О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 17-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 мая 2014 года № 3529. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2015 года № 24-5
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2015 № 24-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 17-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3400, опубликованное 30 января 2014 года в газете "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести"), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "7 454 661 тысяча" заменить цифрой "7 721 642 тысячи";
цифру "1 490 583 тысячи" заменить цифрой "1 757 564 тысячи";
в подпункте 2) цифру "7 531 266 тысяч" заменить цифрой "7 749 632 тысячи";
в подпункте 3):
цифру "131 131 тысяча" заменить цифрой "201 258 тысяч";
цифру "145 192 тысячи" заменить цифрой "215 319 тысяч";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "120 000 тысяч" заменить цифрой "100 000 тысяч";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "120 000 тысяч" заменить цифрой "100 000 тысяч";
в подпункте 5) цифру "- 327 736 тысяч" заменить цифрой "- 329 248 тысячи";
в подпункте 6):
цифру "327 736 тысяч" заменить цифрой "329 248 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "1 512 тысяч";
в пункте 4 цифру "1 759 043 тысячи" заменить цифрой "1 988 206 тысяч";
в абзаце третьем цифру "105 914 тысячи" заменить цифрой "113 972 тысячи";
дополнить абзацами десятым, одиннадцатым, двенадцатым, тринадцатым, четырнадцатым следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи - 4 254 тысячи тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет - 384 тысячи тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов - 636 тысяч тенге;

Бөрлі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 17-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 19-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 мамырда № 3529 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 ақпандағы № 24-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.02.2015 № 24-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 17-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3400 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"7 454 661 мың" деген сан "7 721 642 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 490 583 мың" деген сан "1 757 564 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "7 531 266 мың" сан "7 749 632 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"131 131 мың" деген сан "201 258 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"145 192 мың" деген сан "215 319 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "120 000 мың" деген сан "100 000 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "120 000 мың" деген сан "100 000 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "- 327 736 мың" деген сан "- 329 248 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"327 736 мың" деген сан "329 248 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "1 512 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"1 759 043 мың" деген сан "1 988 206 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "105 914 мың" деген сан "113 972 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 4 254 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 384 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдардың орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға - 636 мың теңге;

на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов - 168 217 тысяч тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций - 47 614 тысяч тенге.";
в пункте 5:
цифру "63 259 тысяч" заменить цифрой "101 077 тысяч";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"водоснабжение села Аксу - 37 818 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии              Л. Елеусинов
Секретарь маслихата              А. Куликешев
Приложение к решению
Бурлинского районного маслихата

мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге - 168 217 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға - 47 614 мың теңге.";
5 тармақта:
"63 259 мың" деген сан "101 077 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Ақсу ауылын сумен қамту - 37 818 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Л. Елеусинов
Мәслихат хатшысы                 А. Куликешев