О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 17-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 декабря 2014 года № 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2014 года № 3732. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2015 года № 24-5
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2015 № 24-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 17-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3400, опубликованное 30 января 2014 года в газете "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014 – 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 322 913 тысячи тенге:
налоговые поступления – 6 481 909 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 136 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 69 366 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 748 502 тысячи тенге;
2) затраты – 8 300 023 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 204 524 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 218 585 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 061 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 147 614 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 147 614 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 329 248 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 329 248 тысяч тенге:
поступление займов – 331 719 тысяч тенге;
погашение займов – 3 983 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 512 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 983 370 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 5 399 тысяч тенге;

Бөрлі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 17-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 23-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 3732 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 ақпандағы № 24-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.02.2015 № 24-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 17-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3400 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Бөрлі жаршысы - Бурлинские вести" газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 322 913 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 481 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 136 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 69 366 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 748 502 мың теңге;
2) шығындар – 8 300 023 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 204 524 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 218 585 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 061 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 147 614 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 147 614 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 329 248 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 329 248 мың теңге:
қарыздар түсімі – 331 719 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 983 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 512 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 983 370 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 5 399 мың теңге;

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 113 972 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 8 750 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно – коммуникационной инфраструктуры – 300 000 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 332 154 тысячи тенге, в том числе на строительство жилья для очередников – 73 209 тысяч тенге, на строительство жилья для молодых семей – 258 945 тысяч тенге;
кредитование на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья – 186 527 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 58 338 тысяч тенге;
в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы – 759 166 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 4 254 тысячи тенге;
на выплату государственных пособий на детей да 18 лет – 384 тысячи тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 395 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 166 417 тысяч тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 47 614 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 96 851 тысяча тенге, в том числе:
на разработку проектно–сметной документации по реконструкции водопровода села Бурлин – 15 157 тысяч тенге;
на разработку проектно–сметной документации по реконструкции водопровода села Кентубек – 1 941 тысяча тенге;
на разработку проектно–сметной документации по реконструкции водопровода села Александровка – 5 854 тысячи тенге;
на реконструкцию водопроводных сетей сел Пугачево и Аралтал – 36 081 тысяча тенге;
на реконструкцию тепловых сетей и горячего водоснабжения десятого микрорайона города Аксай – 0 тысяч тенге;
водоснабжение села Аксу – 37 818 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в размере 125 886 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 113 972 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 8 750 мың теңге;
инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алыға – 300 000 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 332 154 мың теңге, соның ішінде кезекте тұрғандарға тұрғын үй салу – 73 209 мың теңге, жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға – 258 945 мың теңге;
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру – 186 527 мың теңге;
ауылдық елді – мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер – 58 338 мың теңге;
Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде – 759 166 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 4 254 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 384 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдардың орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 395 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай – ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 166 417 мың теңге;
мамандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 47 614 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 96 851 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:
Бөрлі ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 15 157 мың теңге;
Кеңтүбек ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 1 941 мың теңге;
Александровка ауылындағы су құбырын қайта жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 5 854 мың теңге;
Пугачево және Аралтал ауылдарында су құбыры желілерін қайта құруға – 36 081 мың теңге;
Ақсай қаласының оныншы шағын ауданында жылу желілерін және ыстық сумен жабдықтау желілерін қайта құруға – 0 мың теңге;
Ақсу ауылын сумен қамту – 37 818 мың теңге.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 125 886 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Руководителю отдела организационно и правовой работы аппарата районного маслихата (Л. Ш. Букушева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии М. Пак
Секретарь маслихата А. Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского районного маслихата

2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру және құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (Л. Ш. Букушева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Пак
Мәслихат хатшысы А. Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихаттың