефон 21-5-70.

Орналасқан жері: Чапаев ауылы, "Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны, Қазақстан көшесі, 55 үй, байланыс телефоны 92-1-40.
Шекарасы: Қазақстан көшесінің, Меңдалиев көшесінің, Исаев көшесінің № 95-111, № 102-150, Есенжанов көшесінің № 55-131, № 50-92, Қонаев көшесінің № 61-71, Кенеев көшесінің, Майданов көшесінің, Тлеулин көшесінің, Құрылысшылар көшесінің, Достық көшесінің, Панфилов көшесінің, Ынтымақ көшесінің, Еуразия көшесінің, Бейбітшілік көшесінің, Сарайшық көшесінің, Бірлік көшесінің, Арман көшесінің, Болашақ көшесінің, Тәуелсіздік көшесінің үйлері.
№ 26 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Чапаев ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Ақжайық аграрлық техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Х. Есенжанов көшесі, 127 үй, байланыс телефоны 91-9-33.
Шекарасы: Есенжанов көшесінің № 94-122, Исаев көшесінің №152-156, Қонаев көшесінің № 75-79, № 83-91, № 95-97, № 76-78 нөмерлі үйлер, Нұрпейісова көшесінің, Абай көшесінің, Айтеке би көшесінің, Құрманғазы көшесінің, Маметова көшесінің, Абдолов көшесінің, Айтиев көшесінің, Махамбет көшесінің, Орақбаев көшесінің, Сейфуллин көшесінің, Гагарин көшесінің, Сырым батыр көшесінің, Братская көшесінің, Ихсанов көшесінің, Ақжайық тұйық көшесінің, Қостанбаев көшесінің, Өтепбаев көшесінің, Кірпіш зауыты көшесінің, Тауқалақов көшесінің, Ақбидай көшесінің, №37 көшесінің үйлері және өкпе ауруханасы.
№ 27 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жайық ауылы, мәдениет үйі, Ортаев көшесі, 19А үй, байланыс телефоны 50-1-00.
Шекарасы: Жайық ауылы және Жайық ауылына қарасты қыстақтар.
№ 28 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шабдаржап ауылы, Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Харькин орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ. Мухамбетов көшесі, 140-141 үй, байланыс телефоны 52-2-81.
Шекарасы: Шабдаржап ауылы және Шабдаржап ауылына қарасты қыстақтар.
№ 29 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Томпақ ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Краснояр негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 29 үй, байланыс телефоны 52-1-79.
Шекарасы: Томпақ ауылы және Томпақ ауылына қарасты қыстақтар.
№ 30 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тайпақ ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д. Жауынбаев көшесі, 11 үй, байланыс телефоны 21-5-70.

Границы: дома по улице Т. Масина № 43-81, № 26-112, по улице Чапаева № 75-113, № 48-86, по улице Ленина № 57-61, № 38 дом, 1 квартира-56, по улице Гагарина № 37, № 38-46, по улице И. Тайманова № 2-36, по улице Махамбета № 43, № 26-32, по улице Курмангазы № 5-55, № 2-46, по улице 40 лет Победы № 1-9, по улице Жумалиева № 1-27, по улице Октябрьская № 1-15, № 2-10, по улице Аубакирова № 2-16, по улице Орталык № 1-19, № 2-24, по улице Жауымбаева № 1-17, № 2-12, по улице Кашкенова № 1-9, № 2-14, по улице Ауезова № 1-13, № 4-10, по улице Жайык № 1-11, № 2-12 и зимовья относящиеся к селу Тайпак.
Избирательный участок № 31
Местонахождение: село Тайпак, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени К. Байсыкова" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Шемякина, дом 6, контактный телефон 21-2-18.
Границы: дома по улице Т. Масина № 1-9, № 8-12, по улице Чапаева № 1-73, № 2-46, по улице Ленина № 1-15, № 2-38, по улице Гагарина № 3-33, № 2-34, по улице Бейбитшилик 1-15, № 2-18, по улице И. Тайманова № 9-47, по улице Джамбула № 37-41, № 10-34, по улице М. Маметовой № 1-17, № 8, по улице Махамбета № 1-41, № 2-24, по улице А. Молдагуловой № 1-49, № 2-40, по улице Ж. Молдагалиева № 31-37, № 2-46, по улице Гильманова № 1-17, № 2-18, по улице Абая № 1-13, № 2-14, по улице Фурманова № 1-15, № 2-8, по улице Чурина № 3, № 6-16, по улице Пушкина № 4, № 5-7, по улице Д. Нурпейсовой № 2-6, по улице Хаустова № 5-21, по улице Строителей № 3, № 4, по улице Т. Жумакаева № 1-7, № 2-18, по улице Шемякина № 5-19, № 4.
Избирательный участок № 32
Местонахождение: село Алмалы, дом культуры, контактный телефон 52-4–53.
Границы: село Алмалы и зимовья относящиеся к селу Алмалы.
Избирательный участок № 33
Местонахождение: село Атамекен, коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа имени М. Утемисова" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Ы. Алтынсарина, дом 37, контактный телефон 52-9-06.
Границы: село Атамекен и зимовья относящиеся к селу Атамекен.
Избирательный участок № 34
Местонахождение: село Жантемир, сельская библиотека, улица Тауелсиздик, дом 7У, контактный телефон 52-9-11.
Границы: село Жантемир и зимовья относящиеся к селу Жантемир.
Избирательный участок № 35
Местонахождение: село Жанама, дом культуры, улица О. Галимова, дом 23, контактный телефон 53-0-51.
Границы: село Жанама и зимовья относящиеся к селу Жанама.
Избирательный участок № 36
Местонахождение: село Сарман, коммунальное государственное учреждение "Сарманская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, улица Тауелсиздик, дом 20, контактный телефон 52-4-30.
Границы: село Сарман и зимовья относящиеся к селу Сарман.
Избирательный участок № 37

Шекарасы: Т. Масин көшесінің № 43-81, № 26-112, Чапаев көшесінің № 75-113, № 48-86, Ленин көшесінің № 57-61, № 38 үй, 1 пәтер - 56, Гагарин көшесінің № 37, № 38-46, И. Тайманов көшесінің № 2-36, Махамбет көшесінің № 43, № 26-32, Құрманғазы көшесінің № 5-55, № 2-46, Жеңістің 40 жылдығы атындағы көшесінің № 1-9, Жұмалиев көшесінің № 1-27, Октябрь көшесінің № 1-15, № 2-10, Аубакиров көшесінің № 2-16, Орталық көшесінің № 1-19, № 2-24, Жауымбаев көшесінің № 1-17, №2-12, Кашкенов көшесінің № 1-9, № 2-14, Әуезов көшесінің № 1-13, № 4-10, Жайық көшесінің № 1-11, № 2-12 үйлері және Тайпақ ауылына қарасты қыстақтар.
№ 31 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тайпақ ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Қ. Байсықов атындағы орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шемякина көшесі, 6 үй, байланыс телефоны 21-2-18.
Шекарасы: Т. Масин көшесінің № 1-9, № 8-12, Чапаев көшесінің № 1-73, № 2-46, Ленин көшесінің № 1-55, № 2-38, Гагарин көшесінің № 3-33, № 2-34, Бейбітшілік көшесінің № 1-15, № 2-18, И. Тайманов көшесінің № 9-47, Жамбыл көшесінің № 37-41, № 10-34, М. Маметова көшесінің № 1-17, № 8, Махамбет көшесінің № 1-41, № 2-24, А. Молдагулова көшесінің № 1-49, № 2-40, Ж. Молдагалиев көшесінің № 31-37, № 2-46, Гильманов көшесінің № 1-17, № 2-18, Абай көшесінің № 1-13, № 2-14, Фурманов көшесінің № 1-15, № 2-8, Чурин көшесінің № 3, № 6-16, Пушкин көшесінің № 4, № 5-7, Д. Нұрпейісова көшесінің № 2-6, Хаустов көшесінің № 5-21, Құрылысшы көшесінің № 3, № 4, Т. Жумакаев көшесінің № 1-7, № 2-18, Шемякин көшесінің № 5-19, № 4 үйлері.
