О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 17-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 октября 2014 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 октября 2014 года № 3656. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2015 года № 24-5
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2015 № 24-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 17-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3400, опубликованное 30 января 2014 года в газете "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 331 975 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 481 909 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 136 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 69 366 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 757 564 тысячи тенге;
2) затраты – 8 309 085 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 204 524 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 218 585 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 061 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 147 614 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 147 614 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 329 248 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 329 248 тысяч тенге:
поступление займов – 331 719 тысяч тенге;
погашение займов – 3 983 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 512 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в размере 129 008 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю отдела организационно и правовой работы аппарата районного маслихата (Л. Ш. Букушева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Бөрлі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 17-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қазандағы № 22-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қазанда № 3656 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 ақпандағы № 24-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.02.2015 № 24-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 17-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3400 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Бөрлі жаршысы- Бурлинские вести" газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 331 975 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 481 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 136 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 69 366 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 757 564 мың теңге;
2) шығындар – 8 309 085 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 204 524 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 218 585 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 061 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 147 614 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 147 614 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 329 248 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 329 248 мың теңге:
қарыздар түсімі – 331 719 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 983 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 512 мың теңге.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 129 008 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру және құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (Л. Ш. Букушева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.