№ 32 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алмалы ауылы, мәдениет үйі, байланыс телефоны 52-4–53.
Шекарасы: Алмалы ауылы және Алмалы ауылына қарасты қыстақтар.
№ 33 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "М. Өтемісов атындағы негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ы. Алтынсарин көшесі, 37 үй, байланыс телефоны 52-9-06.
Шекарасы: Атамекен ауылы және Атамекен ауылына қарасты қыстақтар.
№ 34 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жантемір ауылы, ауылдық кітапхана, Тәуелсіздік көшесі, 7У үй, байланыс телефоны 52-9-11.
Шекарасы: Жантемір ауылы және Жантемір ауылына қарасты қыстақтар.
№ 35 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жанама ауылы, мәдениет үйі, О. Галимов көшесі, 20 үй, байланыс телефоны 53-0-51.
Шекарасы: Жанама ауылы және Жанама ауылына қарасты қыстақтар.
№ 36 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарман ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Сарман бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік көшесі, 20 үй, байланыс телефоны 52-4-30.
Шекарасы: Сарман ауылы және Сарман ауылына қарасты қыстақтар.
№ 37 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Базаршолан, дом культуры, контактный телефон 52-6-30.
Границы: села Базаршолан, Жаманкудук и зимовья относящиеся к селам Базаршолан, Жаманкудук.
Избирательный участок № 39
Местонахождение: село Есим, коммунальное государственное учреждение "Есимская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, дом 24, контактный телефон 52-1-18.
Границы: село Есим и зимовья относящиеся к селу Есим.
Избирательный участок № 40
Местонахождение: село Базартобе, дом культуры, улица З. Мухамбетжанова, дом 28, контактный телефон 53-0-45.
Границы: село Базартобе и зимовья относящиеся к селу Базартобе.
Избирательный участок № 41
Местонахождение: село Кадыркул, коммунальное государственное учреждение "Кадыркульская основная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанская области, дом 53, контактный телефон 52-4-90.
Границы: село Кадыркул и зимовья относящиеся к селу Кадыркул.
Избирательный участок № 42
Местонахождение: село Кызылжар, коммунальное государственное учреждение "Енбекшинская основная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанская области, улица Уки би, дом 1А, контактный телефон 52- 4- 63.
Границы: село Кызылжар и зимовья относящиеся к селу Кызылжар.
Избирательный участок № 43
Местонахождение: село Карауылтобе, дом культуры, улица Т. Масина, дом 6, контактный телефон 53-2-62.
Границы: села Карауылтобе, Кырыккудук и зимовья относящиеся к селам Карауылтобе, Кырыккудук.
Избирательный участок № 45
Местонахождение: село Есенсай, дом культуры, улица Тауелсиздик, дом 29, контактный телефон 53-3-79.
Границы: село Есенсай и зимовья относящиеся к селу Есенсай.
Избирательный участок № 46
Местонахождение: село Тасоба, коммунальное государственное учреждение "Тасобинская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, дом 1, контактный телефон 52- 6-55.
Границы: село Тасоба и зимовья относящиеся к селу Тасоба.
Избирательный участок № 47
Местонахождение: село Кенсуат, сельский клуб, улица Д. Есеналиева, дом 33, контактный телефон 52- 6-66.
Границы: село Кенсуат и зимовья относящиеся к селу Кенсуат.
Избирательный участок № 48
Местонахождение: село Ж. Молдагалиева, дом культуры, улица С. Датова, дом 7, контактный телефон 70-0-10.
Границы: село Ж. Молдагалиева и зимовья относящиеся к селу Ж. Молдагалиева.
Избирательный участок № 49
Местонахождение: село Атибек, коммунальное государственное учреждение "Атибекская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, контактный телефон 70-0-49.
Границы: село Атибек.
Избирательный участок № 50

Орналасқан жері: Базаршолан ауылы, мәдениет үйі, байланыс телефоны 52-6-30.
Шекарасы: Базаршолан, Жаманқұдық ауылдары және Базаршолан, Жаманқұдық ауылдарына қарасты қыстақтар.
№ 39 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Есім ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Есім бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 24 үй, байланыс телефоны 52-1-18.
Шекарасы: Есім ауылы және Есім ауылына қарасты қыстақтар.
№ 40 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Базартөбе ауылы, мәдениет үйі, З. Мұхамбетжанов көшесі, 28 үй, байланыс телефоны 53-0-45.
Шекарасы: Базартөбе ауылы және Базартөбе ауылына қарасты қыстақтар.
№ 41 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қадырқұл ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Қадырқұл негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 53 үй, байланыс телефоны 52-4-90.
Шекарасы: Қадырқұл ауылы және Қадырқұл ауылына қарасты қыстақтар.
№ 42 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылжар ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Еңбекші негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Үкі би көшесі, 1А үй, байланыс телефоны 52-4-63.
Шекарасы: Қызылжар ауылы және Қызылжар ауылына қарасты қыстақтар.
№ 43 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарауылтөбе ауылы, мәдениет үйі, Т. Масин көшесі, 6 үй, байланыс телефоны 53-2-62.
Шекарасы: Қарауылтөбе, Қырыққұдық ауылдары және Қарауылтөбе, Қырыққұдық ауылдарына қарасты қыстақтар.
№ 45 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Есенсай ауылы, мәдениет үйі, Тәуелсіздік көшесі, 29 үй, байланыс телефоны 53-3-79.
Шекарасы: Есенсай ауылы және Есенсай ауылына қарасты қыстақтар.
№ 46 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тасоба ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Тасоба бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1 үй, байланыс телефоны 52-6-55.
Шекарасы: Тасоба ауылы және Тасоба ауылына қарасты қыстақтар.
№ 47 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кеңсуат ауылы, ауылдық клуб, Д. Есеналиев көшесі, 33 үй, байланыс телефоны 52-6-66.
Шекарасы: Кеңсуат ауылы және Кеңсуат ауылына қарасты қыстақтар.
№ 48 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж. Молдағалиев ауылы, мәдениет үйі, С. Датов көшесі, 7 үй, байланыс телефоны 70-0-10.
Шекарасы: Ж. Молдағалиев ауылы және Ж. Молдағалиев ауылына қарасты қыстақтар.
№ 49 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әтібек ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Әтібек бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, байланыс телефоны 70-0-49.
Шекарасы: Әтібек ауылы.
№ 50 сайлау учаскесі

Местонахождение: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Жубана Молдагалиева", село Сайкудук, улица Кен дала, дом 14, контактный телефон 70-1-01.
Границы: село Сайкудук и зимовья относящиеся к селу Сайкудук.
Избирательный участок № 51
Местонахождение: село Конеккеткен, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени О. Исаева" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области, контактный телефон 50-9-97.
Границы: село Конеккеткен и зимовья относящиеся к селу Конеккеткен.
Избирательный участок № 52
Местонахождение: село Камыстыколь, коммунальное государственное учреждение "Камыстыкульская начальная общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области", улица Достык 1, дом 15 А контактный телефон 50-9-98.
Границы: село Камыстыколь и зимовья относящиеся к селу Камыстыколь.

Орналасқан жері: Сайқұдық ауылы, "Жубан Молдағалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекеме, Кең дала көшесі, 14 үй, байланыс телефоны 70-1-01.
Шекарасы: Сайқұдық ауылы және Сайқұдық ауылына қарасты қыстақтар.
№ 51 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көнеккеткен ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "О. Исаев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, байланыс телефоны 50-9-97.
Шекарасы: Көнеккеткен ауылы және Көнеккеткен ауылына қарасты қыстақтар.
№ 52 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамыстыкөл ауылы, Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Қамыстыкөл бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық 1 көшесі, 15А үй, байланыс телефоны 50-9-98.
Шекарасы: Қамыстыкөл ауылы және Қамыстыкөл ауылына қарасты қыстақтар.